7:3
    Vojtěch RUSIN
    ()

Sokoli Pardubice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 7:3
branky: 4. Michael Souček, 8. Petr Kučera, 36. Jiří Kohoutek, 45. Michael Souček, 53. Petr Křinka, 59. Marek Weinelt, 60. Vojtěch Rusin - 5. Michal Konrád, 20. Filip Kozák, 51. Alex Dokládal; rozhodčí: Daniel Jireček - Daniel Ondráček; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jiří Malý 33 - Jakub Flek 23; po třetinách: 2:2, 1:0, 4:1
60:00 Nejlepším hráčem za domácí se stal brankář s číslem 33 Jiří Malý. Za hostující celek je to hráč s číslem 88 Kryštof Indruch.
60:00 Komentář trenéra domácích Milana Randy: Opět to dnes z naší strany nebyl úplně ideální výkon, tak i tak ale bereme tři body. Rozhodlo neproměňování tutovek Gullivers a Malý v brance. Hezké svátky všem a štastný Nový rok 2020.
60:00 Komentář trenéra hostí, pana Romana Jandy: Dnes jsme hráli přesně podle pokynů, co jsme si před utkáním řekli, jenomže když si nachystáme tolik přečíslení a loženek a neproměníme je, tak se nemůžeme divit, že nám soupeř dřív nebo později převezme otěže utkání a postupně si dokráčí k vítězství.. I tyček jsme dnes měli víc než vstřelených gólů, co už no. Díky soupeři za utkání, a přeji všem veselé vánoce a šťastný rok 2020.
59:44 GÓL Sokoli Pardubice! 7:3
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #77 Vojtěch Rusin bez asistence (7:3)
59:21 Malý zachránil Pardubice
58:31 GÓL Sokoli Pardubice! 6:3
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #73 Marek Weinelt, asistoval #64 Marek Macek (6:3)
58:31 Weinelt se trefuje po krosu od Macka
57:11 Vyloučen hráč #38 Miroslav Šimoník družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
57:02 Domácí si zahrají přesilovou hru po zbytečném faulu na polovině hřiště
56:55 Hosté uzamkli domácí na útočné polovině
54:31 Hosté se tlačí do šancí, ale domácí je dokazují zneškodnovat
52:31 GÓL Sokoli Pardubice! 5:3
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #12 Adam Kučera (5:3)
52:31 Křinka si položil gólmana a poté jen uklízel do prázdné brány. Je to první gól pro tohoto dorostence v juniorské lize
50:33 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #55 Alex Dokládal, asistoval #88 Kryštof Indruch (4:3)
50:33 Hosté využívají protiútok po tlaku domácích
50:02 Pardubice uzamkli hosty na útočné polovině
46:16 Adam Kučera krásně ramenem odzbrojil hostujícího hráče
44:54 GÓL Sokoli Pardubice! 4:2
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #26 Michael Souček, asistoval #82 Michael Smola (4:2)
35:23 GÓL Sokoli Pardubice! 3:2
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #17 Jiří Kohoutek, asistoval #82 Michael Smola (3:2)
35:23 Kohoutek dostal krásnou krosovou přihrávku od Smoly a posílá domácí do vedení
34:24 Hosté nevyužívají šanci 2 na gólmana
32:29 Pardubice mají problém s návraty do obrany, hosté nedokážou tyto chyby využít
19:55 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Filip Kozák, asistoval #97 Michal Konrád (2:2)
18:33 Hosté přesilovku nevyužili
17:21 Domácí nevyužili protiútok 2 na 1
16:33 Vyloučen hráč #78 Stefano Petric družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání
16:33 Zbytečný faul od domácích
15:02 Adam Kučera zkoušel střelu z první, střela šla jen do bloku
13:23 Smola netrefuje téměř odkrytou bráno po krosové nahrávce od Weinelta
11:59 Rusín nevyužil akce po pravé straně hřiště
08:05 Křinka těsně nad
07:23 GÓL Sokoli Pardubice! 2:1
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #93 Petr Kučera, asistoval #78 Stefano Petric (2:1)
07:23 Kučera se trefuje nad nohu hostujícího gólmana
04:57 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #21 Jiří Suchomel (1:1)
04:57 Gullivers srovnávají po kombinaci před domácí brankou
03:22 GÓL Sokoli Pardubice! 1:0
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #26 Michael Souček, asistoval #64 Marek Macek (1:0)
03:22 Macek zachytil nahrávku od soupeře a nahrává na Součka a ten se nemýlil
02:25 Malý likviduje už několikátý pokus hostů
01:48 Pardubice jsou zatím s míčkem velice nervózní
00:39 První střela hostí končí na tyči
00:01 Buly pro hosty
00:00 Vážení diváci vítám vás u 14. kola extraligy juniorů