58
  • 58 57:41
    Náchod

Florbal Primátor Náchod - BLACK ANGELS 4:6
branky: 25. Marek Svoboda, 32. Filip Čáp, 39. Filip Čáp, 45. David Špaček - 5. Matouš Burian, 10. Matyáš Metoděj Krahulec, 16. Štěpán Kostrhún, 47. Matouš Burian, 52. Štěpán Kostrhún, 54. Lukáš Sůva; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Šimon Sedláček 16 - Pavel Chmel 19; po třetinách: 0:3, 3:0, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích: Po nezvládnuté první třetině, kdy jsme byli všude pozdě, jsme se  výborně dostali do zápasu. Bohužel dvě špatná rozhodnutí v naší přesilovce nás stála zápas. I přes to zaslouží kluci pochvalu za odbojovaný a odježděný zápas, kdy se za svůj výkon vůbec nemusí stydět, ba naopak. Děkuji soupeři za kvalitní férový zápas.
60:00 Komentář trenéra hostů: Po dobrém vstupu do utkání jsme na začátku 2. třetiny ztratili koncentraci a zápas se zbytečně zkomplikoval. Naštěstí jsme bojovným výkonem utkání zvládli otočit.
60:00 Střely ve třetí třetině: Náchod 9, Black Angels 5 Střely celkem: Náchod 23, Black Angels 22
53:07 GÓL BLACK ANGELS! 4:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #10 Jakub Hájek (4:6)
52:17 Velká tlačenice před brankou hostů, bohužel bez gólu
51:29 Náchod bohužel dostal už druhý gól v přesilovce
51:28 GÓL BLACK ANGELS! 4:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún bez asistence (4:5)
50:00 Další vyloučení hostů a další šance Náchoda
49:59 Vyloučen hráč #48 Jan Michálek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování
49:01 Sedláček teď zachránil naděje svého týmu
47:38 Náchod bohužel další přesilovku nevyužil a hosté už hrají v plném počtu
46:56 Reprezentant Burian povodil náchodskou lajnu a sám překonal gólmana Sedláčka
46:55 GÓL BLACK ANGELS! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian bez asistence (4:4)
45:39 Další vyloučení hostů, uvidíme další gól?
45:38 Vyloučen hráč #48 Jan Michálek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
44:16 Kapitán dorosteneckého týmu David Špaček krásnou střelou poslal Náchod do vedení!
44:15 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #58 Marek Svoboda (4:3)
43:53 Špaček i Cejnar zkoušeli střílet, ale bohužel ani jednou míček neskončil v bráně
42:43 Náchod má k dispozici 2 minuty přesilové hry, ideální šance k tomu, aby se dostali do vedení
42:42 Vyloučen hráč #46 Matyáš Metoděj Krahulec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
41:59 Náchod má velký problém s crossy hostů
41:02 Skvělý blok Davida Cejnara na brankovišti
40:01 Úvodní bule pro hosty
40:00 Střely ve druhé třetině: Náchod 12, Black Angels 5
38:37 Čáp vymetl šibenici a Náchod srovnává stav utkání!
38:36 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #13 David Špaček (3:3)
37:19 Náchod si zahraje další přesilovou hru po sporné situaci na střídačce hostů
37:18 Vyloučen hráč #20 Lukáš Sůva družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování
36:43 Už druhý zraněný hráč na domácí straně, opět bez hvizdu rozhodčích
35:05 Čápova dalekonosná střela skončila v rukavicích hostujícího brankáře
34:02 Dominantnějším tým opět Black Angels
32:25 Menší potyčka před brankou byla vyřešena domluvou
31:14 Po nenápadném volném údery u půlky snižuje Náchod na rozdíl jedné branky!
31:13 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #23 Jáchym Cejnar (2:3)
30:53 Jirásek skvěle vybojoval míček u mantinelu a poslal Svobodu do útoku
28:27 Čáp skvěle zablokoval rozehrávku hostů z nebezpečného prostoru
27:35 Vysoký se řítil do protiútoku, ale byl zastaven faulem
26:30 Tvrdou střelu vykryl domácí golman Sedláček
24:35 Náchod se po nepovedené první třetině už dostal do tempa a už je to vidět i na výsledkové tabuli!
24:34 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #58 Marek Svoboda, asistoval #6 Jakub Vysoký (1:3)
24:20 Náchod si vytvořil několik slibných šancí, ale Blaci už jsou v plném počtu
23:49 Špaček střílel z křižné přihrávky, ale bohužel jen do připraveného brankáře
22:21 Také Náchod si vyzkouší přesilovku
22:20 Vyloučen hráč #39 Jakub Doňar družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
20:41 Náchod je už v plném počtu
20:01 Úvodní bule pro Náchod
20:00 Střely v první třetině: Náchod 2, Black Angels 12
18:41 Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
15:25 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #20 Lukáš Sůva (0:3)
15:25 Hráč hostů vyčistil roh branky po pavoukovi
11:28 Náchodský tým vybojoval míč ale po chvíli ho stratil.
09:57 Náchodský tým zkoušel proměnit skóre ale marně střelili do bránkáře
09:17 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #17 Matouš Burian (0:2)
08:50 Hosté střelili ale jen do mantinelu
07:45 Domácí tým střílí na  bránu ale nemění stav skóre
06:24 Domácí jsou v plném počtu
05:40 Hosté střílejí ale neproměnují
04:50 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (0:1)
04:23 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká florbalka
03:37 Vyloučen hráč #60 Jakub Kubásek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
01:10 Hosté trefili tyč
00:01 Buly vyhrál Náchod