4:13
    Ondřej HORAŽĎOVSKÝ
    (Papoušek)

ACEMA Sparta Praha UNYP - PSN Tatran Střešovice 4:13
branky: 2. Ondřej Hurt, 9. Daniel Šterbák, 35. Jan Vochyán, 55. Tomáš Dibelka - 7. Ivan Tomčo, 14. Ivan Tomčo, 14. Vojtěch Klápa, 15. Ivan Tomčo, 19. Tomáš Navrátil, 29. Ivan Tomčo, 30. Vojtěch Klápa, 36. Ivan Tomčo, 40. Tomáš Navrátil, 43. Tomáš Jančík, 47. Tomáš Jančík, 52. Tomáš Jančík, 58. Ondřej Horažďovský; rozhodčí: David Kytler - Vojtěch Typl; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Ondřej Pelech 15, Filip Čermák 5 - Tomáš Jurco 27, Adam Mára 0; po třetinách: 2:5, 1:4, 1:4
60:00 Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Dnes těžko hodnotit. Fyzická únava a připravenost na utkání se projevili a zápas dopadl tak, jak dopadl. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostí Luďka Beneše: Dnes nám chvíli trvalo než jsme se dostali 100% do zápasu, ale kromě jediné pasáže ve druhé třetině jsme měli zápas plně pod kontrolou. Děkujeme soupeři za fér utkání.
60:00 Střely celkem: SPA: 31 Tatran: 33
60:00 Střely ve třetí třetině: SPA: 7 Tatran: 9
59:00 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:47 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #74 Ondřej Horažďovský, asistoval #88 Ondřej Papoušek (4:13)
57:47 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Adam Mára družstva PSN Tatran Střešovice
54:38 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #97 Tomáš Dibelka, asistoval #87 Jan Vochyán (4:12)
53:37 Jurco teď předvedl neskutečný zákrok proti z první střílejícímu Hurtovi.
52:53 Vyloučen hráč #89 Vojtěch Klápa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
52:26 Fišer s Dibelkou šli sami na gólmana. Gól z toho ale nepadl.
52:09 Šimek dvěma otočkama obehrál protihráče.
51:43 Čermák teď podržel svůj tým.
51:13 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #28 Tomáš Jančík, asistoval #91 Ivan Tomčo (3:12)
51:13 Tomčo krásně našel Jančíka a ten chladnokrevně proměnil.
50:59 Sedláček vystihl křižnou nahrávku, která letěla brankoviště na volného hráče.
50:15 Klápa netrefil skoro prázdnou branku.
49:30 Sparta kombinuje a vyčkává na příležitost.
47:00 Dnes to nevypadá na obrat, který se konal včera proti Bohemians.
46:25 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:11
46:25 Střídání brankáře. Nový brankář #53 Filip Čermák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
46:25 Jančík našel skulinku v gólmanově postavení.
44:23 Dibelka střílí od mantinelu přímo do rukou Jurca.
43:50 Řehák končí na zemi.
42:29 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #28 Tomáš Jančík, asistoval #27 Tomáš Navrátil (3:10)
42:29 Jančík doklepl do prázdné branky.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Sparta.
40:00 Střely v druhé třetině: SPA: 15 Tatran: 13
39:07 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:9
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #91 Ivan Tomčo (3:9)
35:59 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #91 Ivan Tomčo, asistoval #65 Matěj Vavroušek (3:8)
35:59 Tomčo si to vzal, vystřelil a dal už pátý gól.
35:15 Šancí je tu dost, oba týmy nám dělají radost.
34:03 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #87 Jan Vochyán, asistoval #97 Tomáš Dibelka (3:7)
34:03 Vochyán stál přesně tam kde měl být a doklepl střelu Dibelky.
33:37 Šterbák se z rohu vymotal na střed, kde vystřelil na bránu svým nebezpečným zápěstím. Gólman ale chytá.
32:28 Kuchynka si poradil s napadajícím duem protihráčů.
31:19 Pelech vykryl střelu v situaci 3 na 1.
29:43 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #2 Matěj Švarc (2:7)
29:18 Klápa trefuje tyč.
28:09 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #91 Ivan Tomčo, asistoval #28 Tomáš Jančík (2:6)
28:09 Tomčo to tam dneska věší jak prádlo a Sparta ne a ne ho uhlídat. Tentokrát se trefil střelou zátahem od mantinelu do šibenice na bližší tyč.
27:19 Šterbák ze středu zkusil překvapit gólmana střelou po zemi.
25:43 Vochyán předvedl dobrý průnik v útočném pásmu. Poté co zamotal hlavu pár protihráčům mu jeho střelu chytil Jurco.
25:16 Pelech v pohodě zkrotil střelu Tomča.
24:19 Pelech podržel svůj, když po přesunu chytil střelu protihráče.
23:07 Dibelka dostal míček v situaci 3 na 2 na mantinel a z první vystřelil, ale přímo do gólmana.
22:26 Tatran hraje v plném počtu.
21:10 Kuchynka v dobré příležitosti trefil pouze pupek Jurca.
20:26 Vyloučen hráč #2 Matěj Švarc družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrála Sparta.
20:00 Střely v první třetině: SPA: 9 Tatran: 11
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:15 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:5
18:15 Navrátil z velké dálky z výběhu střílí gól na zadní tyč.
17:45 Hráč Tatranu vyslal střídat Kozelku na střídačku Tatranu.
14:51 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #91 Ivan Tomčo, asistoval #22 Tomáš Jurco (2:4)
14:51 A máme tu hattrick. Krásný dlouhý výhoz gólmana výborně zúročil Tomčo.
14:46 Kašpar to zkouší z dálky.
13:55 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
13:40 Vyloučen hráč #26 Jiří Procházka družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
13:20 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:2
13:20 Tomčo se prosazuje z protiútoku.
10:37 Pelech chytá střelu Tomča ze středu.
08:11 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #80 Daniel Šterbák, asistoval #87 Jan Vochyán (2:1)
08:11 Šterbák s Vochyánem předvedli pohlednou akci. Tento ťukec zakončil Šterbák do prázdné branky.
06:54 Panuška netrefuje prázdnou branku.
06:19 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #91 Ivan Tomčo, asistoval #27 Tomáš Navrátil (1:1)
06:19 Tomčo natáhl na středu a vypustil velmi přesnou a rychlou střelu.
05:00 Vochyán tvrdě narazil do stromu jednoho z hráčů Tatranu.
04:33 Kuchynka mohl střílet do prázdné, ale míček netrefil.
02:18 Vochyán si dělal z hráčů Tatranu kužele do té doby než byl spadnut k zemi.
01:00 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #93 Ondřej Hurt, asistoval #80 Daniel Šterbák (1:0)
01:00 Šterbák přiťukl při volném úderu Hurt a ten ze zátahu propálil gólmana.
00:44 Vochyán po rychlé kombinaci střílí po zemi od mantinelu.
00:01 Úvodní buly vyhrála Sparta.