• 60 59:43
    12:4
    (Šmída)

FBC Remedicum Ostrava - FbŠ JUREX Bohemians 12:4
branky: 2. Robin Žydel, 4. Zdeněk Žák, 29. Jiří Curney, 34. Dominik Hanic, 35. Zdeněk Žák, 41. Dominik Hanic, 51. Zdeněk Žák, 54. Pavel Machala, 56. Petr Skácel, 56. Jan Daniš, 56. Jiří Curney, 60. Dominik Hanic - 18. Tomáš Kindl, 20. Michal Jedlička, 34. Josef Hluchý, 54. Michal Kubert; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 140; zásahy brankářů: Vít Schulmeister 22 - Michal Rebro 20, Lukáš Mück 1; po třetinách: 2:2, 3:1, 7:1
60:00 Komentář trenéra hostí Marka Brosche : PO slušně sehrané druhé třetině jsme dostali težký direkt. Doufám, že je to dobrá facka před play down. Soupeři děkujem za zápas, gratulujem a přejem hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00 Komentář trenéra domácích Martina Smetáka : Hráli jsme dobře, na 3 lajny až do konce a pošetřili jsme síly na pondělní televizní utkání
60:00 Střely celkem : 33 - 26
60:00 Střely ve třetí třetině : 15 - 10
60:00 Nejlepšímí hráči byli vyhlášení za Bohemians Praha Tomáš Kindl a za FBC Remedicum Ostrava Jiří Curney
59:53 Šmída vybojoval míček za brankou a Hanic trefuje prázdnou bránu
59:43 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 12:4
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #15 Dominik Hanic, asistoval #13 Michal Šmída (12:4)
58:59 Bohemka nevyužila akci 3 na 1
58:03 Buchta se ještě snaží o upravení stavu, ale bezvýsledně
55:57 Timeout FbŠ JUREX Bohemians
55:57 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 11:4
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #18 Jiří Curney, asistoval #13 Michal Šmída (11:4)
55:57 Curney nemá problém trefit prázdnou bránu
55:45 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 10:4
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #17 Jan Daniš bez asistence (10:4)
55:45 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lukáš Mück družstva FbŠ JUREX Bohemians
55:45 Daniš předvedl své rychlé ruce a zkušeně vykoupal gólmana Rebra, donutil ho ke střídání
55:04 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 9:4
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #7 Petr Skácel, asistoval #14 Petr Kašpar (9:4)
55:04 Nejrychleji se v chumlu zorientoval Petr Skácel, podíval se a zavěsil
53:33 GÓL FbŠ JUREX Bohemians! 8:4
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil #21 Michal Kubert, asistoval #74 Tomáš Kindl (8:4)
53:33 Střela z dálky dopadla až za Schulmeisterova záda
53:20 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 8:3
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #5 Pavel Machala, asistoval #11 Robin Žydel (8:3)
53:20 Pavel Machala si vyjel do útoku a dal góla
53:11 Jedlička neproměnil brejk
50:45 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 7:3
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #8 Zdeněk Žák, asistoval #7 Petr Skácel (7:3)
50:45 Ostrava ukázala nádhernou přesilovkovou akci na jeden dotek, Skácel krásně našel Zdeňka Žáka
46:30 Utkání sleduje 140 diváků
45:46 Buchtovu střelu z otočky gólman Ostravy vyráží
42:52 Kdo neviděl, neuvěří...standartka Prahy z bezprostřední vzdálenosti před Schulmeisterem, dobře rozehráno na osamoceného Čiháka, prázdná brána, Čihák střílí, všichni už vidí gól, ale Čihák trefuje tyčku
42:00 Ostrava hraje v plném počtu
40:43 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 6:3
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #15 Dominik Hanic, asistoval #18 Jiří Curney (6:3)
40:43 Jako předešlou přesilovku Prahy, Ostrava držela první minutu míček, Curney se prokličoval mezi dvěma hráči a nahrává na úplně volného Hanice
40:00 Střely na branku ve druhé třetině : 7 - 8
39:51 Šmídovu střelu z brankové čáry Rebro vytlačil snad očima
36:06 Vojtíšek hrdinsky nastavil hruď střele Kuberta a likviduje šanci
35:15 Kašpar v úniku neproměnil
34:16 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 5:3
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #8 Zdeněk Žák, asistoval #5 Pavel Machala (5:3)
34:16 Žák ze strany vykličoval Rebra,položil si ho a přehazuje míček do brány
33:43 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 4:3
33:43 Standartka z půlky hřiště a Hanic po oběhnutí brány skóruje
33:02 GÓL FbŠ JUREX Bohemians! 3:3
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil #69 Josef Hluchý, asistoval #74 Tomáš Kindl (3:3)
19:37 GÓL FbŠ JUREX Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil #14 Michal Jedlička, asistoval #7 Martin Šimek (2:2)
19:37 Po Dziudrzikově chybě se k míčku dostal Šimek, který nahrál na úplně volného Jedličku
17:59 GÓL FbŠ JUREX Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil #74 Tomáš Kindl, asistoval #69 Josef Hluchý (2:1)
17:59 Hluchý vyvezl míček do útočné třetiny a pražšký kapitán neměl sebemenší problém s vymetením Schulmeisterovy šibenice
16:34 Posselt krásně našel Vojtíška před bránou, stačilo jen nastavit hokejku a doťuknout míček do prázdné brány, ale bez výsledku..
15:25 Kdyby do Krzyžankovy střely nedal hokejku Šmída, tak by se navýšil stav na 3:0 :-)
14:14 Smeták schoval míček za tělo a vystřelil, Rebro nevěděl kde má míček
12:35 Hanic vystřelil přímo do rukou Rebra
11:57 Buchtovu střelu vyráží Schulmeister rukou
11:02 Bohemka má teď asi více ze hry, ale nedaří se jim moc dostávat na útočnou třetinu
09:55 Dziurdzik příklepem trefuje pouze Rebrovu hruď
08:35 Kašpar poslal míček po zemi do protipohybu Rebra v pražské bráně, ale gól nepadl
07:20 Bohemka dobře brání přesilovku
05:29 Curney nahrál Hanicovi před gólmana a míček jen těsně míjí bránu
03:45 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 2:0
03:45 Nahození Machaly tečoval do protipohybu Žák
02:25 Ostrava doteď držela míček na svých hokejkách, Jedlička zachytil rozehrávku a vystřelil první střelu na Schulmeistera
01:12 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #11 Robin Žydel, asistoval #7 Petr Skácel (1:0)
01:12 Skácel nahrál Žydelovi na střední část hřiště a druhý jmenovaný vypustil na bránu svůj pověstný projektil
00:01 Zápas začal vyhraným buly ostravanů
00:00 Line - up domácích FBC Remedicum Ostrava : Schulmeister - Dziurdzik, Krzyžánek - Hanic, Curney, Šmída
00:00 Line-up hostí FBŠ Bohemians : Rebro - Čihák, Janů - Šimek, Jedlička, Bagin