3:5
    Jonáš KŮRA
    ()

Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:5
branky: 25. Tomáš Sovják, 31. Filip Hrabal, 46. Peter Nehila - 8. Lukáš Lhota, 26. Lukáš Lhota, 34. Dominik Dvořák, 39. Tomáš Brom, 60. Jonáš Kůra; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 109; zásahy brankářů: Adam Kohút 13 - Zdeněk Raška 15; po třetinách: 0:1, 2:3, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:59 Nejlepšími hráči jsou za hosty Zdeněk Raška a za domácí Peter Nehila.
59:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #92 Jonáš Kůra bez asistence (3:5)
59:10 Gól v duchu dnešního zápasu. Kúra vyslal z vlastní poloviny slabý nához bekhendem. Bohužel pro domácí to stačilo.
58:00 Timeout Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
58:00 Domácím dochází čas, uvidíme jestli jim timeout pomůže k vyrovnání.
57:51 Vykopalův výkruh jen do bloku.
57:21 Teď závar před hostující brankou, nakonec z toho nic nebylo.
55:41 Nutno ale dodat, že domácí se v posledních minutách k ničemu kloudnému nedostali, jestli chtějí vyrovnat, budou muset zpřesnit hru.
55:12 Nadvakrát dobrý blok domácích.
54:18 Výborný únik hostů končí na tyči.
53:39 Opět dobrý zákrok Kohúta.
51:59 Výborný zákrok Kohúta.
51:21 Sudí se teď navzájem neshodli a na obou střídačkách to vyvolalo patřičné emoce.
50:50 Nehila v oslabení střílí těsně vedle.
50:33 A zápas se nám začíná dost vyhrocovat.
50:05 Vyloučen hráč #97 Jakub Grich družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:05 Zákrok byl v mém mrtvém úhlu, takže nemůžu soudit. Ale vzhledem k reakci tady na hale a hostujícímu Jalovému, který se při odchodu na střídačku smál, bych řekl že to bylo minimálně sporné.
50:03 Hosté pouze do mantinelu.
49:20 Pokus Gašparíka pouze nad.
47:50 Kohút se v šatně očividně vyhecoval a ve třetí třetině už čape všechno.
45:57 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 3:4
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Peter Nehila, asistoval #88 František Vykopal (3:4)
45:57 Vykopalovu střelu ještě Raška pokryl, na dorážku Nehily už ale nestačil.
45:43 Hosté z dobré pozice na středu trefují pouze Kohúta.
44:10 Mladičký Ležatka si teď "tělo na tělo" vychutnal jednoho z hráče hostů.
43:25 Kohút opět chytá.
42:29 Hosté v dobré pozici netrefují branku.
41:20 Štourač dobře vybojoval balon a posunul na Hrabala, jeho přihrávka byla ale nepřesná.
40:36 Těžká střela, ale Kohút tentokrát výborně zasahuje.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
38:22 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #8 Lukáš Jalový (2:4)
38:22 Jak jsem říkal, "z ničeho". Domácí Kohút si dnes do  kasy moc štěstí nepřinesl.
36:41 Na zlomené hokejky 0:1.
33:23 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #25 Dominik Dvořák, asistoval #45 David Sládeček (2:3)
33:23 Hosté jsou dnes od pohledu lehce horším týmem, jenže bohužel pro domácí se jim daří dávat góly "z ničeho".
31:39 Hosté z ničehonic ve velké šanci, Kohút chytá.
30:59 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #15 Martin Ležatka (2:2)
30:59 Hosté konečně využívají přesilovku a máme srovnáno.
30:17 Gašparík vymetl pavučinky v rožku stropu haly.
29:37 Vyloučen hráč #26 Matěj Kostka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
29:37 Hosté začínají lehce zaostávat a z toho pramení další vyloučení.
28:55 Na dobrý pokus Gricha si opět počkal Raška a ramenem ho vyráží pryč.
28:30 Petřík byl ostře poslán na mantinel, rozhodčí tentokrát zůstávají klidní.
28:04 Hrabal to zkoušel šikovně, leč nepřesně.
26:40 Grich výborně vyškolil dva hráče, ale situaci opět zachraňuje hostující Raška.
26:09 Jenže Otrokovice opět pohrdají šancí na srovnání.
26:09 Další nájezd pro domácí, ale přiznám se, že nevím za co.
25:08 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #29 Lukáš Lhota, asistoval #7 Jakub Procházka (1:2)
25:08 Jenže přichází rychlá odpověď hostů a je to opět o gól.
24:20 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Tomáš Sovják, asistoval #9 Ronald Gašparík (1:1)
24:20 Sovják zas a znova předvádí své neuvěřitelné zkušenosti. Žádné složité kličkování, prostě natáhni z půlky a běž slavit.
23:18 Taky Brno ze svého kusu přesilovky moc nepředvedlo a domácí se vklidu ubránili.
22:04 Krásné gesto na středu hřiště. Petřík se srazil s bývalým letitým spoluhráčem Kostkou a okamžitě se začal omlouvat. Tady jde rivalita stranou.
21:16 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
21:16 Jinak se ale domácím přesilovka vůbec nevyvedla. Sovják se jde po brněnském vzoru zchladit na trestnou.
20:50 Obrovské štěstí hostů Ležatka trefuje břevno!
20:01 A máme tady pekelný začátek druhé třetiny, uvidíme jestli domácí využijí přesilovku 5 na 3.
20:00 Střely v 1. části: 6:4
19:59 Vyloučen hráč #25 Dominik Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
19:59 Další zbytečný faul hostí a domácí si další třetinu zahrají 5 na 3.
19:23 Vyloučen hráč #14 Jiří Juhaňák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
19:23 Naprosto zbytečný faul hostujícího Juhaňáka a domácí si zahrají první přesilovku.
18:29 Viděl jsem koně na střeše, viděl jsem rybu létat, dokonce jsem viděl Arsenal v TOP4, ale aby Fera nedal nájezd, to jsem ještě neviděl.
18:29 Nehila se výborně uvolnil a hostům nezbylo nic jiného, než ho zfaulovat. Máme tady nájezd.
17:50 Hosté se dostali do slibného protiútoku, jenže mířili pouze nad.
15:49 Během ochutnávání proběhl další výborný zákrok hostujícího golmana.
15:36 Atmosféru na časomíře pozvedla dovezená pizza. Takže přátelé doufám že teď jíte něco dobrýho a já to jdu ochutnat.
14:39 Hosté pouze do bloku.
12:40 V obrovské šanci teď domácího Hrabala výborně vychytal gólman hostí.
12:17 A teď naopak domácí Nehila trefuje z dobré pozice pouze mantinel. Jeho komentář po cestě na střídačku radší zveřejňovat nebudeme.
11:48 Hosté z dobré pozice těsně vedle.
09:12 Hosté teď dobrým presinkem zamezují Otrokovicím přechod do útoku.
07:29 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #29 Lukáš Lhota, asistoval #92 Jonáš Kůra (0:1)
07:29 Lhota vyslal skrytou střelu, která proletěla přes Sovjáka a následně i Kohúta, který toho ve finále moc neviděl.
06:41 Nastala trošku ospalejší pasáž hřiště, kterou přerušuje až další zákrok Kohúta.
03:55 Kohút nádherně vykryl velmi těžkou střelu ze středu hřiště a balonek vytahuje na brankové čáře. What a save!
03:30 Velké závary před brankami obou týmů.
02:33 Dobrý zákrok Kohúta
02:18 Máček v dobré pozici promáchnul.
00:39 Vykopal výborně vybojoval míček a rozjel akci domácích, ta končí až na tyči hostující brány.
00:01 Úvodní buly ve prospěch domácích.
00:00 Vážení díváci, vítám vás u dnešního 19. kola Livesport Superligy. V dnešním důležitém zápase hostí Otrokovice brněnský Hattrick. Přeji příjemnou zábavu.