59
  • 59 58:11
    Liberec

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBC Liberec 8:7
branky: 6. Ondřej Valenta, 17. Vojtěch Bílek, 26. Adam Kopal, 28. Jiří Kratina, 39. Adam Kopal, 44. Adam Kopal, 57. Michal Vojtíšek, 58. Vojtěch Bílek - 5. Jakub Vacek, 8. Martin Blecha, 22. Tomáš Martin Matušů, 45. Martin Blecha, 46. Jakub Vacek, 50. Vojtěch Janeček, 53. Vojtěch Blažek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Jan Linhart 19 - Vojtěch Dufek 26; po třetinách: 2:2, 3:1, 3:4
60:00 Oprava: Hráč #38 Jan Malíč byl vyloučen v čase 3:13 3.třetiny.
60:00 Oprava: Brankář týmu Liberce #19 Vojtěch Dufek čelil 34 střelám a na hřišti strávil 60:00.
60:00 Oprava: Brankář týmu Bohemians #1 Jan Linhart čelil 26 střelám a na hřišti strávil 58:51.
60:00 Komentář trenéra hostů: Bohemka je kvalitní soupeř a tak jsme věděli, že budeme muset předvést kvalitní výkon, aby to stačilo. První třetinu se soupeř ještě hledal, ale od druhé části měl dobrý pohyb. Já jsem, až na drobnosti, s naší hrou spokojený. Měli jsme i vyloženě slabé fáze, ale většina hry byla. dobrá. V 6 nám chyběl kousek, abychom zápas dovedli do prodloužení. Díky klukům i soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích: druhý ospalý výkon ospalého víkendu. tři body dobré, ale hra ne. musíme se zlepšit ve všech činnostech naší hry. soupeři děkujeme za zápas, přejeme dobrou cestu domů. děkujeme divákům.
60:00 Nejlepším hráčem hostů je #66 Tomáš Martin Matušů.
60:00 Hráčem utkání je #61 Adam Kopal.
60:00 Počet střel třetí třetiny: 13:10
59:55 Hráč Bohemians netrefil prázdnou bránu hostů.
59:00 Běží poslední minuta základní hrací doby.
58:11 Timeout FBC Liberec
58:11 Po time-outu hrají hosté bez brankáře.
57:07 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #24 Vojtěch Bílek, asistoval #13 Michal Vojtíšek (8:7)
57:07 Brankář Liberce si dokázal pohlídat jen střelu z dálky, na dorážku z vápna už nedosáhl.
56:07 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Michal Vojtíšek, asistoval #24 Vojtěch Bílek (7:7)
56:07 Bohemians se otřepala a znovu vyrovnává zápas.
54:20 Domácí využil návrat hráče z trestné lavičky k brejku dva na jednoho, skvěle tým Liberce podržel brankář.
52:12 Vyloučen hráč #71 Tomáš Otcovský družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za zdržování hry
52:12 Hráči Bohemians už už nevydrželi přerušování hry ve prospěch soupeře a doplatili na to.
52:04 GÓL FBC Liberec! 6:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #89 Vojtěch Blažek, asistoval #22 Filip Smutný (6:7)
52:04 Hráči Bohemians nechali spoustu prostoru před bránou a Liberec jde znovu do vedení.
49:42 GÓL FBC Liberec! 6:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #93 Vojtěch Janeček, asistoval #23 Martin Čermák (6:6)
49:42 Hosté využívají přesilovku, hráči Bohemians si nepohlídali útočníka před brankou.
49:13 Vyloučen hráč #61 Adam Kopal družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
49:13 Možnost vyrovnat stav zápasu dostává celek Liberce.
47:49 Ve třetí třetině jdou hráči obou týmů hodně do těla.
45:49 GÓL FBC Liberec! 6:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Jakub Vacek bez asistence (6:5)
45:49 Brankář domácích si nepohlídal tyč a útočník v klidu využil možnost.
44:06 GÓL FBC Liberec! 6:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #64 Martin Blecha, asistoval #3 Milan Sucharda (6:4)
44:06 I Liberec ukázal sílu a dává gól.
43:23 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Adam Kopal, asistoval #71 Tomáš Otcovský (6:3)
43:23 Bohemians si poradila s hrou čtyři na 4 čtyři a je tu jejich šestý gól.
43:13 Vyloučen hráč #22 Filip Smutný družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
43:13 Už jen nevraživými pohledy si můžou oba hráči vyčítat sekání toho druhého.
40:01 Třetí třetinu zahájili útokem domácí.
40:00 Vyloučen hráč #38 Jan Malič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
40:00 Počet střel druhé třetiny: 10:7
38:50 Zápas sleduje 36 diváků, děkujeme za podporu.
38:13 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Adam Kopal, asistoval #92 Erik Papež (5:3)
38:13 Zdvojení obránce hostů se vyplatilo! Po úspěšném pressingu a po pohotové přihrávce na střed se úspěšnou střelou prezentoval #61 Adam Kopal.
36:06 Nádherným zákrokem se blýskl brankář Liberce.
34:29 Znovu vzal na sebe pozornost kapitán domácích #99 Dominik Šimáně, obrana soupeře ho nepustila zpoza brány.
32:54 Jen zázrakem se hosté nedostali k přímému ohrožení brány. Kombinace byla rozhodně na úrovni nejvyšší soutěže.
31:10 Dlouhý prostoj mělo střídání obou týmů, následný útok domácích byl velmi klidný a lehce zastavitelný.
27:28 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Jiří Kratina, asistoval #23 Filip Folauf (4:3)
27:28 Rychlou rozehrávku po přerušení hry překvapivou ranou využil #74 Jiří Kratina.
25:26 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Adam Kopal, asistoval #88 Jan Horák (3:3)
25:26 Bohemians si nechala za zády útok Liberce a přečíslení 4 na 2 zakončila gólem.
24:10 Znovu dobrou individuální práci předvádí #99 Dominik Šimáně.
21:41 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #18 Jakub Vacek (2:3)
21:41 Liberec byl úspěšnější při zmatku před brankou domácích a dokázali si vytvořit šanci.
21:17 První velkou šanci neproměnili domácí.
20:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.
20:00 Počet střel první třetiny: 11:9
18:40 Po pádu domácího útočníka musela být očištěna plocha. Lehké zpestření konce první třetiny.
16:56 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #24 Vojtěch Bílek, asistoval #1 Jan Linhart (2:2)
16:56 Hosté měli k dispozici přečíslení, míče od brankáře odrazil k volnému #24 Vojtěchu Bílkovi, který obešel obránce a vyrovnal stav zápasu.
15:45 Domácí nedokázali protlačit míček přes brankáře Liberce a stav tedy zůstává 1:2.
13:40 Vyloučen hráč #26 Jonáš Volhejn družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
13:40 Domácí mají k dispozici možnost vyrovnat v první přesilovce zápasu.
12:06 Intenzivnímu nátlaku čelí Bohemians, zatím úspěšně.
10:42 Hráč Liberce se dostal k míči přímo před brankářem domácích, střelu vyslal mimo.
07:22 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #64 Martin Blecha, asistoval #66 Tomáš Martin Matušů (1:2)
07:22 Liberec využívá svůj nátlak po špatném střídání domácích. Umístěnou střelou pod víko se prezentoval #64 Martin Blecha.
07:11 Na hranici brankoviště zachraňoval obránce hostů jistý gól. Skvělá práce.
05:40 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #90 Ondřej Valenta bez asistence (1:1)
05:40 Výborný nátlak dvou útočníků připravil hosty o vedení.
04:24 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Jakub Vacek, asistoval #66 Tomáš Martin Matušů (0:1)
04:24 První gól zápasu vsítili hosté.
04:08 Bohemians neproměnila přečíslení tři na jednoho a ani následné dva na jednoho.
01:38 Obránce domácích předvedl zajímavý únik podél mantinelu, v rohu hřiště byl zastaven a hra se přerušovala.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.