3:7
    Jan FREUND
    (Kadoch)

x3m team SSK Future - FBC Liberec 3:7
branky: 35. David Šutko, 44. Miroslav Mayer, 51. Jan Freund - 3. Marek Štěpánek, 8. Štěpán Matěcha, 8. Jan Krupička, 10. Jakub Ježek, 31. Matěj Klucho, 39. Štěpán Matěcha, 49. Petr Salát; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 227; zásahy brankářů: Karel Mrkos 4, Dominik Řečník 17 - Lukáš Bauer 29; po třetinách: 0:4, 1:2, 2:1
60:00 Komentář trenéra hostů Zdeňka Skružného : Rozhodují byla první třetina,kterou jsme odehráli skoro bez chyb. Komentář domácího trenéra Jiřího Nováka: Rozhodly dva momenty, první třetina kdy Liberec proměnil snad každou šanci, kterou měl a v druhé a třetí třetine naše křeč v zakončení.
60:00 Nejelpší hráči: SSK Future - Dominik Řečník, Liberec - Petr Salát Střely: 3. třetina Future - 14, Liberec - 10, Celkem: Future 32, Liberec-28
57:15 Future si vytváří tlak.Všechny jeho pokusy končí na dobrém golmanovi Bauerovi.
55:25 Tým Liberce trefil tyč.Následnou dorážku chytá Řečník.
52:10 Natov v šanci netrefil míček.
51:05 Salát šelv oslabení sám na Řečníka.Jeho střela šla mimo branku.
50:02 GÓL x3m team SSK Future! 3:7
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #79 Jan Freund, asistoval #4 Ondřej Kadoch (3:7)
50:02 Freund se krásně trefil od mantinelu.
49:32 Natov v nadějné šanci trefuje helmu brankáře Liberce
48:29 GÓL FBC Liberec! 2:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Petr Salát, asistoval #13 Pavel Hůza (2:7)
48:29 Salát doráží do prázdné brány.
47:22 Kombinace hostů neskončilav Řečníkově brance.
43:39 GÓL x3m team SSK Future! 2:6
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #13 Miroslav Mayer, asistoval #29 Ondřej Riebauer (2:6)
43:36 Future zahrálo standartní situaci z rohu.Na jejím konci byl Mayer, který nedal Bauerovi šanci.
41:51 Future teď zamklo Liberec v obraném pásnmu.Branka z toho nepadla.
40:00 Střely po druhé třetině Future-8,Liberec 9. Přestávkový program vyplní taneční vystoupení a minizápas dorostenek a juniorek.
38:03 GÓL FBC Liberec! 1:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Štěpán Matěcha, asistoval #10 Petr Salát (1:6)
38:03 Po chybě domácí obrany střílí branku Matěcha.
34:49 GÓL x3m team SSK Future! 1:5
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #9 David Šutko, asistoval #81 Jan Jastřembský (1:5)
34:49 Aktivita se domácím vyplatila.Šutko pěkně pověsil svojí střelu pod horní tyčku.
33:56 Mayer po přiklepnutí Natova trefil tyč.
32:35 Zezulka pouze do Nesměráka
30:09 GÓL FBC Liberec! 0:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Matěj Klucho, asistoval #10 Petr Salát (0:5)
24:22 Domací se snaží snížit nepříznivý stav.Zatím bez úspěchu.
20:00 Střely po první třetině Future-10,Liberec-11
09:25 GÓL FBC Liberec! 0:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #16 Jakub Ježek, asistoval #61 David Böhm (0:4)
09:25 Střídání brankáře. Nový brankář #93 Dominik Řečník družstva x3m team SSK Future
09:25 Do branky nastupuje mladý 17.letý golman Dominik Řečník.Je to jeho premiéra v Extralize.
07:41 Timeout x3m team SSK Future
07:41 GÓL FBC Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Jan Krupička, asistoval #4 Vojtěch Krupička (0:3)
07:17 GÓL FBC Liberec! 0:2
02:35 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Marek Štěpánek, asistoval #10 Petr Salát (0:1)
00:00 Zahajovací pětka domácího týmu SSK Future:Mrkos-Jastřembský,Rebro-Natov,Mayer,Žďárský Hostující tým FBC Liberec:Bauer-Nesměrák,Tuhkanen,Matěcha,Hůza,Salát