• 60 59:53
    4:6
    Eva URBÁŠKOVÁ

KM automatik FBK Jičín - K1 Florbal Židenice 4:6
branky: 3. Nikola Kuchařová, 28. Nikola Kuchařová, 42. Gabriela Žůrková, 45. Simona Matušková - 13. Lucie Krýslová, 15. Šárka Staňková, 19. Lucie Krýslová, 26. Martina Indrová, 48. Andrea Dernerová, 60. Eva Urbášková; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Alena Vokatá 30 - Lenka Remešová 23; po třetinách: 1:3, 1:1, 2:2
59:53 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #24 Eva Urbášková, asistoval #22 Barbora Sedláčková (4:6)
59:34 Míček projel centimetry od prázdné jičínské branky.
59:12 Jičín to zkouší v šesti.
58:50 Židenice takticky sbírají vteřinky za brankou domácích.
58:38 Volný úder domácích z hranice velkého brankoviště se nepovedl dle představ.
58:37 Timeout KM automatik FBK Jičín
58:00 Zbývají dvě minuty. Jičín se tlačí do útoku.
56:45 Hraje se v plném počtu.
56:17 Bachmaierová pálí mimo.
56:00 Začíná krátká jičínská přesilovka.
55:00 V tuto chvíli se hraje 4 na 4. Bude některému z týmů vyhovovat více prostoru na hřišti?
54:45 Vyloučen hráč #88 Andrea Dernerová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za zdržování hry
54:00 Vyloučen hráč #20 Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
52:18 Dva zákroky Vokaté, která teď drží šance svého týmu.
51:19 Tohle oslabení Jičín ustál a už osnuje plány na vyrovnání.
50:19 Minutu oslabení Jičín zvládl. Bachmaierová dokonce v šanci.
49:19 Vyloučen hráč #18 Denisa Kárníková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
49:04 Další zákrok Vokaté.
47:00 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #88 Andrea Dernerová, asistoval #39 Martina Indrová (4:5)
47:00 Dernerová se štěstím nadvakrát překonala Vokatou a vrací vedení Židenicím.
45:22 Volný úder Židenic ze zajímavé pozice zastavuje zeď.
45:00 Přečíslení Židenic 2 na 0. Ale Vokatá zasahuje.
44:24 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #9 Simona Matušková, asistoval #12 Adéla Kmošková (4:4)
44:24 Velmi pohledná akce a je srovnáno.
43:55 Jičín se aktivně tlačí za vyrovnávacím gólem. Sledujeme velmi vyrovnné utkání.
41:34 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #25 Lucie Paulovičová (3:4)
41:34 Výborná práce Paulovičové, která naservírovala míček Žůrkové do pozice, ze které snad ani nešlo minout.
40:27 Hráčky Židenic s rozehrávkou váhaly a rozhodčí je o míček připravili. Erbanová následně opět ztroskotala na Remešové.
40:01 I třetí část začínají na míčku hráčky Brna.
40:00 Poměr střel v první části hry: Jičín 7 - Židenice 10.
38:49 Jičín oslabení ustál. Erbanová se hned zapojila do hry, ale Remešová jí ve skórování opět zabránila.
37:45 Minuta přesilovky pryč. Jičín zatím dobře brání.
36:44 Vyloučen hráč #13 Karolína Erbanová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
36:05 Signalizované vyloučení pro Jičín.
35:55 Hra se přelévá ze strany na stranu bez nějakých výraznějších šancí.
32:53 Bachmaierová vyfoukla soupeřkám míček, Remešová jí ale ze střeleckého úhlu vytlačila.
31:35 Erbanová si dokázala obhodit soupeřku, míček následně projel centimetry od tyčky.
30:44 Chybu Kuchařové hasí opět Vokatá. Domácí by potřebovaly na hokejkách trochu více jistoty.
30:20 Urbášková z bezprostřední blízkosti pálí přímo do Vokaté.
28:22 Chybu domácí obrany mohla potrestat Sedláčková, Vokatá si ale připisuje další zákrok. Dneska se domácí golmanka rozhodně nenudí.
27:05 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #20 Nikola Kuchařová z trestného střílení (2:4)
27:05 Faul na Erbanovou trestají rozhodčí nařízením trestného střílení, které proměňuje Kuchařová.
26:40 Rychlé přechody jsou Židenicím lépe.
25:02 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #39 Martina Indrová, asistoval #88 Andrea Dernerová (1:4)
25:02 Židenice nakonec nabídnutou početní výhodu využívají a zvyšují na třígólový rozdíl.
24:53 Minuta přesilovky je pryč.
22:25 Úvod prostřední části plný nepřesností.
20:10 Pomalou rozehrávku narušila svým vpádem Bachmaierová, Remešová kryje.
20:01 Druhou třetinu začínají na míčku hráčky Židenic.
20:00 Poměr střel v první části hry: Jičín 10 - Židenice 14.
19:59 Neuvěřitelně rychlá první třetina je za námi. Sledujeme velmi pohlednou hru.
18:16 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #17 Lucie Krýslová, asistoval #22 Barbora Sedláčková (1:3)
18:16 Nešťastný odraz míčku na polovině hřiště, kterého Židenice využily. Tři rychlé nahrávky a Vokatá opět tahá míček ze své branky.
17:12 Po delší době si připisuje zákrok Remešová.
14:25 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #17 Lucie Krýslová (1:2)
14:25 Další pohledná akce Židenic. Tentokrát Romančáková v roli nahrávače, kdy z pozabranky našla v brankovišti volnou Staňkovou. Vokatá opět bez šance.
12:33 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:1
12:33 Hračky Židenic rozhýbaly domácí obranu a úplně volná Romančáková zakončovala prakticky do prázdné brány.
11:30 Tři za sebou jdoucí zákroky Vokaté!
10:19 Pavlíková dneska velice aktivní, potřebuje jen nepatrně seřídit mířidla.
09:07 Egrtová nedokázala míček, který se objevil v prázdném brankovišti trefit ideálně.
08:29 Vokatá si pohlídala míček, který se po teči obloučkem snášel za brankovou čáru.
07:30 Kombinaci domácích zakočila střelou Bachmaierová, Remešová vyráží.
07:22 Urbášková z prostoru brankoviště pálí mimo prostor jičínské branky.
06:46 Výborný zákrok Remešové proti souhře Erbanové s Pavlíkovou.
04:44 Vokatá si připisuje zákrok po rychlém brejku Židenic.
04:22 Žůrková to v rychlém úniku vzala na sebe, pálí mimo.
02:52 První nebezpečná střela z brněnské strany míří nad domácí branku.
02:42 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:0
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #20 Nikola Kuchařová, asistoval #25 Lucie Paulovičová (1:0)
02:42 Úvodní aktivita domácího týmu je odměněna rychlou brankou z hole Kuchařové.
02:13 Růžičková zkusila neúspěšně projít mezi trojicí soupeřek.
00:38 Na příhrávku Pavlíkové nabíhající si Erbanová nedosáhla.
00:01 Úvodní buly utkání pro tým hostí.