• 61 60:46
    8:9
    (Kadlec)

FBC Liberec - Bulldogs Brno 8:9p
branky: 17. Lukáš Veselý, 18. Marek Štěpánek, 19. Matěj Klucho, 23. Petr Salát, 40. Pavel Hůza, 50. Matěj Klucho, 52. David Derka, 52. Pavel Hůza - 5. Petr Jeski, 7. Ondřej Veselý, 8. Matěj Koňařík, 8. Luděk Ondráček, 28. Luděk Ondráček, 30. Martin Koutný, 45. Luděk Ondráček, 53. Matěj Koňařík, 61. Martin Koutný; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 0:0; využití: 2:3; diváků: 185; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 12, Miroslav Svoboda 9 - Filip Kejík 20; po třetinách: 3:4, 2:2, 3:2, 0:1
65:00 Komentář trenéra hostů Filipa Vítka: 'Za stavu 4:0 jsme se příliš uspokojili. Liberec začal příliš agresivně, někdy až na hraně, což jim dnes stačilo k bodu. Silou vůle jsme nakonec zápas vyhráli alespoň v prodloužení.' Komentář trenéra domácích Zdeňka Skružného: 'Strašidelný a lehkovážný vstup do zápasu a nekázeň ve druhé třetině nás stálo utkání. Přesto hráči ukázali velikou bojovnost a liberecké srdce.'
65:00 Nejlepšími hráči utkání jsou Ondráček (Brno) a Derka (Liberec).
60:46 GÓL Bulldogs Brno! 8:9
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #32 Martin Koutný, asistoval #7 Petr Kadlec (8:9)
60:00 Střely za třetí třetinu 10:10.
58:10 Střela Veselého jen těsně minula branku Liberce.
56:44 Hra začíná být poněkud nervózní.
55:15 Nepřesnosti v domácí rozehrávce dovolily brněnským ohrozit libereckého Bauera.
54:00 Hraje se nahoru dolů. Nyní šance Brna, kterou chytá Bauer.
52:25 GÓL Bulldogs Brno! 8:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Matěj Koňařík, asistoval #30 Filip Kejík (8:8)
52:25 Dnes se opravdu nenudíme. Je znovu vyrovnáno.
51:39 GÓL FBC Liberec! 8:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #13 Pavel Hůza, asistoval #66 Lukáš Nesměrák (8:7)
51:39 Šťastný gól vstřelil Hůza, který snad očima dotlačil míč za brankovou čáru. Liberec otáčí utkání a ujímá se vedení.
51:05 GÓL FBC Liberec! 7:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #85 David Derka, asistoval #11 Jan Krupička (7:7)
50:50 Brno mělo teď dvě velké šance.
49:44 GÓL FBC Liberec! 6:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Matěj Klucho, asistoval #8 Marek Štěpánek (6:7)
49:44 Dalekonosná střela přes několik těl prošla až do brány.
48:10 Šance střídá šanci. Diváci se jistě nenudí.
44:53 GÓL Bulldogs Brno! 5:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #29 Matěj Koňařík (5:7)
44:53 Rozhození liberečtí hráči se nestačili zkoncentrovat a vzápětí Brno zvyšuje opět na rozdíl dvou gólů.
44:14 Velmi sporný okamžik: míček se zdál být za brankovou čarou, ale brněnský obránce s brankářem ho zachránili nejspíše ještě než se dostal do brány.
40:20 Salát našel Matěchu a jeho střela prověřila Kejíka.
40:00 Střely za druhou třetinu 8:6.
39:54 GÓL FBC Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #13 Pavel Hůza, asistoval #10 Petr Salát (5:6)
39:54 Liberec měl ještě rozehrávku z půlky. Míč se dostal k Hůzovi, který v klidu zamířil do horní části branky a snižuje na rozdíl gólu.
37:45 Krupička ještě daleko před půlkou vystřelil a natrefil břevno.
37:01 Pavla šel sám ze strany, Bauer dobrým zákrokem vytáhnul míč do zámezí.
33:57 Liberečtí podrželi míč na soupeřově půlce a Nesměrák vyslal přízemní střelu, kterou ovšem Kejík kryje.
32:20 Kadlec z dobré pozice přestřelil.
30:25 Derkovu střelu na poslední chvíli vyrazil brankář Brna.
30:10 Nesměrák inkasoval úder do obličeje, hra je zastavena.
29:30 GÓL Bulldogs Brno! 4:6
29:30 Po zmatku se Koutný objevil sám na středu hřiště a propálil gólmana.
27:30 GÓL Bulldogs Brno! 4:5
27:30 Ondráček měl dost času, aby promyslel, jak dostane míč za Bauerova záda. Nikým nebráněn zvolil prostrčení míčku mezi nohama.
24:29 Matěcha v šanci, jeho střela mířila mimo.
22:38 GÓL FBC Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Petr Salát, asistoval #13 Pavel Hůza (4:4)
22:38 Liberec zužitkoval svou převahu a srovnává stav utkání.
22:00 Brno překombinovalo akci a z následného protiútoku Liberec skoro skóroval.
20:48 Štěpánkovu střelu se snažil dorazit Klucho, ale Kejík byl proti.
20:00 Střely za první třetiny 9:8.
19:45 Brno nacvičenými standardními situacemi zkouší překonat libereckou obranu. Zatím marně.
19:10 Liberec opravdu zbraně nesložil a snaží se ještě vyrovnat do konce třetiny.
18:40 GÓL FBC Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Matěj Klucho bez asistence (3:4)
18:40 Neuvěřitelně Liberec! Klucho snižuje na 3:4 ze samostatného úniku.
17:53 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Marek Štěpánek, asistoval #10 Petr Salát (2:4)
17:53 Liberec nic nevzdává a snižuje z přesilové hry.
16:58 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #53 Lukáš Veselý, asistoval #11 Jan Krupička (1:4)
16:58 Veselý na hraně pravidel zpracoval těžký míč a ze vzduchu prostřelil Kejíka.
16:31 Brno nyní obstřeluje Svobodovu bránu ze všech možných pozic.
15:10 Koutný se málo natáhl po míčku, což zachránilo Liberec před navýšením skóre, jelikož byl sám před bránou.
14:00 Blažek ve vyložené šanci přestřeluje Kejíkovu branku.
13:15 Klucho potáhl míč za brankou a nahrával na Vážného, ke kterému ale nahrávka nedošla.
12:35 Střela brněnských a Svobodův zákrok, který zachránil Liberec od pátého gólu.
10:39 Liberec se asi nadechuje ke zvratu. Několika povedenými akcemi zahrozil. Změna stavu se ale nekoná.
10:04 Veselý už téměř vstřelil gól, kousek před brankovou čárou ho však zachránil jeden z brněnských hráčů.
09:19 Světlá chvilka libereckých. Měli jsme tu pěknou šanci, která byla zakončená do Kejíka.
07:47 GÓL Bulldogs Brno! 0:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #14 Ondřej Fabián (0:4)
07:47 Střídání brankáře. Nový brankář #77 Miroslav Svoboda družstva FBC Liberec
07:47 Nestačím ani zapsat jeden gól a už padl další. Čtyřmi góly Brno vyhnalo po osmi minutách Bauera z brány.
07:30 GÓL Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Matěj Koňařík, asistoval #83 Michal Kotlas (0:3)
07:30 Brno na Liberec vlétlo a už to máme 0:3.
06:24 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #86 Ondřej Veselý, asistoval #96 Luděk Ondráček (0:2)
06:24 Jednoduchými nahrávkami se Brno dostalo až před bránu libereckých.
04:54 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Petr Jeski, asistoval #29 Matěj Koňařík (0:1)
04:54 Protiútok tři na dva využil Jeski, když dorazil míč, který prošel pod padajícím tělem Bauera.
04:30 Hra je zatím plná nepřesností na obou stranách.
03:00 Jeskiho střela sražená. Rychlá rozehrávka z rohu nebyla úspěšná.
02:15 Ondráčkovu šanci zastavil Bauer nohou.
01:00 Tuhkanen křižnou nahrávkou našel Matěchu, který orazítkoval břevno.
00:00 Zahajovací sestava FBC Liberec: Bauer - Nesměrák, Tuhkanen - Matěcha, Hůza, Salát.
00:00 Zahajovací sestava Bulldogs Brno: Kejík - Kotlas, Jeski - Koutný, Kadlec, Koňařík.
00:00 Vítáme Vás u online zápasu mezi týmy FBC Liberec a Bulldogs Brno.