• 58 57:49
    2
    Jakub BURIAN

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - SOKOLI Pardubice 9:5
branky: 14. Daniel Chatrný, 15. Ladislav Gál, 20. Lukáš Pešat, 28. Lukáš Herblich, 30. Lukáš Herblich, 32. Michal Sládek, 32. Šimon Soukup, 34. Daniel Chatrný, 43. Daniel Chatrný - 3. Přemek Pakosta, 25. Přemek Pakosta, 30. Lukáš Kučera, 31. Martin Zozuĺák, 58. Lukáš Kučera; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 113; zásahy brankářů: Jan Klinka 13 - Martin Haleš 13; po třetinách: 3:1, 5:3, 1:1
60:00 Komentáře trenérů a nejlepších hráčů obou družstev najdete zde
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:49 Vyloučen hráč #67 Jakub Burian družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za zvedání florbalky
57:04 GÓL SOKOLI Pardubice! 9:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #11 Přemek Pakosta (9:5)
56:57 Vyloučen hráč #17 Marek Lípový družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou
56:01 Klinka parádně zasáhl proti Zozulákově střele.
55:27 Zápas se začíná velmi přiostřovat.
54:39 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
53:18 Jakubec třikrát promáchl a nakonec fauloval protihráče.
52:11 Hra se přelévá za strany na stranu.
51:20 Gál opět mimo.
50:13 Hosté hrají v plném počtu.
48:46 Ani Sládkova střela, ani Lípového dorážka na dosáhnutí sedeti gólů nestačily.
48:13 Vyloučen hráč #11 Přemek Pakosta družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
48:03 Ostrava je stále ve výhodě.
47:02 Rozhodčí zvedají ruce, Ostrava má výhodu.
45:51 Šmíd se dostal do šance, Klinka vyráží.
44:37 Hraje se ze strany na stranu-
43:33 Pardubice uklidňují hru na své polovině.
42:47 Gál sice vyslal pěknou střelu, ale mimo bránu.
42:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #43 Michal Sládek (9:4)
41:54 Střelu Černého blokuje Zimmer.
41:07 Pardubice kombinují na útočné polovině.
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:27 Domácí v plném počtu.
38:03 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #47 Adam Šmíd.
37:43 Pardubice zatím nic moc v přesilovce.
36:27 Vyloučen hráč #35 Filip Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za zvedání florbalky
35:06 Pardubice šly do rychlého nebezpečného protiútoku, který nakonec zastavil Hurta.
33:26 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #50 Lukáš Pešat (8:4)
33:26 Chatrný dostal perfektní přihrávku, kterou z první umístil za záda Haleše.
31:41 Dvě nádherné akce domácích jinak než gólem ani skončit nemohly, obě pětky jsou vážně skvěle sehrané.
31:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #16 Lukáš Herblich (7:4)
31:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #46 Šimon Kuczera (6:4)
30:59 Dnešní utkání sleduje 113 diváků, děkujeme.
30:35 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #82 Michael Smola (5:4)
29:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #16 Lukáš Herblich, asistoval #15 Šimon Soukup (5:3)
29:56 Nyní se rozthl pytel s góly, poslední gól padl při výhodě domácích po faula na Jakubce.
29:33 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #66 David Petržela (4:3)
28:58 Poslední gól opět domácí probudil a začali opět aktivně a kvalitně napadat.
27:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #16 Lukáš Herblich, asistoval #32 Marcel Jakubec (4:2)
27:51 Nepřehledný chumel před bránou končí smutným vlastním gólem Patrika Petra.
25:53 Domácí pod velkým tlakem.
24:49 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Přemek Pakosta bez asistence (3:2)
23:55 Nyní se nic moc neděje, FBC má míček na své polovině.
22:02 Hraje se na polovině domácích, Pardubice na míčku.
20:55 Kučera prověřil Klinku, ten byl však připraven.
20:01 Buly opět pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 7:1
19:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #45 Daniel Chatrný (3:1)
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:29 Domácí aktivně napadají a ztěžují rozehrávku Pardubicím.
16:02 Pardubice se trošku zalekly a nechávají Ostravu kombinovat na jejich polovině.
14:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #16 Lukáš Herblich (2:1)
14:23 Gálova skvělá střela dovedla Ostravu do vedení.
13:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #1 Jan Klinka (1:1)
12:23 Hosté drží míček ve svém obranném pásmu.
10:53 Ostrava si nedokáže poradit s obranou Pardubic a jen ztěžka se dostává do dobrých pozic pro střelu.
09:13 Hra se přelévá za strany na stranu.
07:58 Domácí sice uzamkli hosty na útočné polovině, ale jejich střely míří pořád mimo.
06:34 Ostrava se drží na vlastní polovině, dělá jim potíže rozehrát.
04:58 Herblich to zkusil z celkem dobré pozice, avšak trefuje Haleše přímo do hrudi.
03:24 Pardubice jsou zatím na koni, ale je teprve začátek utkání, tak uvidíme, co ukáží domácí.
02:17 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Přemek Pakosta, asistoval #58 Jan Savický (0:1)
02:17 Dobrá akce hostů vede zaslouženě ke gólu.
01:43 Pardubice drží domácí pod tlakem.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.