• 45 44:59
    8:10
    (Mládek)

FBC Trutnov (DTJ) - KM automatik FBK Jičín 8:10
branky: 9. Matyáš Ioanidis, 10. Martin Kisý, 17. Filip Srna, 21. Tomáš Akštejn, 38. Tomáš Akštejn, 43. Martin Kisý, 45. Martin Kisý, 45. Ondřej Vojta - 3. Tomáš Ouhrabka, 3. Petr Szturc, 6. Petr Szturc, 7. Tomáš Ouhrabka, 15. Antonín Zikmund, 31. Tomáš Ouhrabka, 32. Petr Szturc, 33. Antonín Zikmund, 38. Tomáš Ouhrabka, 42. Tomáš Ouhrabka; rozhodčí: Michal Měsíček - David Kytler; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Matyáš Ittner ? - Ondřej Svoboda ?; po třetinách: 2:5, 2:0, 4:5
44:59 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 8:10
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #27 Ondřej Vojta, asistoval #4 Jakub Mládek (8:10)
44:14 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 7:10
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #87 Martin Kisý, asistoval #27 Ondřej Vojta (7:10)
42:00 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 6:10
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #87 Martin Kisý, asistoval #2 Adam Falta (6:10)
41:21 GÓL KM automatik FBK Jičín! 5:10
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #22 Antonín Zikmund (5:10)
37:44 Trestné střílení družstva KM automatik FBK Jičín neproměnil #18 Adam Sucharda.
37:21 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:9
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #20 Tomáš Akštejn, asistoval #78 Matyáš Ioanidis (5:9)
37:15 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:9
32:56 Vyloučen hráč #12 Tomáš Typlt družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
32:38 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:8
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #22 Antonín Zikmund bez asistence (4:8)
32:38 Úžasné gesto celého týmu FBC Trutnov, které přiznalo gól ve vlastní síti, který nikdo jiný neviděl. Děkujeme!!!
31:05 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:7
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Petr Szturc, asistoval #12 Tomáš Typlt (4:7)
30:25 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:6
20:24 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #20 Tomáš Akštejn bez asistence (4:5)
16:06 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Filip Srna, asistoval #87 Martin Kisý (3:5)
14:21 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #22 Antonín Zikmund, asistoval #14 Matěj Jína (2:5)
09:47 Vyloučen hráč #27 Ondřej Vojta družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání
09:18 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #87 Martin Kisý, asistoval #4 Jakub Mládek (2:4)
08:46 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #4 Jakub Mládek (1:4)
06:52 Timeout FBC Trutnov (DTJ)
06:52 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #23 Denis Lenfeld (0:4)
05:45 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:3
02:21 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:2
02:13 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #14 Matěj Jína (0:1)