7:4
    Daniel EREMIÁŠ
    (Bauer)

Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:4
branky: 20. Jakub Kolísko, 22. Ondřej Němeček, 24. Jonáš Kreysa, 45. David Šimek, 45. Jakub Kolísko, 51. Ondřej Němeček, 55. Petr Brautferger, 59. Martin Čermák - 19. Marek Vávra, 22. Marek Vávra, 54. Petr Majer, 59. Daniel Eremiáš; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 163; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 24 - Vojtěch Šimůnek 10, Karel Hodík 17; po třetinách: 1:1, 2:1, 5:2
60:01 Děkuji všem za pozornost a těším se někdy příště opět napočtenou.
60:00 Komentář trenéra a nejlepšího hráče hostí
60:00 Komentář trenéra a nejlepšího hráče domácích
60:00 Celkový počet střel: Tatran 33 - Chodov 28
60:00 Počet střel ve třetí třetině: Tatran 15 - Chodov 12
59:59 Chodov se hnal za vyrovnáním seč mohl, ale nezmohl se na více než na úpravu stavu na končených 8:4. Tatran tak drží neporazitelnost a plný počet bodů z dosavadních zápasů.
58:43 GÓL Tatran Střešovice! 8:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #8 Jonáš Kreysa (8:4)
58:43 Chodovu se hra v šesti střídavě vyplácí i nevyplácí. Do prázdné branky dává svou premiérovou trefu v Superlize za Tatran Čermák a odnáší si míček.
58:02 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #65 Jiří Bauer (7:4)
58:02 Eremiáš vykřesává jiskru naděje na stažení náskoku a potenciální srovnání utkání.
57:11 Hodík překazil další navýšení Tatranu.
55:15 Utkání v hale sleduje skvělých 163 diváků. Děkujeme za podporu!
54:15 GÓL Tatran Střešovice! 7:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #99 Petr Brautferger bez asistence (7:3)
54:15 Brautferger zavěšuje do prázdné branky.
53:13 Chodov zkouší hru bez brankáře.
53:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #95 Michal Podhráský (6:3)
53:12 Majer také zužitkovává přesilovku.
51:19 Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
51:19 Šindelář bránil nedovoleně a už sedí na trestné.
50:44 Kříž vyráží střelu rukou v pádu. Efektní zákrok!
50:23 GÓL Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #35 Marek Beneš (6:2)
50:23 Němeček dvě vteřiny do konce přesilovky využívá početní výhodu.
48:25 Vyloučen hráč #95 Michal Podhráský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
48:25 Podhráský přiložil pod kotlem, což se nelíbilo rozhodčím.
46:50 Kříž si připisuje další zákrok, tentokrát nohami na boku.
46:34 Kříž vytahuje krásný zákrok.
46:15 Pánek netrefuje ve vyložené šanci zařízení.
45:23 Čermák střílí mimo.
44:35 GÓL Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #99 Petr Brautferger (5:2)
44:30 Omluvte prosím zdržení v online zápisu z důvodu technických problémů s připojením/notebookem.
44:04 GÓL Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #37 Matěj Havlas (4:2)
44:04 Opakovanou doklepávačku nakonec Šimek dokázal procedit za Hodíkova záda.
43:25 Skrumáž v rohu Tatranu u střídačky.
42:42 Kříž si zkusil dlouhý výhoz.
42:00 Hodík zažil krušné chvilky, kdy si během chvíle připsal dva zákroky.
40:48 Němečkovu střelu vykopl do autu Hodík.
40:01 Poslední buly do třetiny v základní hrací době urvali opět hráči Chodova.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: Tatran 10 - Chodov 7
39:59 Ještě v posledních chvílích se Chodov snažil srovnat, ale do konce třetiny se to už nepovede. Tatran drží těsný náskok 3:2 a v poslední třetině se, dle mého názoru, můžeme těšit na drama.
39:26 Tlapákova florbalka potřebuje generální výměnu.
39:18 Kříž přišel o helmu, kterou mu někdo z hráčů zkopnul z hlavy.
37:29 Kreysa nevyzrál na Hodíka.
33:48 Kreysa se vrací do hry za nezměněného stavu utkání.
33:25 Tatran úspěšně brání oslabení a sám se dostává do zakončení.
32:00 Beneš ohrozil Hodíka, ale ten kryje.
31:48 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Karel Hodík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
31:48 Vyloučen hráč #8 Jonáš Kreysa družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
31:48 Hosté vystřídali gólmany.
31:48 Kreysa položil Voštu, za což si vysloužil dvě minuty na trestné.
30:54 Míček se proplétal mezi čepelemi hráčů, odskakoval jako divý, ale nakonec jej Čermák vyvezl za vlastní branku.
29:34 Chodov oslabení ustál bez problémů.
29:24 Meliš opět minul branku, tentokrát z druhé strany.
28:01 Meliš míjí odkrytou branku jen o pár centimetrů.
27:34 Vyloučen hráč #22 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
27:34 Netrefa si za sekeru odsedí dvě minuty na trestné.
26:56 Domácí oslabení přežili beze ztráty kytičky.
26:49 Kříž dlouze rozkročený v celé šířce branky blokuje.
26:02 Benešovi v brejku odskočil míček od čepele, jinak by měl velkou příležitost zakončit.
25:30 Komárkovi proklouzla čepel florbalky, Kříž pohodlně chytá míček u tyčky.
24:56 Vyloučen hráč #71 Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
24:56 Němeček se opřel do bránění, podle rozhodčích nedovoleně. Chodov má k dispozici přesilovku.
24:47 Havlas netrefil ideálně balonek, Šimůnek se ale i tak protáhnul.
24:27 Kříž zneškodnil dvojitou dorážku.
23:36 GÓL Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #88 Martin Šindelář (3:2)
23:36 Po signalizaci při rozehrávce od Šindeláře se prosazuje Kreysa. Tatran dnes poprvé vede a to poměrem 3:2.
21:34 GÓL Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #70 Milan Meliš (2:2)
21:34 Němeček využívá přesilovku a srovnává stav utkání. "Opět od nuly".
21:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra z trestného střílení (1:2)
21:16 Vávra potrestal faul na posledního hráče a dává z nájezdu vedoucí branku na 1:2
20:47 Vyloučen hráč #19 Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
20:47 Slunečko si počínal nedovoleně a dává Tatranu příležitost přesilovky.
20:25 Modrobílí jsou už od počátku třetiny velmi aktivní.
20:01 Otevírací buly druhé třetiny vybojoval Chodov.
20:00 Počet střel v první třetině: Tatran 8 - Chodov 9
19:59 A ještě v poslední vteřině dokázal Tatran zahrozit na opačné straně hřiště. Více než konstatování, že jedeme opět "od nuly", se ale v této třetině nedozvíme.
19:54 Vávra trefuje tyčku.
19:16 GÓL Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #16 Martin Mühlfait (1:1)
19:16 Tatran si odskok Chodova ale nenechá líbit! Stav srovnává Kolísko.
18:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #4 Daniel Maxa (0:1)
18:36 Mírně emocionální gól ze strany domácích, ale dnešní účet otevírá Chodov. Vávra zavěsil za Kříže a sám skončil v brance.
17:25 Šimůnek drží svůj tým i přes opakované dorážky.
17:07 Beneš faulovaný.
15:50 Šimek těsně před Šimůnkem přizvedával skákavý balonek, gólman Chodova čape.
14:04 Brautfergerova tečovaná střela doskákala Šimůnkovi mezi nohy.
12:41 Eremiáš skončil po souboji s Benešem v reklamním rollupu.
11:25 Melišovi střela nesedla.
10:20 A po chvilce je Kříž opět v permanenci, kdy zlikvidoval střelu Bauera.
09:59 Komárkovu střelu z dálky lapá Kříž do dlaní.
09:34 Beneš nakopl mašinu, jeho střelu Šimůnek vyboxoval nad branku.
08:55 Pánek zkusil spíše propagační střelu, v rohu Chodova nebyl nikdo z jeho spoluhráčů volný.
08:36 Vošta pálí do autu.
07:37 Kříž nedovolil Maxovi zakončit do branky.
06:00 Šimůnek si připisuje první kontakt ruky a míčku.
05:47 Havlas trefil připraveného Šimůnka.
05:18 Kreysa pálí od boku do rohu hřiště.
04:48 Hosté nepříjemně vysoko napadají rozehrávku domácích.
03:43 Řezáč se sám řítil na Kříže, ale byl dostižen obráncem Tatranu.
03:03 Kříž vyrazil na zteč a podkopnul Majera, který skončil bez jedné boty na zemi. Po zákroku se ale zvedá a za potlesku kráčí po svých na střídačku.
02:01 Od Mühlfaita odskočil míček do autu, ale rozhodčí ještě předtím viděli nedovolený zákrok a tak vrací míček Tatranu.
00:13 Po souboji se míčku ujímá Chodov.
00:01 Úvodní buly derby nerozhodně do autu, čeká nás další buly v rohu Chodova.
00:00 Do začátku utkání nám zbývá zhruba deset minut, a tak vám již tradičně popřeju příjemnou zábavu, ať už v hale, nebo u online/video přenosu.
00:00 Čeká nás jistě napínavé derby - bitva o Prahu. Domácí Tatran vládne tabulce Livesport Superligy, kdy po čtyřech zápasech má na kontě plný počet bodů - 12. Jen o gólový rozdíl je druhý tým FbŠ Bohemians. Hosté z Jižního Města jsou na osmém místě, kdy taktéž po čtyřech odehraných zápasech získali 7 bodů. Podobně jako Tatran však nejsou bodově osamoceni, na sedmém místě jsou pražští rivalové Black Angels.
00:00 Krásný sváteční večer, zdravím vás ze Sportovního centra Řepy, kde se již brzy odehraje 5. kolo Livesport Superligy mezi Tatranem Střešovice a FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Utkání můžete sledovat buď přímo v hale (za dodržení platných hygienických požadavků) nebo v rámci video/online přenosu.