• 60 59:34
    5:10
    ()

K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice 5:10
branky: 4. Petra Bílá, 4. Eva Filipová, 9. Andrea Dernerová, 34. Natálie Janečková, 42. Barbora Sedláčková - 2. Lenka Faltusová, 5. Lucie Želízková, 16. Kateřina Seemannová, 32. Kateřina Vachudová, 38. Kateřina Seemannová, 40. Veronika Kopecká, 52. Michaela Mechlová, 56. Lenka Faltusová, 60. Michaela Mechlová, 60. Lenka Faltusová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Lenka Remešová 22 - Eliška Drbalová 23; po třetinách: 3:3, 1:3, 1:4
60:00 Vyjádření k zápasu najdete zde: rozhovory po utkání
60:00 Střely v třetí třetině: Tatran 15, Židenice 13
59:34 GÓL Tatran Střešovice! 5:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #86 Lenka Faltusová z trestného střílení (5:10)
59:34 Dernerová fauluje a Tatran může navýšit skóre trestným střílením.
59:08 GÓL Tatran Střešovice! 5:9
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #10 Kateřina Seemannová (5:9)
58:20 Střely na obou stranách, ale Tatranu tam teď padá snad všechno, naopak Židenicím nic.
58:20 Střelu Urbáškové z otočky Drbalová těsně vyráží.
57:46 Tatran nastřeluje břevno.
55:50 Přestože měly Židenice na konci své přesilovky několik hezkých a nadějných akcí a střel, nepovedlo se jim vstřelit gól a místo toho další obdržely.
55:33 GÓL Tatran Střešovice! 5:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #86 Lenka Faltusová bez asistence (5:8)
55:33 Faltusová naběhla na hřiště rovnou z trestné, dostala se k míčku a dává gól.
55:14 Staňková střílí ze středu z první a těsně míjí bránu.
54:22 Domácí hráčky se zatím bohužel nedostaly k pořádné střele.
53:29 Vyloučen hráč #86 Lenka Faltusová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
53:29 Druhá přesilovka domácích. Doufejme, že bude úspěšnější než ta první.
52:51 Hraje se nahoru dolů a diváci se teď určitě nenudí.
52:18 3 na 1, ale Remešová chytá a drží svůj tým v naději.
51:15 Na jedné straně krásná akce Bílé a Sedláčkové, po chvilce na druhé straně střela Beránkové z půlky, která lízla konstrukci.
51:11 GÓL Tatran Střešovice! 5:7
50:32 Seemanová střílí ze vzduchu jen do masky Remešové.
49:54 Židenice teď pálí jednu střelu za druhou.
48:30 Tatran teď okupoval domácí na jejich půlce, naštěstí z toho žádný gól nepadl.
47:20 Pěkná střela Nečasové mírně nad.
46:59 Přesilová hra se domácímu celku moc nedaří, Tatran měl dokonce dva samostatné úniky. Gólům naštěstí Remešová zabránila.
45:52 Hra se začíná přiostřovat a Tatran hraje velmi tvrdě.
45:14 Vyloučen hráč #44 Barbora Zabavská družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
45:14 Domácí tým si zahraje přesilovku.
42:33 Staňková kazí Tatranu hezky rozjetý protiútok a ukazuje svoji kvalitu.
41:37 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #22 Barbora Sedláčková, asistoval #14 Petra Bílá (5:6)
41:37 Bára Sedláčková snižuje náskok Tatranu.
40:01 Začíná poslední třetina utkání a domácí hráčky mají 20 minut na to obrátit zápas ve svůj prospěch.
40:00 Počet střel druhé třetiny: Tatran 8, Židenice 8
39:12 GÓL Tatran Střešovice! 4:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #86 Lenka Faltusová (4:6)
39:12 Protiútok hostí a je z toho další gól Tatranu. Takový konec třetiny si domácí hráčky asi nepředstavovaly.
37:34 GÓL Tatran Střešovice! 4:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #22 Kateřina Vachudová (4:5)
37:34 Nízká střela Seemanové končí v síti domácí golmanky a Tatran se dostává do vedení.
34:50 Janečková v další střelecké pozici bohužel jen do klína golmanky.
33:18 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #37 Eva Nečasová (4:4)
33:18 Nedáš, dostaneš. Seemanová nastřeluje tyčku, po té míček získavají Židenice, Janečková dostane od Nečasové nahrávku až za obranu Tatranu a ukázkovou kličkou na backhand překonává Drbalovou.
32:30 Beránková střílí pouze do bloku domácí Staňkové.
31:20 GÓL Tatran Střešovice! 3:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #22 Kateřina Vachudová, asistoval #10 Kateřina Seemannová (3:4)
31:20 2 na 1, Vachudová dostává ukázkovou nahrávku od Seemanové a je z toho další gól Tatranu.
31:11 Míček poskakuje před bránou Drbalové, ale nikomu se nepovedlo ho dostat až do brány.
30:10 Urbášková posunuje míček ze středu na Romančákovou, její pěknou střelu tahem ale golmanka vyráží.
28:50 Dernerová okradla hostující hráčku o míček těsně před bránou, trefuje ale jen boční síťku.
27:40 Střelu Faltusové blokuje Sedláčková těsně před brankou.
25:40 Židenice se dostaly z podtlaku Tatranu, lobem dopředu si ale bohužel moc nepomohly a Tatran opět drží míček.
25:21 Rozehrávka Tatranu od pravého mantinelu končí nepřesnou střelou Seemanové
24:43 Hraje se na polovině domácích.
24:10 Protiútok domácích končí jen letící florbalkou jedné hráčky Tatranu.
23:05 Střela Želízkové letí daleko od brány.
21:55 Domácí pod tlakem, Remešová ale úspěšně zabraňuje dalším několika pokusům Tatranu.
20:32 Remešová chytá střelu Hermannové z půlky.
20:00 Střely za první třetinu: Tatran 8, Židenice 7
19:52 O poslední střelu třetiny se postarala Dernerová, která bohužel netrefuje bránu.
19:00 Poslední minuta první třetiny, Židenice hru uklidňují a střídají.
17:35 Židenice rozehrávají před bránou Tatranu, Drbalová chytá.
16:54 Vachudová prošla středem přes dvě hráčky, její střelu po zemi a následné dorážky má domácí golmanka pod kontrolou.
16:41 Nečasová faulována na mantinelu a rozehrávají Židenice.
15:36 GÓL Tatran Střešovice! 3:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #14 Denisa Billá (3:3)
15:36 Tatran využívá první přesilovku zápasu.
14:47 Vyloučen hráč #39 Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
14:15 Tatran v šesti. Domácí Indrová si půjde brzy odpočinout na trestnou.
13:00 Nečasová posílá krásný kros na Pravcovou, ta bohužel přestřeluje.
11:52 Faltusová nahrává před bránu Remešové, domácí obrana naštěstí stihla střelu zablokovat.
10:45 Hraje se nahoru dolů a je vidět, že dnes oba týmy chtějí vyhrát.
08:49 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #88 Andrea Dernerová, asistoval #15 Šárka Staňková (3:2)
08:49 Šárka Staňková jako vždy úžasná. Na půlce hřiště zachytla výhoz pražské golmanky, nahrála na levý mantinel Dernerové, která svojí nekompromisní střelou do levé šibenice přidává třetí gól Židenic.
08:05 Další zákrok pro domácí golmanku, která vyráží střelu a následně i dorážku.
07:20 Po faulu Tatranu Židenice rozehrávají a dostávají se na půlku hostí.
06:20 Tatran se rychlým posunutím po mantinelu dostává na půlku Židenic, střelu od mantinelu ale Remešová nekompromisně chytá.
04:50 GÓL Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #23 Veronika Kopecká (2:2)
04:50 Volná Želízková před bránou střílí druhý gól Tatranu.
03:20 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #73 Eva Filipová, asistoval #88 Andrea Dernerová (2:1)
03:20 Židenice odpovídají rychlými dvěma góly. Pro střelkyni prvního gólu Židenic, Petru Bílou, se jedná o první branku v extralize žen. Gratulujeme :)
03:15 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Petra Bílá, asistoval #34 Kamila Pravcová (1:1)
01:53 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #86 Lenka Faltusová, asistoval #23 Veronika Kopecká (0:1)
01:35 Standardka z rohu a Tatran se ujímá vedení.
00:52 Střela Vachudové pouze do bloku.
00:00 Úvodní buly pro hostující.
00:00 Dobrý den, milí diváci, vítám vás u přenosu druhého kola extraligy žen a prvního domácího zápasu Židenic, které se dnes představí proti pražskému Tatranu. Věříme, že se bude na co dívat a zápas přinese spoustu zajímavých akcí