3:6
    Vojtěch KUNC
    (Semerád)

Florbal Ústí - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:6
branky: 25. Jan Sattler, 60. Vladimír Trčka, 60. Vojtěch Kunc - 10. Martin Gattnar, 11. Adam Zubek, 16. Tomáš Hanzlík, 31. Adam Choma, 56. Vojtěch Šimík, 57. Martin Gattnar; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3 + Adam Závěrka 5:1; využití: 0:3; diváků: 87; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 22 - Petr Maláč 18; po třetinách: 0:3, 1:1, 2:2
60:00 Vyjádření trenéra domácích Vladimíra Trčky: Dnes proti nám bohužel nestál pouze kvalitní soupeř...! Z prvních dvou třetin více než čtvrtina času v oslabení... V rovnovážném stavu od nás solidní výkon, mrzet nás mohou neproměněné vyložené šance a neproměněný nájezd. Děkujeme soupeři za fér zápas a přejeme šťastnou cestu do Ostravy.
60:00 Vyjádření trenéra hostí Jiřího Gurkovského: Spoustu nevyužitých šancí na obou stranách, gólmani dnes své týmy výrazně drželi. Až na posledních 20 vteřin jsme se celý zápas koncentrovali a šli za vítězstvím, 5-ti bodový venkovní výjezd bereme! Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely po třetí třetině Florbal Ústí- 8 1. SC TEMPISH Vítkovice- 7
59:58 GÓL Florbal Ústí! 3:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #53 Vojtěch Kunc, asistoval #27 Dan Semerád (3:6)
59:37 GÓL Florbal Ústí! 2:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #67 Pavel Vlček (2:6)
59:15 Domácí se snaží ještě něco udělat, aby to nebyl tak šílený výsledek.
56:58 Nejprve neskutečný Dittrich vyrazil balónek před sebe, avšak útok Vítkovic byl rychlejší než domácí obrana, následoval gól pod ruku se kterým nemohl nic udělat.
56:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #43 Martin Gattnar, asistoval #3 Adam Zubek (1:6)
55:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #45 Vojtěch Šimík, asistoval #79 Tomáš Hanzlík (1:5)
54:41 Secký vykličkoval z obrany a pálí, jen mimo branku.
51:23 Semerád proběhl celé hřiště, ale v zakončení trefuje jen Maláče.
50:12 Sidunov před brankou, trefuje jen tyč Dittrichovo branky.
49:02 Šimík netrefuje prázdnou branku.
47:28 Mnoho nepřeností ze strany domácích.
46:54 Vybíral zkouší vypáli dělovku, končí jen za mantinelem.
45:48 Vyloučen hráč #19 Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
45:29 Rozhodší signalizuje přesilovou hru pro tým Florbal Ústí.
43:50 Vlček od mantinelu na Trčku, ten však trefuje jen boční tyčku.
42:25 Domácí jakoby se probudili ze špatného snu a snaží se tlačit do branky.
40:45 Sattler na Pešku, ten plácnul hokejkou a doufal že balónek přeletí brankovou čáru.
40:00 Střely po druhé třetině Florbal Ústí- 7 1. SC TEMPISH Vítkovice- 8
39:18 Domácí mají dne smůlu, co faul to vyloučení.
37:52 Vyloučen hráč #25 Filip Vybíral družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:53 Vybíral zkouší z poloviny, to však nevyšlo a hosté rozvíjí protiútok.
34:40 Závěrka v úniku a připravený do střely, ale balónek mu sjel.
32:59 Semerád z vytočeí od pravé tyčky jen do nohy připraveného Maláče.
31:36 Domácím se nedaří udržet na balónu.
30:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Adam Choma, asistoval #64 Štěpán Kaleta (1:4)
29:40 Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou
29:40 Vlček zblokoval střelu Gattara a valí se na branku. .
28:16 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #17 Vladimír Trčka.
28:16 Trestné střílení pro domácí, jede Vladimír Trčka.
27:46 Peška prokličkoval celé hřiště, na konci posílá přihrávku na Vlčk, kterému tam vlezl Zubek.
26:00 Výborná zeď domácích, Krčmář ji nedokázal propálit.
24:51 Trčka vybojoval balón u mantinelu a ukliňuje hru.
24:03 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #67 Pavel Vlček (1:3)
23:45 Mnohou Faulů ze strany domácích.
23:00 Peška před Maličem, ten mu balónek sebral a posílá Vítkovice do útoku.
21:45 ¨Toman z poloviny, Dittrich suveréně chytá do rukou.
20:50 Domácí zatím jen dostupují kroky týmu hostí.
20:00 Střely po první třetině Florbal Ústí- 6 1. SC TEMPISH Vítkovice- 13
17:41 Domácí se snaží něco vymyslet, bohužel je z toho jen další protiútok.
15:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Tomáš Hanzlík, asistoval #27 Petr Popala (0:3)
15:42 Vytočený Dittrich odchází ze hřiště, po dalším obdrženém gólu domácích.
14:20 Souhra Seckého a Pešky, tam držel už jen gólman, který strčil nohy do přihrávky.
13:19 Šmilík dostal krásnou přihrávku od Sedláčka, bohužel pro Vítkovice netrefuje prázdnou kasu.
12:00 Domácí dostali pěkně pokoupáno během přesilovky, tak doufejme že do konce třetiny zvládnou skóre dotáhnout.
10:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Adam Zubek, asistoval #11 Ondřej Sidunov (0:2)
10:30 Vlček odvrátil nebezpečí před domácí brankou.
09:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
08:34 Hosté mají velkou anci napravit si reputaci z přesilové hry předtím.
07:29 Vyloučen hráč #88 Adam Závěrka družstva Florbal Ústí na 5 minuty za vysoká florbalka
07:20 Novák z vytočení jen do tyče Maláčovi brány.
05:55 Pro Vítkovice ne moc vydařená přesilovka, více se na balónku drželi domácí i přes oslabení.
04:00 Štěstí pro domácího gólmana, balónek poskakoval na brankové čáře a nějakým záhadným způsobem mu proskočil mezi nohy a nakonec pod ruku, kde balónek chytá a uklidňuje přesilovku.
03:55 Vyloučen hráč #33 Jakub Fuchsig družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
03:20 První střela Kunce, jen do basketbalového koše nad brankou.
02:28 Vítkovická první lajna neskutečně tlačí na domácí.
01:10 Dittrich už si připisuje dva výborné zákroky a posílá svůj tým do útoku.
00:10 Úvodní buly pro tým hostí, který hned od začátku utkání tlačí do branky.