16:4
    David ROZHON
    (Novák)

ACEMA Sparta Praha B - SK Florbal Benešov 16:4
branky: 17. Adam Roháč, 18. Štěpán Indra, 22. Jan Krejča, 22. Štěpán Novák, 23. Matěj Krajc, 26. Štěpán Indra, 27. Tomáš Plicka, 28. Jan Krejča, 29. Matěj Krajc, 34. Adam Roháč, 38. Jan Krejča, 38. Matěj Krajc, 39. Štěpán Novák, 40. Štěpán Indra, 44. Tadeáš Meixner, 44. David Rozhon - 9. Tomáš Filip, 24. Tomáš Filip, 28. Tobiáš Truhelka, 34. Jakub Wroblowský; rozhodčí: Filip Novák - Jan Hejsler; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Novotný ? - Ondřej Coufalík ?; po třetinách: 0:1, 9:2, 7:1
43:31 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 16:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #38 David Rozhon, asistoval #37 Štěpán Novák (16:4)
43:03 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 15:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #4 Tadeáš Meixner bez asistence (15:4)
42:43 Vyloučen hráč #51 Matěj Krajc družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:01 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 14:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #56 Jan Krejča (14:4)
38:05 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 13:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #37 Štěpán Novák bez asistence (13:4)
37:45 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 12:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #51 Matěj Krajc, asistoval #68 Lukáš Mitera (12:4)
37:17 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 11:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #4 Tadeáš Meixner (11:4)
33:57 GÓL SK Florbal Benešov! 10:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #93 Jakub Wroblowský, asistoval #23 Vít Novák (10:4)
33:21 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 10:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #56 Jan Krejča (10:3)
28:41 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 9:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #51 Matěj Krajc bez asistence (9:3)
27:33 GÓL SK Florbal Benešov! 8:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Tobiáš Truhelka, asistoval #17 Jakub Hart (8:3)
27:01 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 8:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #9 Štěpán Indra (8:2)
26:23 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 7:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #80 Tomáš Plicka, asistoval #4 Tadeáš Meixner (7:2)
25:09 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #80 Tomáš Plicka (6:2)
23:14 GÓL SK Florbal Benešov! 5:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #35 Tomáš Filip, asistoval #23 Vít Novák (5:2)
22:57 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #51 Matěj Krajc, asistoval #9 Štěpán Indra (5:1)
21:29 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #4 Tadeáš Meixner (4:1)
21:06 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:1
17:13 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #37 Štěpán Novák (2:1)
16:41 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #48 Jan Novotný (1:1)
08:58 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #35 Tomáš Filip bez asistence (0:1)
08:57 Golman Benešova předvedl neuvěřitelný zákrok
04:08 Vyloučen hráč #37 Štěpán Novák družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání
02:12 Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za zvedání florbalky