60
  • 60 59:15
    Chodov

Florbal Ústí - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:4
branky: 2. Dominik Beneš, 32. Jan Dolejší, 34. Vladimír Trčka, 38. Miroslav Fořt, 47. Vladimír Trčka - 11. Lukáš Kafka, 19. Matěj Duda, 53. Lukáš Kafka, 56. Jakub Dufek; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 8:2; využití: 2:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 24 - Karel Hodík 28; po třetinách: 1:2, 3:0, 1:2
59:59 Vyjádření trenéra hostí Ondřeje Neumana: Těžký zápas dle očekávání. Abychom tady uspěli, museli bychom odmakat 55 a více minut. My tu dnes o kvalitě můžeme mluvit v cca 15 az 20 minutách. Proto jsme zaslouženě prohráli.
59:59 Vyjádření trenéra domácích Vladimíra Trčky: Kvalitní juniorský zápas proti výbornému soupeři. Od nás nepochopitelné selhání v závěru utkání, kdy jsme pustili Chodov zpět do zápasu. Od nás dobrá hra v oslabeních a přesilovkách. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59 Střely na branku 10:10
59:52 Ústí v plném počtu
59:20 Ústí drží míček
59:15 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
58:52 Kawulok do Hodíka, Chodov v šesti
58:30 Ústí ve čtyřech
57:52 Vyloučen hráč #62 Jan Peška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za zdržování hry
57:00 Chodov v všesti
56:18 Vyloučen hráč #91 Miroslav Fořt družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #84 Petr Majer (5:4)
55:47 Jen co to dopíšu Chodov dotlačil míček za jeho záda
54:59 Teď skvělými zákroky drží Ústí v nadějném vedení
54:14 Ditrich teď úklidem brankově ukazuje že mu domácí práce nedělají problém. Rodiče to potleskem kvitují
53:34 Vyloučen hráč #14 Pavel Vítek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:00 Peška uzmul míček před brankou Chodova, osamocený Sattler netrefuje míček
52:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #16 Matěj Duda (5:3)
52:00 Peška v objetí Koláře, rozhodčí pozorný a píská.
51:2O Ústí lobem nezaložilo útok a tak je na míčku opět Chodov
50:05 Za případné chyby v zápise se omouváme, Náš historický notebook si výrazně říká o odchod do důchodu
49:00 Peška zpoza branky do pozorného Hodíka
48:17 Chodov se teď na delší dobu chopil iniciativy
46:46 Teď ukazují síiu oba kotle fanoušků. Musíme přiznat že vítězí ten hostující
46:05 GÓL Florbal Ústí! 5:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka bez asistence (5:2)
45:04 Sattler ohrožuje VIPko domácí haly. Pro neznalé, nachází se ve výšce 4 metrů
44:15 Chodovští oplácejí gesto Fair play a přiznávají teč
42:38 Semerád po mantinelu na střed na Sattlera, ten nezpracovává
42:00 Chodovští vysoko nad
41:09 Brejk na straně Ústí bez využití, Chodov napodobuje a též z brejku nezakončuje
40:26 Ústí v plném počtu
39:59 Střely na branku 14:7
39:45 Chodov bez ohrožení branky
38:23 Vyloučen hráč #25 Filip Vybíral družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
38:00 Dittrich chytá střelu Netrefy od mantinelu
37:31 GÓL Florbal Ústí! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #91 Miroslav Fořt, asistoval #11 Ondřej Kawulok (4:2)
36:39 Hodík dvojzákrokem zabraňuje posunu skóre
36:13 Vyloučen hráč #40 Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
35:28 Po kombinaci na jeden dotyk Hodík fantastickým přesunem drží remízu
33:56 GÓL Florbal Ústí! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #12 Dominik Beneš (3:2)
33:39 Vyloučen hráč #50 Aleš Weigner družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry
33:00 Krásná kombinace Ústí a Hodík sl problémy lape
32:00 Ústí drží míček na svých holích
31:20 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #58 Jan Dolejší, asistoval #14 Pavel Vítek (2:2)
22:46 Tlak Ústí neustává
22:32 Vyloučen hráč #11 Ondřej Kawulok družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení
21:53 Po standartce Kawulok opět jen do Hodíka
21:10 Kawulok z bezprostřední blízkosti jen do Hodíka
20:19 Vítek opět těsně vedle
19:59 Střely na branku 9:11
19:52 Poslední standartka pro Ústí , nic z toho
18:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Matěj Duda, asistoval #84 Petr Majer (1:2)
10:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #93 David Horký (1:1)
10:32 Vyloučen hráč #25 Filip Vybíral družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
10:32 Vyloučen hráč #67 Pavel Vlček družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
01:30 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #12 Dominik Beneš, asistoval #25 Filip Vybíral (1:0)
00:01 Úvodní vhazovní pro hosty