58
  • 58 57:51
    Pardubice

Sokol Pardubice - AC Sparta Praha Florbal 2:4
branky: 43. Marek Ďopan, 47. Filip Bahník - 13. Michal Soukup, 43. Michal Soukup, 47. Michal Soukup, 51. David Bouša; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Martin Paukrt 19 - Vladan Dřízhal 18; po třetinách: 0:1, 0:0, 2:3
60:00 Celkový počet střel v zápase: Pce - 20, Sparta - 23
60:00 Střely na bránu ve 3.třetině: Pce - 10, Sparta - 7
60:00 Komentář trenéra domácích Miroslava Janovského: 'Prohráli jsme, protože jsme neproměnili šance, ale na šance jsme vyhráli.'
60:00 Komentář trenéra hostí Václava Culky: 'Zápas nebyl velkým florbalovým zážitkem, když jsme měli převahu, nedokázali jsme proměnit vyložené šance, což se nám naštěstí podařilo v poslední třetině.'
60:00 Nejlepším hráčem Sparty byl vyhlášen hráč č. 13 Michal Soukup
60:00 Nejlepším hráčem Pardubic byl vyhlášen hráč č. 84 Marek Ďopan
59:59 Ve zbytku 3. třetiny si Pardubice již žádnou šanci nevytvořily a tak prohrávají 2:4
58:50 Snížit mohl pardubický Svoboda, ale štěstí nestálo na jeho straně
57:51 Timeout Sokol Pardubice
57:51 Domácí budou zkoušet hru bez brankáře
56:50 Paukrt nyní podržel domácí tým pěkným zákrokem
55:48 Utkání se nám začína malinko přiostřovat, na obou stranách bylo pár nepěkných zákroků
55:31 Bahník sám před bránou... neproměňuje
54:07 Domácím nelze upřít snaha, ale Sparta je k ničemu nepouští
52:18 Sparta už nikam nezpěchá a v těchto chvílích kontroluje hru
50:38 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 2:4
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #91 David Bouša, asistoval #13 Michal Soukup (2:4)
50:38 Sparta navyšuje své vedení po akci 2 na 1
49:04 Domácí Kosejk se stíhá smát protihráčům i když je má na zádech
48:10 Ve třetí třetině to zatím vypadá na brankové hody, málem jsme tu měli další v síti hostů
46:45 GÓL Sokol Pardubice! 2:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #11 Filip Bahník bez asistence (2:3)
46:45 Bahník zakončil samostatný únik kličkou do bekhendu
46:15 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 1:3
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #13 Michal Soukup, asistoval #5 Ondřej Vaculík (1:3)
46:15 Střela Soukupa od půlky prošla Paukrtovi mezi nohama a pomalu se dokutálela až do brány
44:45 Domácí jsou nyní lepším týmem a ženou se za vyrovnáním
43:51 Pardubice mohly znovu vyrovnat, ale Bahník netrefil odkrytou bránu
42:48 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 1:2
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #13 Michal Soukup, asistoval #91 David Bouša (1:2)
42:48 Pardubice vyrovnaly střelou Ďopana ze střední vzdálenosti, ale hned po buly vrátil vedení Spartě Soukup
42:31 GÓL Sokol Pardubice! 1:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #84 Marek Ďopan, asistoval #7 Adam Šťastný (1:1)
41:05 První příležitost domacích skončila mimo
40:01 Přestávka zde v Pardubicích se nám malinko protáhla, protože jeden z rozhodčích nechal píšťalku v šatně
39:16 Díky nepřehedné situaci před bránou se Pardubicím málem podařilo vyrovnat, ale jen málem.
37:31 Pardubická přesilovka nám nenabídla nic zajímavého.
35:19 Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil #7 Adam Šťastný.
35:19 Trestné střílení neproměnil Adam Šťasný.
34:08 Furchova střela proletěla velice blízko Paukrtovy branky.
33:28 Brychta - Granec - Ďopan ... a další střela nad.
32:41 Pardubický útok měl krásnou příležitost pro vyrovnání, ale viděli jsem jen další překombinovaný pokus.
31:44 Bahník dostal přihrávku před bránu od Veselého, ale jeho koncovka byla nepřesná.
30:16 Soukup poslal balónek těsně nad zemí k druhé tyčce a Paukrt, ač velice zvláštním způsobem jeho střelu pokryl.
29:37 Střela se odrazila od Paukrta před bránu. Naštěstí pro pardubické ulovil balónek dřív než útočník ze Sparty.
28:49 Sparta zkouší další útočnou kombinaci, ale pardubická obrana si s nimi poradila.
27:23 Moravcova střela proletěla těsně kolem Paukrtovy brány.
26:12 Šťastný poslal dlouhou přihrávku na Bahníka, ale Dřízhal se pro balónek natáhnul dřív.
23:41 Šťastného přihrávku zachytil Duchek, jeho střelu si Paukrt pohlídal.
22:23 Sprata má rozehrávku v blízkosti pardubické brány, ale Brychta jejich střelu pokryl tělem.
20:01 Pardubice budou ještě minutu a 16 vteřin hrát oslabení.
20:00 Střely na bránu po 2.třetině: Pce - 4, Sparta - 9
20:00 Střely na bránu po 1.třetině: Pce- 6, Sparta - 7
19:50 Pardubice zatím úspěsně ve svých oslabeních.
18:51 Bahník střílí ze strany, ale Dřízhal se výborně posunul.
18:12 Bahník přihrává Veselému před bránu, ten ale střílí nad.
16:23 Sparta měla rozehrávku kousek za půlkou. Celkem nepřehlednou situaci si pohlídal Vichr, když tělem zablokoval střelu z otočky.
15:27 Sparta začala hrát jistěji a důrazněji.
12:43 Pacan přihrál na druhou přibíhajícímu Soukupovi a ten z první trefil odkrytou branku.
12:42 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 0:1
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #13 Michal Soukup, asistoval #19 Filip Pacan (0:1)
11:22 Šťastný střílel ze vzdálenosti asi 25-ti metrů a Dřízhalovi zacinkala tyčka.
10:11 Sparta za celou dobu své přesilové hry vystřelila jen dvakrát, aby se balónek dostal až ke golmanovi.
10:01 Další nebezpečná střela, ale Paukrt je na dobrém místě.
08:30 Nebezpečná střela skrz obranu skončila Paukrtovi na hrudi.
07:11 Spatra se dneska těžce dostává do střeleckých pozic a když už se do nich dostane, tak jim balónek utíká z hokejek.
05:50 Pardubická akce 2 na 1, ale obrana Sparty je zatím 100%.
05:04 Sparta měla možnost skórovat, ale akci překombinovali.
04:01 Oba týmy se snaží dostat do zakončení, ale je vidět nepřesnot na hokejkách.
02:05 Svoboda právě nižší střelou vyzkoušel Dřízhalovu pozornost, ten je ale ve střehu.
01:40 Pardubice se teď hodně motají kolem Sparťanské brány, ale nedostávají se do zakončení.
00:51 Pardubice zatím hrají opatrně, ale nedávají Spartě moc prostoru k akci.
00:00 Line-up Sparta: Dřízhal - Berka, Bouša - Vaculík, Soukup, Pacan
00:00 Line-up Pce: Paukrt - Šťastný, Ďopan - Bahník, Brychta, Veselý
00:00 Dobrý den, vítáme Vás u on-line přenosu.