Vysoké Mýto
60
  • 60 59:24

FTC Vysoké Mýto - FbC Asper Šumperk 5:4
branky: 10. Adam Kobr, 18. Jiří Unzeitig, 30. David Vaňásek, 35. Martin Kadavý, 48. Vojtěch Pavlák - 9. Ondřej Kováč, 17. Jiří Trávníček, 17. Jan Mannl, 57. Jindřich Kamler; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - David Kytler; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 277; zásahy brankářů: Václav Musel 23 - Antonín Byvan 36; po třetinách: 2:3, 2:0, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácího týmu Jindřicha Večeře: Parádní utkání v úžasné atmosféře. Oba týmy jely na krev, to se divákům muselo líbit. Máme postupový matchball a udělámé vše proto, abychom zítra serii ukončili. Klobouk dolů před hráči obou týmů a také před fanoušky.
60:00 Střely: FTC VM 13 - 14 FbC Šumperk
60:00 Komentář trenéra hostujícího týmu Matěje Petra: Krásný zápas z obou stran. Vyhrál šťastnější, ještě se nevzdáváme.
60:00 Děkujeme fanouškům, za podporu a klubový rekod v počtu přítomných fanouškůch. Přeju krásný večer a dobrou noc.
59:24 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #78 Jiří Unzeitig.
58:07 Asper opět bez brankáře zkouší střelit vyrovnávací branku v 6-ti
58:03 Timeout FTC Vysoké Mýto
58:01 Poslední dvě minuty zápasu a vysokomýtští se pouze brání
56:11 GÓL FbC Asper Šumperk! 5:4
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #4 Michal Šíma (5:4)
55:59 Asper v šesti
55:37 Další skvělá příležitost domácích
53:51 Tomáš Vítek z týmu FTC Vysoké Mýto naznačil střelu a vypálil mimo bránu
53:07 Vojta Pavlák a jeho dnešní asi třicátý obranný blok
52:33 Brankář Asperu je dnes neskutečný nv pozici na zádech zasáhl míč nohou a vyrazil ho nad sebe
50:19 Kapitán hostí - Trávníček projevuje znovu a znovu nespokojenost s rozhodčími, pořadatelským stolkem, časomírou, kvalitou hrací plochy, upřímně nechci vědět co nastane, až si bude číst tento on-line přenos
50:18 Timeout FbC Asper Šumperk
50:00 Dnešní zápas sleduje 277 fanoušků
49:31 Do dnešního zápasu nastoupil Michael Vařeka, který měl na domácím hřišti problémy s ramenem
48:01 Zatímco Kapitán hostí chytá nerva a v pravé části obličeje mu vyskakuje modrá žilka, domácí s radostí zaváží míč do útoku... Kobr neprostřelil ležícího brankáře
47:53 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Vojtěch Pavlák, asistoval #11 Michael Sháněl (5:3)
47:41 Pavlák v letu střílí životní gól a fanoušci mávají šálami
46:34 Asper začínán faulovat a Koubek zatím zamířil přesně mezi nohy golmana, který však nepropustil míč za svá záda
45:50 Kobr se neodvážil po levém křídle a vrací míč do obrany
45:42 Asper u míče a je z toho aut
44:43 Obrana domácích se nebojí a se dvěma tečemi přenáší míček do útoku i s pomocí provazu v provedení Martina Kadavého
44:08 Musel zasáhl při střele z bezprostřední blízkosti a hlasatel se snaží dostat fanoušky do pořádného varu
43:33 Šumperk opět v útoků a Kadavý na třikrát zastavil Šumperské snažení
42:48 Musím upřesnit informaci o počtu střel domácích, nejedná se o chybu, avšak většina sřel hostů končí na obranných blocích FTC
42:39 Další skvělý obraný blok domácích
41:53 Vyloučen hráč #10 Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
41:53 Výborná zadovka, při útočném snažení hostů zakončená vyloučením domácích
41:14 Vysoké Mýto i po nevyužité přesilovce drží balón
40:41 Vysoké Mýto, během přesilovky vytváří skvělý tlak a Šumperk se dostává pouze k výhozům
40:00 Střely: FTC VM 15 - 4 FbC Šumperk
40:00 Atmosféra na zápase je výborná, na tribuně jsou známé tváře jak už hráčů, rozhodčích, či trenérů z pardubického a hradeckého regionu. Na dálku zdravím legendu z nedalekých Českých Libchav Daniela Suchého, nebo kompletní tým vysokomýtských starších žáků, kteří dorazili, hned ze zápasu z Pardubic.
38:59 Vyloučen hráč #4 Michal Šíma družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
38:59 Krátká porada rozhodčích před vyloučením
38:24 Vyvedený fanoušek se opět vrátil do haly, je to sport a pokud nedokáže nést zodpovědnost za své chování, není mu hodno tu sedět s námi
37:44 Domácí nebezpečně kombinují u vlastní brány
36:36 Opravdu skvělá vizitka pro tým z olomouckého kraje
35:44 A už se začalo projevovat vydlácké chování fanoušků hostujícího Šumperka, zatímco security rozhání nepokoje v kotly hostí, někteří fanoušci jsou vyváděni z haly
34:59 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Martin Kadavý, asistoval #10 Milan Koubek (4:3)
34:29 Střely Koubka a Kobra létají vzduchem a mě nezbývá nic, než tleskat brankáři Šumperka
34:01 Trochu smolné vyloučení hostí, ale na domácích teď je, aby využili příležitosti a dostali se do jednobrankového vedení
33:47 Vyloučen hráč #55 Viktor Patsch družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hra rukou
32:21 Největší potlesk by si dnes zasloužila malá faninka Asperu, která sama křičí na celou halu název klubu hostí, kteří se jí snaží udělat radost, dalším rozdílovým gólem, ovšem fanoušci i hráči domácích jsou neúprosní a chtějí totéž :)
32:03 Ultra save by Láďa Rozlivka
31:26 Koubek, Kobr, Kadavý a dál už nic... U míče opět hosté
30:18 Hostující útočníci, teď probíhali velkým brankovištěm, jako spermie, nedokázal jsem přečíst čísla, no prostě jako blechy
29:32 Tak to byl doslova dodorážený gól domácích
29:31 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 David Vaňásek bez asistence (3:3)
28:37 Naučený signál, s přihrávkou na slepo domácím nevyšel a Šumperk opět v útočném rohu hřiště
27:35 Další skvěle ukrytá střela hostujícího Šumperka
26:29 Charakter zápasu je však rychlý a útočný, rozhodně nestrádá na atraktivitě
24:58 Ve srovnání s běžným divizním zápasem základní skupiny, určitě mi zde chybí dohrávání a takové ty klasické postrkovačky, viděli jsme sice nepochopitelný zkrat Venouše, ale pořád to není ta pravá divize, na kterou jsme zvyklí u nás
24:28 Velká šance Vilímka z Vysokého Mýta, který zamířil přesně do ruky brankáře
23:36 A na druhé straně dvě střely domácích, jsme tu jak na biatlonu, jen přesnot zatím není nejvýraznějším faktorem hry
22:59 Šumperk obstřeluje bránu, zatím vyšel naprázdno
22:25 Venouš Daniel předvedl luxusní krosček a vesele se přidal do útoku hostů
21:57 Vysoké Mýto získalo rozehru z rohu, kterou nesmyslně zahodilo vlastní nešikovností
20:49 Kapitán domácích Tomáš Vítek dneska jede na 110 %, nevypustí žádný souboj
20:01 Po desetiminutové pauze se vracíme zpět do zápasu, po změně stran v útoku hosté
20:00 Střely: FTC VM 13 - 9 FbC Šumperk
19:04 Poslední minuta první třetiny a hosté si dávají balón přes osu hřiště, jako by se nechumelilo
17:59 To se domácímu kotli líbí a taky to dává hlasitě najevo, domácí snižují na rozdíl jediného gólu, fanoušci si dokonce přejí vyrovnání
17:46 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #78 Jiří Unzeitig, asistoval #10 Milan Koubek (2:3)
17:26 Každopádně osobně doporučuji panu Trávníčkovy návštěvu psychiatra, protože oslavy po gólu Šumperka jsou sice pochopitelné, leč nepřiměřené
16:48 GÓL FbC Asper Šumperk! 1:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #66 Štěpán Maixner (1:3)
16:48 Dvěma góly se dostal Šumperk do dvoubrankového náskoku a domácí odkrývají místa v obraně
16:29 Do prázdné brány, není co řešit
16:28 GÓL FbC Asper Šumperk! 1:2
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #13 Ondřej Mrázek (1:2)
15:35 Štěpán Maixner z týmu hostí vypálil střelu na domácího brankáře, který instinktivně zasál po střele, kterou absolutně něměl šanci vidět
15:09 Asper se dostal skvělou kombinací na půlce, až k bráně soupeře, ale nedostal se ke střele
14:10 Na turnaj měl dnes jako sudí přicestovat Martin Trnka, kterého zdravíme a pokud v tom je nějaký bacil, tak přejeme brzké uzdravení
13:34 Míček na hojkách domácích a z tribun slyšíme FT..C Mejto
13:21 Domácí tým hraje v plném počtu
12:46 Znovu Mrázek, který tentokrát volil střelu na kapitána Trávníčka, jehož střelu zastavil Kadavý svým tělem
12:01 Ondřej Mrázek z týmu Šumperka se pokusil skrýt svižnou střelu z poloviny hřiště, ale měl by si srovnat mířidla, protože toto bylo vysoko nad bránu
11:34 Asper vyslal nepodařenou střelu na bránu domácích, avšak dostane příležitost vystřelit znovu, po došvihu domácího obránce
11:18 Vyloučen hráč #78 Jiří Unzeitig družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
09:55 Asper se snaží hrát čistě, rychle, chce vytěžit maximum, z nejmenší chybičky soupeře, zatímco domácí hrají klasický obranný blok a nechávají ovládat soupeře většinu času balón
09:08 Kobr!!! Při rychlém sprintu po levé straně vybojoval již zmíněný hráč Vysokého Mýta odložené vyloučení, ke kterému nedojde díky vyrovnávacímu gólu
09:07 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr bez asistence (1:1)
08:22 Hosté dávají úvodní gól po chybě soupeře na polovině hřiště
08:21 GÓL FbC Asper Šumperk! 0:1
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #71 Ondřej Kováč, asistoval #11 Jakub Hruban (0:1)
07:51 A šumperská obrana, především tedy Matyáš Zapletal zkouší něco vymyslet
06:54 Vysoké Mýto nečeká s rozehrou na soupeře a teď toho málem zužitkovalo, když střela jednoho z místních hrdinů končila jen těsně vedle tyče
06:08 Na útočné snažení hostů, odpovídá domácí kotel svými chorály
05:42 Asper za podpory vlastních fanoušků vytváří protiútok
04:34 Dnešní utkání má pořádné nasazení hned od prvních minut
03:45 Brankář hostí, Tonda Byvan se pokusil vyhodit míč daleko, až na polovinu soupeře, ale i když jeho pokus o protiútok spoluhráči dobře přečetli, bylo to s faulem
03:33 Knypl z týmu domácích se snaží něco vymyslet za soupeřovou bránou
03:27 Střela jim nevyšla a končí v pravém rohu hřiště
03:24 Velká příležitost z volného úderu pro vysokomýtské
03:04 A Šumperk se znovu z vlastní poloviny pokusil o rychlý útok středem, ale střela končí mimo
02:37 A velmi rychle znepříjemnil na druhé straně práci domácímu golmanovy hráč hostí Matěj Mondek
02:14 Petr Lesák z FTC a jeho dělovka do středu brány!!!
01:33 Hosté kombinují na polovině hřiště, no a když to dál nejde, vrátí se do obrany a zkusí to znovu
00:23 Po nevyužité příležitosti a zajímavém útoku po pravém křídle Vysokého Mýta, získal Šumperk balón, avšak protiútok vyzněl naprázdno
00:01 Úvodní buly získali hráči domácího celku
00:00 Je za námi nástup, pokřik, máme vyhlášený lineup na obou stranách a můžeme se tedy pustit do zápasu
00:00 Vysoké Mýto se dnes pokusí překonat tři roky starý rekord, kdy na divizní derby dorazilo 271 fanoušků!!! Tak neváhej a doraž do SH Domova mládeže Vysoké Mýto
00:00 Představení hostujícího týmu: (2. část) Asper ovládl všechny statistiky s výjimkou trestných minut, kterých nasbíral 143 a nevešel se tak ani do TOP 5 nejtrestanějších týmů Divize E. Asper se prezentuje tvrdou, fyzickou, ale i technickou hrou a v základní části, kde prohrál pouze jediné utkání proti 1. FBK Eagles Orlová 4:3, se Šumperku podařilo nasázet neuvěřitelných 198 branek.
00:00 Představení hostujícího týmu: FbC Asper Šumperk suveréně ovládl Divizi E, jak jsme však viděli v prvních kolech play-off, s celkem z východních čech je Šumperk vyrovnaný a při pekelné atmosféře, která panuje v hale ve Vysokém Mýtě přichází o nálepku výraznějšího favorita. (1. část)
00:00 Představení domácího týmů: FTC Vysoké Mýto po základní části skončilo na třetím místě, tedy posledním postupovém, když se pouze o jediný bod vtěsnalo před největšího rivala, tým FLORBAL LITOMYŠL. Vysokému Mýtu se v základní části podařilo nastřílet 140 branek a s neuvěřitelnými 72,73 % se řadí na druhé místo Divize D ve statistice úspěšnosti oslabení, což podtrhuje 135 trestných minut, jenž se podařilo nasbírat v průběhu sezóny.
00:00 2. část: V nedělním druhém kole hraném v odpoledních hodinách však Asper nezaváhal a po třech a třičtvrtě minutách střílel první gól, za další tři minuty už však Kadavý dostával hostující Vysoké Mýto do vedení. Za bouřlivé atmosféry vyústil zápas do konečného výsledku 10:6. Šumperk tak přišel doma o velmi cenné tři body a stav série je 1:1
00:00 1. část: Minulý týden vyrazil tým z Vysokého Mýta do necelých sto kilometrů vzdáleného Šumperka. Po dlouhé cestě však zdolal soupeře z oblasti jeseníků poměrem 4:6, čímž si splnil povinnost zisku alespoň jednoho vítězství na půdě soupeře.