60
  • 60 59:40
    2

Bulldogs Brno - Technology Florbal MB 8:7
branky: 9. Michal Valachovič, 12. Michal Valachovič, 13. Lukáš Punčochář, 17. Jakub Laus, 38. Michal Valachovič, 47. Jakub Laus, 51. Michal Valachovič, 56. Michal Valachovič - 1. Sebastián Šlechta, 22. Jakub Seibert, 44. Filip Kučera, 53. Štěpán Švejda, 57. Sebastián Šlechta, 59. Zdeněk Vyhnánek, 59. Zdeněk Vyhnánek; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Jakub Haltmar 22 - Marek Macík 15; po třetinách: 4:1, 1:1, 3:5
60:00 Komentář trenéra hostí Martina Šáchy: Celý dnešní zápas nás srážely individuální chyby v obraně a špatné chození do soubojů. Díky tomu se držel soupeř ve hře. Myslím, že jsme byli od druhé třetiny lepším týmem na míčku, ale to nestačilo. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích Miroslava Vybírala 2/2: Přes noc přislo obrovské zklamání od hráčů, kteří nerespektovali týmové zásady a tím ukázali, co je pro ně důležitější. Děkuji hráčům za dnešní perfektní týmový výkon, fanouškům za podporu a soupeři za krásné utkání! AVÉ BULLS :) !!!!
60:00 Komentář trenéra domácích Miroslava Vybírala 1/2: Když děláme, co máme, tak se můžeme těšit z krásných výkonů a hlavně můžeme mít radost z vítězství. Do vyřazovací části potřebujeme vyladit detaily, které nás ve 3.tetině srážely a potřebujeme si uvědomit, proč jsme těch 5 měsíců makali.
60:00 Střely celkem: BB: 23, MB: 29.
60:00 Střely ve 3.třetině: BB: 8, MB: 17.
59:58 Blok Lause.
59:41 Opět 6 na 4.
59:40 Vyloučen hráč #8 Michal Valachovič družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
59:33 Valachovič netrefil prázdnou branku.
59:20 Zase tam lítají krosy.
58:50 Bolka zase v šesti.
58:46 Další rozborka zborka a gól do prázdné.
58:45 Timeout Bulldogs Brno
58:45 GÓL Technology Florbal MB! 8:7
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #39 Jan Zoufalý (8:7)
58:20 Pásmem Buldoků lítaly krosy jeden za druhým a zakončení vyšlo na Vyhnánka.
58:19 GÓL Technology Florbal MB! 8:6
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #75 Sebastián Šlechta (8:6)
58:02 Tyčka za Haltmarem.
57:50 Haltmar drží.
57:23 Boleslav hraje 6 na 4.
57:22 Vitek vzal přes hokejku jednoho ze soupeřů.
57:21 Timeout Technology Florbal MB
57:21 Vyloučen hráč #70 Jakub Vitek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
56:40 Boleslav už to zkouší v šesti hráčích.
56:30 Šlechta vymetl pavučiny v pravém rohu Haltmarovi brány.
56:29 GÓL Technology Florbal MB! 8:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #75 Sebastián Šlechta, asistoval #39 Jan Zoufalý (8:5)
55:51 Mrva z osy kousek vedle.
55:18 Pátej zářez Valachoviče, beckehndem pod Macíkem.
55:17 GÓL Bulldogs Brno! 8:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michal Valachovič, asistoval #71 Lukáš Punčochář (8:4)
54:58 Buldoci v pěti.
54:25 Opět výborně Punčochář.
54:00 Punčochář sáhl do rozehrávky.
52:58 Zbytečný útočný faul Valachoviče v obranném pásmu soupeře.
52:57 Vyloučen hráč #8 Michal Valachovič družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
52:42 GÓL Technology Florbal MB! 7:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #48 Jakub Pařízek (7:4)
52:42 Švejda snižuje stelou nad nohu.
52:19 Punčochář zpoza brány kombinuje se Sedmerou, Macík je pozorný.
51:22 Výborný zákrok Haltmara.
51:08 Individuální průnik Sedmery končí zakončením a zákrokem Macíka.
50:03 Laus vystihl rozehrávku Boule, poslal na Valachoviče a ten na bližší zvýšil skóre.
50:02 GÓL Bulldogs Brno! 7:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michal Valachovič, asistoval #10 Jakub Laus (7:3)
49:32 Hájek rozvlnil boční síť.
48:10 Buldoci po vstřelené brance zase mají odvahu i útočit a vytváří si nyní dostatek šancí.
47:30 Zoufalý se hezky uvolnil a ohrozil Haltmara.
47:10 V dalším brejku Punčochář a Svoboda.
46:42 Vitek nahodil dlouhý balon na Lause, ten do ze vzduchu z jedničky poslal za Macíka.
46:41 GÓL Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Jakub Laus, asistoval #70 Jakub Vitek (6:3)
45:30 Domácí se nyní soustředí vyloženě na defenzivu a snaží se o rychlé kontry.
43:22 Kučera vypružil od pravého mantinelu a trefil přesně ke vzdálenější tyči.
43:21 GÓL Technology Florbal MB! 5:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #95 Filip Kučera, asistoval #12 Daniel Goll (5:3)
42:45 Výjimečná akce domácích končí na špatné nahrávce.
41:43 Haltmar vyráží střelu i dorážku.
40:15 Bolka opět začíná na míčku v pásmu Buldoků.
40:00 Střely ve 2.třetině: BB: 4, MB: 4.
39:45 Vaverčák blokuje střelu Švejdy.
38:12 Zima dostal hit od Vyhnánka, ale zvedá se.
37:36 Valachovič přesně k levé tyči.
37:35 GÓL Bulldogs Brno! 5:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michal Valachovič, asistoval #94 Filip Antel (5:2)
37:21 Střela Antela je zblokované.
37:10 Zatím žádné nebezpečí pro Macíka.
36:08 Vyhnánek za stejný prohřešek jako Rada.
36:07 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:55 Průnik Kučery a následně střela po zemi.
34:21 Rada je zpět na hřišti.
33:50 Buldoci se zatím brání poměrně v pohodě. Střely má Haltmar.
32:21 Rada poslal jednoho z protihráčů na domácí střídačku nedovoleně.
32:20 Vyloučen hráč #85 Michal Rada družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:32 Z brejku v obrovské šanci Vitek.
31:21 Kohút vysoko nad.
30:18 Ojedinělá šance Buldoků v této třetině. Svoboda střílí těsně nad.
29:36 Sedmera chytil rozehrávku.
29:00 Boleslav stále na míčku a hledá skulinu v obraně Bulldogs.
27:00 Buldoci konečně chvíli na míčku.
26:18 Bolka točí Buldoky v jejich obranném pásmu,chybí jen koncovka.
25:42 Blok Punčocháře.
25:04 Vitek jen vyhazuje přes všechny čáry.
24:14 Laus se pokusil utéct po mantinelu, ale Šlechta jej čistě zastavil.
22:50 Švejda střílí do boční sítě.
22:07 Zoufalý zakončuje situaci 3 na 2 nepřesně.
21:20 Boleslav je tu s dalším útokem, Antel hasí.
21:05 Seibert neskutečně vyvěsil pod horní tyčku a snižuje.
21:04 GÓL Technology Florbal MB! 4:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (4:2)
20:01 Boule na míčku jako první ve druhé třetině.
20:00 Střely v 1.teřtině: BB: 11, MB: 8.
19:08 Blok Punčocháře.
18:25 Valachovič promáchl před prázdnou brankou po famózním pasu od Lausem.
16:47 Laus klikou do forhendu využívá.
16:46 GÓL Bulldogs Brno! 4:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Jakub Laus z trestného střílení (4:1)
16:45 Uvidíme trestné střílení. Valachovič byl poslán k zemi když byl sám před Macíkem. Pojede Laus.
15:40 Buldoci se dobře dostali z tlaku Boleslavi, byla z toho šance pro Zemana.
13:37 Šlechta se probil až před Haltmara, ale pak odhodil bránícího Tomíka a je pískán faul.
12:51 Rada hezky našel Sedmeru a ten se hnal na Macíka.
12:11 Máza boleslavského obránce, míček získal Punčochář a beckhendem zavěsil pod horní tyčku.
12:10 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #71 Lukáš Punčochář bez asistence (3:1)
11:52 Laus zpoza brány našel Valachoviče a ten se nemýlil.
11:51 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
11:10 Punčochář získal míček a uklidnil situaci.
09:56 Macík nohou vyráží střelu Lause.
08:25 Laus dlouhým balonem našel Valachoviče, ten si zpracoval míček utekl obraně a udělal si z Macíka dobrý den lobem přes něj.
08:24 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
07:45 Antel blokuje střelu z pravého mantinelu.
07:07 Haltmar maskou vyráží střelu Golla.
06:36 Vitek a Valachovič 2 na 1, ale Valachovič to přestřelil.
05:56 Punčochář výborně našel volného Svobodu, ten jen do připraveného golmana.
04:55 Kohút obral o míček Tomíka a rozvíjí útok, pak útočný faul Vyhnánka.
03:10 Punčochář získal míček a šel do přečíslení se Svobodou, Punčochář to vzal na sebe a vystřelil.
01:38 Vaverčák vystihl rozehrávku Boleslavi.
00:51 Střelu Švejdy vyráží Jedlička.
00:17 Kučera našel na ose volného Kučeru a ten mezi nohy prostřelil Haltmara.
00:16 GÓL Technology Florbal MB! 0:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #75 Sebastián Šlechta, asistoval #95 Filip Kučera (0:1)
00:01 Buly pro Buldoky.
00:00 Hezkou neděli Vám přejeme ze sportovní haly SportPoint. V rámci 22.kola KB ligy juniorů budou domácí Bulldogs hostit Technology Florbal MB.