3:8
    Radim POLÁŠEK
    (Tokoš)

AC Sparta Praha Florbal - 1. SC WOOW Vítkovice 3:8
branky: 19. Pavel Barabáš, 22. Vlastimil Princ, 40. Filip Pacan - 16. Lukáš Hrubý, 38. Petr Kološ, 40. Milan Tomašík, 56. Lukáš Hrubý, 56. Martin Tokoš, 57. Patrik Suchánek, 58. Milan Tomašík, 60. Radim Polášek; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 126; zásahy brankářů: Vladan Dřízhal 15 - Roman Ciompa 14; po třetinách: 1:1, 2:2, 0:5
60:00 Komentář trenéra domácích Václava Culky: Ačkoli tomu výsledek neodpovídá, tak jsme sehráli dobré utkání, vyrovnané až do konce. Musím poděkovat našim hráčům, jak celý zápas hráli srdcem a přesně dodržovali to, co jsme si řekli. Že je výsledek nakonec 3:8 pro nás není tak důležité.
60:00 Komentář trenéra hostí Radomíra Mrázka: Kromě první vyrovnané třetiny jsme měli hru pod kontrolou a své brankové příležitosti jsme naštěstí začali proměnovat.
60:00 Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Vladan Dřízhal ze Sparty a Martin Tokoš z Vítkovic.
60:00 Střely celkem: Sparta - 17, Vítkovice - 23
60:00 Střely po třetí třetině: Sparta - 4, Vítkovice - 11
59:10 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:8
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #13 Radim Polášek, asistoval #10 Martin Tokoš (3:8)
57:36 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:7
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #7 Milan Tomašík z trestného střílení (3:7)
56:42 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #10 Martin Tokoš (3:6)
55:48 Timeout AC Sparta Praha Florbal
55:48 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Martin Tokoš, asistoval #7 Milan Tomašík (3:5)
55:33 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #15 Vít Hrubý (3:4)
40:00 Střely po druhé třetině: Sparta - 8, Vítkovice - 9
39:21 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #12 Patrik Suchánek (3:3)
39:15 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 3:2
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #19 Filip Pacan, asistoval #13 Michal Soukup (3:2)
37:08 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #11 Petr Kološ, asistoval #7 Milan Tomašík (2:2)
26:13 Lukáš si nakonec jen hrubě narazil záda.
23:54 Hra je přerušena kvůli zranění Lukáše Hrubýho.
21:48 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 2:1
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #99 Vlastimil Princ bez asistence (2:1)
21:48 Vlasta Princ vsítil do vítkovické branky krásnej gol
20:00 Střely po první třetině: Sparta - 5, Vítkovice - 3
18:33 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 1:1
Vlastní branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #4 Pavel Barabáš (1:1)
18:33 Vítkovice si dali vlastní gól.:)
15:15 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #3 Jan Jelínek (0:1)
13:30 Tomáš Furch ze Sparty byl vyloučen na dvě minuty za opakované malé přestupky.
05:57 Z technických důvodů prozatím nefunguje video online, na opravě se pracuje. Bude spuštěn jak jen to bude možné.
00:00 Line up hostí: Ciompa, Kološ, Suchánek, Tomašík, Polášek, Tokoš Line up domácích: Dřízhal, Soukup, Berka,Pacan, Bouša, Vaculík