8:4
    Jan NATOV
    (Mayer)

x3m team SSK Future - FbŠ JUREX Bohemians 8:4
branky: 10. Miroslav Mayer, 25. Martin Rebro, 28. Jan Freund, 29. Miloš Tyl, 40. Miloš Tyl, 49. Jan Freund, 53. Miloš Tyl, 54. Jan Natov - 18. Michal Jedlička, 26. Lukáš Janů, 28. Tomáš Kindl, 46. Tomáš Kindl; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 613; zásahy brankářů: Adam Hudec 21 - Michal Rebro 24, Lukáš Mück 9; po třetinách: 1:1, 4:2, 3:1
60:00 Nejlepšími hráči byli zvoleni Miloš Tyl za domácí celek a Tomáš Kindl za hostující.
60:00 Komentář trenéra hostí Jana Jirovského: Bojovné utkání před fantastickou kulisou. Doufám, že se zápas divákům líbil a soupeři gratuluju k bodům.
60:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Nováka: Klíčové pro nás bylo, že jsme proměnili šanci na 6:4 a vzápětí na 7:4 a to nás uklidnilo. Předvedená hra nebyla úplně nejlepší, ale důležité jsou 3 body.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině 17:10. Celkově domácí tým x3m team SSK Future přestřílel FbŠ JUREX Bohemians 31:25
58:30 Další hokejka padla v tomto utkání. Opět to byl hráč domácích, nyní však kapitán Daniel Rob. Není se co divit. Hráči FbŠ Bohemians ani minutu a půl před koncem za (pro ně) nepříznivého skóre nevypouští jediný souboj.
53:15 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lukáš Mück družstva FbŠ JUREX Bohemians
53:13 GÓL x3m team SSK Future! 8:4
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #11 Jan Natov, asistoval #13 Miroslav Mayer (8:4)
52:47 GÓL x3m team SSK Future! 7:4
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #14 Miloš Tyl, asistoval #43 Daniel Kalaš (7:4)
52:47 Po elegantním průniku mezi bránícími hráči vstřeluje branku kdo jiný, než Miloš Tyl.
51:56 Na obou stranách je to nyní přehlídka střel. Všechny ale končí mimo brankovou síť.
48:39 GÓL x3m team SSK Future! 6:4
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #79 Jan Freund bez asistence (6:4)
48:39 A gól hned z protiútoku - Nedáš, dostaneš.
48:35 Krásný útok vedený Tomášem Kindlem vyústil střelou Marka Hluchého do protipohybu domácího golmana. Minul.
47:20 Nervy tečou na obou stranách a hra se stále přiostřuje. Nikdo si nebere servítky.
45:32 GÓL FbŠ JUREX Bohemians! 5:4
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil #74 Tomáš Kindl, asistoval #83 Ondřej Kozák (5:4)
45:32 Nedáš, dostaneš...?
45:23 Je znát herní převaha domácích. Ondřej Riebauer trefuje krásnou střelou pouze tyč.
40:00 Hraje se opravdu aktraktivní florbal plný gólů, soubojů a emocí. Misky vah se lehce přiklonili k domácím, kteří více stříleli na soupeřovu branku.
40:00 Střely na branku v druhé třetině 15:7
39:19 GÓL x3m team SSK Future! 5:3
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #14 Miloš Tyl, asistoval #79 Jan Freund (5:3)
39:19 Domácí využívají přesilovou hru. O gól se postarali Miloš Tyl a Jan Freund, kteří se v dnešním zápase zasloužili téměř o všechny dosavadní branky.
37:00 Dnešní utkání si zde na Podvinném mlýně nenechalo ujít 613 diváků. Děkujeme!
35:20 Z předchozí gólové smršti, kdy padlo během 4 minut 5 gólů, je znát, že týmy otevřeli obrany a hraje se skutečně nahoru dolu. Zde by se hodilo místo klasického 'Nedáš, dostaneš.' spíše 'Dostaneš, dáš.'.
34:09 Domácí ubránili přesilovku hostů bez větších obtíží.
32:09 Hráči hrají naplno. Můžeme vidět mnoho velmi tvrdých soubojů, které jsou na hranici pravidel. Jeden z takových vyústil ve faul kapitána domácích Daniela Roba.
28:06 GÓL x3m team SSK Future! 4:3
28:06 Hráči domácího celku dokázali zachytit rozehrávku soupeřů a v přečíslení zvyšuje gólem na 4:3 Miloš Tyl.
27:34 GÓL FbŠ JUREX Bohemians! 3:3
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil #74 Tomáš Kindl, asistoval #69 Marek Hluchý (3:3)
27:07 GÓL x3m team SSK Future! 3:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #79 Jan Freund, asistoval #14 Miloš Tyl (3:2)
27:07 Jan Freund dokázal krásnou žabičkou přehodit Michala Rebra v bráně hostů.
25:25 GÓL FbŠ JUREX Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil #17 Lukáš Janů, asistoval #14 Michal Jedlička (2:2)
25:25 Hráči FbŠ Bohemians dokázali nakonec přesilovku využít.
24:23 GÓL x3m team SSK Future! 2:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #17 Martin Rebro, asistoval #29 Ondřej Riebauer (2:1)
24:23 Domácí hráči si dokázali i ve vlastním oslabení vytvořit šance a nakonec vstřelit branku. Svého bratra v bráně prostřelil Martin Rebro.
23:50 Daniel Kalaš po přihrávce Miloše Tyla v oslabení trefuje pouze dobře postaveného brankáře Michala Rebra.
21:30 Hráči ani v nejmenším nepolevili z nasazeného tempa.
20:00 O přestávce jsme mohli sledovat přátelské utkání mladých florbalistů z přípravky SSK Future.
20:00 Skóre i počet střel na branku zatím odpovídá průběhu zápasu. Uvidíme, kam se misky vah převáží ve druhé třetině, jestli vůbec.
20:00 Střely na branku po první třetině 9:8
17:25 GÓL FbŠ JUREX Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil #14 Michal Jedlička, asistoval #16 Jiří Jakoubek (1:1)
17:25 Herní převahou na hřišti neoplývá ani jeden z týmů. Hraje se nahoru dolu. Poslední ze šancí proměnil do prázdné branky Michal Jedlička.
15:30 Vzájemná nevraživost obou týmů je znát jak na hřišti, tak i v hledišti.
09:35 GÓL x3m team SSK Future! 1:0
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #13 Miroslav Mayer, asistoval #14 Miloš Tyl (1:0)
09:35 Přesilovku dokázali hráči FbŠ Bohemians rozkouskovat. V závěru si však domácí hráči dokázali vytvořit tlak, který vyústil prvním gólem utkání. Těsně po skončení přesilovky přesně zamířil Miroslav Mayer.
06:40 Hra je plynulá, rozhodčí téměř nepřerušují. Je k vidění mnoho tvrdých zákroků, avšak zatím bez vyložených šancí.
04:20 Hraje se ve velmi svižném tempu. Ani diváci nezaháleli a od prvních vteřin zápasu hlasitě povzbuzují borce na hřišti.
01:00 Už první střídání napovědělo, jak dramatické a vyhecované utkání máme možnost sledovat. Ondřej Kadoch při obětavém bránění zlomil hokejku.
00:00 Line up domácích - Hudec - Rob, Rebro - Mayer, Riebauer, Natov
00:00 Line up hostí - Rebro - Květoň, Růžek - Jakoubek, Janů, Jedlička
00:00 Vítáme všechny u monitoru svých počítačů na 16. kole Fortuna extraligy. Zde na hale Podvinný mlýn právě začíná souboj mezi týmy x3m team SSK Future a FbŠ JUREX Bohemians.