3:4
    Jan RÖSSLER
    ()

FBC Kladno - FBC Remedicum Ostrava 3:4p
branky: 32. Marek Sluka, 40. David Ryneš, 40. Marek Sluka - 10. Petr Kašpar, 21. Pavel Machala, 53. Michal Šmída, 61. Jan Rössler; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Vidlař; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 132; zásahy brankářů: Martin Beneš 37 - Vít Schulmeister 15; po třetinách: 0:1, 3:1, 0:1, 0:1
60:05 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 3:4
Vlastní branku družstva FBC Kladno vstřelil #32 Jan Rössler (3:4)
60:05 Trenér hostů (Trnavský): Nase hra byla spatna zejmena ve druhe casti, kdy nas Kladno prehralo. Nastesti se Kladno porazilo samo vlastni brankou. Trener domacich (Skopal): Kladno bylo vyrovnanym soupeřem. Hrali jsme hodně na vůli ale nevydařené prodloužení nás obralo o zasloužené body...
60:05 Vlastní gol Rosler
59:30 Timeout FBC Remedicum Ostrava
59:00 Vlček nedal do pulky prazdne brany! Pomer strel 1treti tretina 11:6
57:57 Volný uder vysypal z nuse domaci Rynes. Bohuzel jen vysypal.
52:26 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #13 Michal Šmída, asistoval #20 Petr Krzyžanek (3:3)
52:26 Nedáš dostaneš. Platilo a platí Šmída.
52:16 Zapletale Zapletale :-( do prázdé brány se dává :-(
50:53 Remedicum ted neoplývá kombinací a balonky spíše nahazuje na Beneše
49:40 Nechci sýčkovat, ale hra ve ctyrech nemusí úplně vést k vítězství....
48:23 Skácel krapánek vedle
47:15 Zdeněk Žák nepropálim benešovi hrud ač rano to byla jako kdyz se odpichuje vysoká pec
45:31 Kdyby se v teto casti hry zhaslo v prostoru u Schulmeistera, tak se nic nedeje. Hraje se jen na půli FBC Kladno
44:37 Ohou :-) Rosler už nestál a na ipony vede 1:0. čistě obtocil soupere kolem svych ladných boků
43:23 Při pohledu na bránícícho Roslera mi tanou na mysli slova klasika 'kdo chvíli stál, již stojí opodál'....
42:20 Sláva žižkovi, starodávný recept obrany fungoval i dnes
40:50 Pomalu se chyluje k pohromě, hosté dobře kombinujé a vozová hradba domácích přestává odolávat
39:59 Na tribunach se 'tísní' 132 sportu znalých
39:59 Poměr střel 9:13
39:50 GÓL FBC Kladno! 3:2
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #15 Marek Sluka, asistoval #22 Marek Zapletal (3:2)
39:50 Tak to byl závěr hodný tohoto sportu! Ve vteřině se hra obrátila a David Ryneš naservíroval do svatyně hostí projektil jak od Verdunu....a aby toho nebylo dost Marek Sluka opět stylem harapes našlápl a jako tančící pomeranč posílá soubor z Kladna do vedení!
39:13 GÓL FBC Kladno! 2:2
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #72 David Ryneš, asistoval #89 Jan Hněvkovský (2:2)
38:20 Schulmeisterovi vypadla střela 3ikoly z čepice a bez cíle se potulovala brankovistem, az ji židel uklidil do bezpečí útočné třetiny
37:21 Frístajlem z volného úderu Leipner jen do břich Schulmeistera
35:42 Celá hala se lekla kdyz domaci Jan Hnevkovsky ubezpecil velmi hlasite sve spolubojovniky, že ma 'šestku'. Neměl....a moc nechybelo a Dziurdzik hbite rozvlnil 'zaclonu' u benešů 'doma'
33:41 Každý tým nyní hraje se svým balonem. Ostrava s bílým a protože modrý není na ploše, domácí jen z uctivé vzdálenosti sledují kombinace prvního OSTRAVA!!!! útoku
31:18 GÓL FBC Kladno! 1:2
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #15 Marek Sluka, asistoval #89 Jan Hněvkovský (1:2)
31:18 Sluka po špičkách doplul k hrazení kde labutím švihem posílá bělostný balonek do horního rohu Schulmeisterovi branky.
29:36 Domácí Beneš se nerozpakoval předvést zákrok jak vystřižený z akvária s rejnoky a připlácnutý na zemi čelem jistí balónek na zádech. Bravo.
28:11 Radek Šikula podruhé vtipně mozna az trochu lstivě atakuje branku, ale skore nemeni
26:53 Krzyžánek k prekvapeni vsech z 2,63m nedal. Beneš vydechl stestim az do prvni rady.
24:50 Hnevkovsky se v sanci lekl a lakrosem netrefil ani balon
23:57 Behem presilovky meli vetsi sanci ke skorovani hoste. Pohříchu.
23:00 Domaci kombinuji. Zapletal vypletl Bocni sitku ranou prudkym svihem.
20:59 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #5 Pavel Machala, asistoval #7 Petr Skácel (0:2)
20:59 Po vpravdě krásné kombinaci kolem domácí branky mistr Machala posila svuj tym do dvoubrankoveho vedeni
19:59 Pomer strel po prvni tretine 3:16
19:21 Dlouhovlasý a dlouhonohý domácí leipner nemohl dohnat dlouhý balon a Remedicum se hnalo samo na branu. Leč chyba lávky, byl na ní domácí Beneš.
18:20 Diky nezmernemu usila a sikovnosti se nam podarilo odtstranit problem na trase a jsme zpet on-line. Hra se preleva ze strany na stranu ač kladno sází spíše na obranu dostává s edo brejků.
09:20 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #14 Petr Kašpar, asistoval #16 Patrik Posselt (0:1)
00:01 Zahajovací sestava hosté: G-Schulmeister, O-Dziurdzik, Krzyžánek, Ú-Šmída, Hanic, Curney Zhajovací sestava domácí: G-Beneš, O-Prošek, D. Ryneš, Ú-Šikola, Vágner, Louvar
00:00 Rozcvicka obou druzstev - Benes jiz po ctvrte do masky ze dvou metru....neco provedl?
00:00 Dobře pozdní odpoledne příznivci on-line florbalování na extraligové úrovni. Domácí se dnes budou snažit překvapit a naplnit tak tvrdou předzápasovou přípravu včetně návštevy kostela a pomodlení se k florbalovému bohu.