(Wojnar)
  • 60 59:20
    Pardubice

PSN Tatran Střešovice - Sokoli Pardubice 6:5
branky: 8. Michael Kočandrle, 38. Ivan Tomčo, 47. Michael Kočandrle, 47. Vojtěch Klápa, 59. Ivan Tomčo, 60. Michael Kočandrle - 2. Matouš Sákra, 8. Michael Souček, 46. Jakub Prášek, 46. Marek Macek, 51. Marek Macek; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 11 - Matěj Denemark 30; po třetinách: 1:2, 1:0, 4:3
60:00 Komentář trenéra domácích pana Langera: Vstup do zápasu se nám hrubě nepovedl. Od druhé třetiny zlepsený výkon, ale bohužel slabá produktivita. Infarktové poslední 95 vteřin bylo rozhodujících a díky jendé uspešné šanci, bereme plný počet bodů. Děkujeme soupeři za kvalitní zápas.
60:00 Komentář trenéra hostí Milana Randy: 'Těžký hodnocení. Soupeř nás hodně tlačil a pokud bychom po druhý třetině prohrávali o pět branek, tak by se nemohl divit. Z minima jsme dnes těžili maximum a málem i bodovali, bohužel konec jsme měli lépe zvládnout. Ač to bylo vyhecované z obou stran, tak bych některým hráčům Tatranu doporučil kurz slušného chování, protože některé věci už byly opravdu za hranou.'
60:00 střely Tatran: 12 Sokoli: 8
59:20 Timeout Sokoli Pardubice
59:20 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #21 Michael Kočandrle, asistoval #92 Vojtěch Wojnar (6:5)
59:19 Kočandrle po uspěšné sólové akci nejspíše rozhoduje zápas
58:25 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #55 Ivan Tomčo, asistoval #89 Vojtěch Klápa (5:5)
58:07 Vyloučen hráč #20 Jan Kubec družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za hrubost
58:06 Kočandrle byl faulován
55:26 Tatran teď většinou na míčku, tlačí se do brány stále víc a víc
54:13 Vavroušek prředvedl ukázkový obranný zákrok
50:01 GÓL Sokoli Pardubice! 4:5
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #64 Marek Macek, asistoval #82 Michael Smola (4:5)
50:00 Souhra Sokolů končí v bráně Tatranu
49:08 Hra byla přerušena na delši dobu, kvuli zraněnému Bartošovi.
48:43 Wojnar nahrávkou mezi nohy protihráče poslal Klápu na bránu, ten netrefuje
46:40 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #50 Matěj Moravec (4:4)
46:39 Moravec na Klápu a ten backhandem do brány vyrovnává
46:19 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #21 Michael Kočandrle, asistoval #65 Matěj Vavroušek (3:4)
45:24 Timeout PSN Tatran Střešovice
45:24 GÓL Sokoli Pardubice! 2:4
45:21 Smola našel Macka a ten do prázdne střílí gol
45:06 GÓL Sokoli Pardubice! 2:3
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #81 Patrik Bartoš (2:3)
45:06 Bartoš vystřelil z dálky, Jurco chytil, ale Prášek doráží
44:04 Stuchlík z dorážky netrefuje konstrukci
43:17 Souček vystřelil k tyčce, ale Jurco se tam rychle přemístil.
42:49 Hezký obraný zákrok od Mika
42:07 Tomčo prokličkoval ze středu a střílí
40:14 Klápa se dostal ke střele, ale golman střelu chytil
40:01 buly pro Sokoli
40:00 střely Tatran 13 Sokoli 2
37:25 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #55 Ivan Tomčo, asistoval #28 Tomáš Jančík (2:2)
37:21 Jančík našel Tomča, ten tahem uklidil střelu k tyčce a dorovnává
36:33 Wojnar trefil spojnici
35:08 Tomčo vystřelil z dálky, jeho střela se odrazila od mantinelu, a Jančík střelu doráží
22:19 Kočandrle nahrál z otočky na Papouška a ten z první vypálil
21:11 Tomčo a Navrátil si vyměnili sérii nahrávek a dostali se až před velké brankoviště
20:01 Buly pro Sokoli
20:00 střely Tatran:11 Sokoli:6
16:59 Mík se krásně vymotal na středu a posíla cross na Součka, ten ale minul bránu
15:47 Navrátil vystřelil z první, ale golman předvedl hezký zákrok
14:55 Tomčo vystřelil z výběhu, ale golman ho vychytal
14:01 Klápa předvedl hezkou individuální akci, ale ke střele se nedostal
13:14 Kočandrle nahrál z rohu na Šebka, ten střílí asi decimetr mimo
11:12 Tatran, nehrající na míčku, odehrál skoro 3 minuty na půlce soupeře
10:10 Šebek se napřáhl, ale střela končí v klíně brankáře.
07:29 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #21 Michael Kočandrle, asistoval #68 Matěj Šebek (1:2)
07:27 Šebek našel před bránou volného Kočandrleho, a ten ze vzduchu střílí gol
07:06 GÓL Sokoli Pardubice! 0:2
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #26 Michael Souček, asistoval #64 Marek Macek (0:2)
07:05 Macek naznačil střelu, ale přihrává do prázdné na volného Součka
05:22 Vyloučen hráč #56 Kryštof Maňour družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
04:56 Šebek se prokličkoval až ke střele, ale neproměnuje
03:04 Klápa nahrál lobem přes šíři hrište na Wojnara, ten přihrávku zpracovává jedním dotykem a pálí.
01:17 GÓL Sokoli Pardubice! 0:1
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #90 Jan Stuchlík (0:1)
01:08 Chochlovský nahrál před bránu na Jančíka, ten netrefuje bránu a z protiútoku se prosazuje do prázdné Sákra
00:27 Tatran ale získává míček na svou stranu a kombinuje
00:01 Úvodní vhazování vyhrávají sokoli
00:00 střely Tatran:11 Sokoli:6