()
  • 57 56:53
    Start98

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Kanonýři Kladno 3:7
branky: 29. Ondřej Zlesák, 48. Ondřej Zlesák, 57. Martin Brhlík - 7. Dominik Janda, 9. Dominik Janda, 13. Dominik Janda, 20. Dominik Janda, 21. Vojtěch Novák, 30. Tomáš Bubeník, 53. Dominik Janda; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 11; zásahy brankářů: Jan Hartman 18 - Radek Veselý 23; po třetinách: 0:4, 1:2, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman 2.část: 'Na druhé straně je prostě potřeba si stále připomínat, že tenhle tým se prostě učí stále a všemu - tedy i konzistentnosti nějaké výkonnosti i morálky jak v zápasu, tak tréninku'
60:00 Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman 1.část: 'Výsledek si Kladno vzalo po právu už první třetinou kde jsme byli žalostní. Do zápasu jsme miniaturní náznaky prvků naší hry začali vnášet až tak ve druhé půli zápasu, kdy navíc Kladno polevilo. Dnes za nás bohužel bojácné, bezkrevné - florbalový hnus a nula toho, co jsme dokázali před týdnem.'
60:00 Komentář trenéra hostí - Jan Buk: 'Výsledkove jsme zápas rozhodli v jeho první polovině. Herně jsme však za svými možnostmi zaostávali skoro cele utkání.'
59:55 Střely v poslední třetině, Domácí 10, hosté 5
59:40 Váchův únik končí mezi nohama hostujícího golmana, stahovačka se nepovedla
58:30 Golman domácích opět na svém mísstě
57:50 Domácí to zkoušejí bez golaman.
57:16 Peterka naskakuje do hry a okamžitě míří do útoku
56:53 Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
56:53 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:7
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #20 Martin Brhlík z trestného střílení (3:7)
56:53 Nařízeno trestné střílení domácích. Brhlík jede nájezd a zakončuje
56:35 kladno v přesilovce mnoho nepřesností
55:08 Vyloučen hráč #96 Ondřej Peterka družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za špatné střídání
55:00 Odcházející hráč ze hřiště byl označen za 6. a vyloučení na straně domácích je tady
54:00 Hra je stále poměrně ve vysokém tempu
52:36 GÓL Kanonýři Kladno! 2:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #8 Marek Paštika (2:7)
52:36 Domácí trstuhodně zapomněli hostujícího útočníka vedle své branky a byli po zásluze potrestáni
51:25 Kladenský útočník v rychlém protiútoku, zakončení se nekonalo
51:08 Střela Brhlíka pěkná dělovka, golman vyráží maskou
49:47 Nebezpečný souboj u mantinelu. Oba hráči se těžce sbírají z palubovky. Naštěstí vše bez zranění
48:18 Hra vypadá jako krásné české přísloví. Každý chvilku tahá pilku
47:38 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #17 Ondřej Zlesák, asistoval #72 Filip Bezpalec (2:6)
47:00 Standardka domácích, Škorpa stříli, golman lapá
46:13 Vácha čaruje před golmanem, odraz ke Škorpovi, avšak bez zakončení
45:11 Střela Hunga dala hostujícímu golmanovi zabrat Míček loví mezi nohama.
44:30 Balvín těsně nad
43:20 Pro změnu Kladno presuje ale stříli mimo
42:53 Doleček ve slibné šanci, střela opět končí v bloku
42:21 Rozhodčí píská vyloučení, avšak žádné se nekoná. Zavoláni jsou kapitáni a asi se domluvili :-)
40:30 Zlesák zachytává přihrávku a pálí, střela zblokována
40:05 Buly vyhrává Kladno
39:55 Střely na bránu ve druhé třetině. Start 8, Kladno 9
39:24 Střela Kladna těsně vedle
36:30 Kladno drží domácí uzamčené a kombinují.
35:50 Střelu Brhlíka vytáhl golman na poslední chvíli
34:25 Střela domácích opět na hrudi pozorného hossujícího golmana.
32:45 Kladno obsadilo branku domácích, ti se zbavují tlaku výhozem na Chaloupku. Chaloupka míři těsně nad.
31:58 škorpovi uskakuje přihrávka rovnou kk soupeři, Gabriel horko těžko zachranuje situaci.
30:00 Pro změnu domácí se tlačí do zakončení avšak jejich střely končí bloky
29:17 Buly získává Kladno a okamitě se tlačí do útoku
29:06 GÓL Kanonýři Kladno! 1:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Tomáš Bubeník bez asistence (1:6)
28:12 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #17 Ondřej Zlesák, asistoval #83 Štěpán Vácha (1:5)
28:10 Vácha dostává přihrávku z obrany posílá před kasu a Zlesák zakončuje.
26:50 Bachmaierova střela zblokována. Kladno opět na půlce soupeře kombinuje a tlačí se do zakončení.
24:50 Střela domácích těsně vedle.
24:40 Vácha na nohou a chystá se naskočit do hry.
23:58 Kladno uzamklo domácí na jejich polovině a tlačí.
21:50 Hra ppokračuje, Vácha v péči zdravotníka, vypadá to na zvrknutý kotník
21:36 Hra na chvíli přeuršena Vácha zůstává ležet v rohu.
20:50 Buly sice vyhrvá domácí tým, avšak hned protiútokem hostí končí balonek opět v síti domácích.
20:00 GÓL Kanonýři Kladno! 0:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #8 Marek Paštika (0:5)
19:59 GÓL Kanonýři Kladno! 0:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (0:4)
19:59 Počet střel na bránu:¨Start 8, Kladno 11
19:45 Vyloučen hráč #20 Martin Brhlík družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:44 Brhlík posílá soupeře za mantinel a vsloužil si za to trest
18:00 Standardka hostí bez úspěšné střelby na bránu
17:26 Střela Zlesáka pouze do golmana
16:20 Další standardka domácích, Gabrielova střela těsně vedle.
15:30 Standardka domácích končí na hrudi hostujícího golmana
14:50 Domácí se dostávají do tempa a několikrá již ohrozili branku hostů. Zatím však bez úspěšého zakončení.
13:50 Škorpovi střela z první nesedla a domácí se bohužel radovat nemohou-
12:2O Další střela přesilovky již končí s síti Harmana.
12:21 GÓL Kanonýři Kladno! 0:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #70 Vojtěch Novák (0:3)
12:05 Střela od pravého mantinelu končí v rukách domácího golmana.
11:20 Kladno se v přesilové hře snaží kombinovat, avšak zatím je jim střely nedaří.
10:41 Vyloučen hráč #40 Martin Škorpa družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání
09:50 Kladno je nyní na koni a na hřišti dominuje. Domácí jsou pod tlakem.
08:53 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda bez asistence (0:2)
08:50 Chybná rozehrávka obránce končí na holi hostujícího útočníka a jeho střela končí v síti domácích.
07:51 Další nebezpečná střela Kladna končí na hrudi domácího golmana.
06:04 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
06:04 Po několika střeleckých pokusech se třetí třela ujímá a Kladno se dostává do vedení.
05:42 Několik střel Kladna nyní mírně ohrozilo branku domácích
05:14 Standardka domácích končí špatnou rozehrávkou
04:45 Střela domácích končí blokem
03:15 Nepřesnosti v přiihrávkách a počáteční nervozita je vidět na obou stranách. kombinace se prozatím moc nedaří je třeba lepšího zpracování
01:45 Hra se přelévá ze strany na stranu, avšak žádný z teamu zatím branku soupeře neohrozil.
00:10 Buly získává tým domácích.