58
  • 58 57:28
    Bulldogs

TJ JM Chodov - Bulldogs Brno 6:4
branky: 17. Petr Šochman, 24. Petr Pražák, 35. Matěj Jendrišák, 38. Petr Pražák, 47. Petr Šochman, 49. Matěj Jendrišák - 23. Petr Kadlec, 25. Radim Komínek, 29. Ondřej Fabián, 45. Petr Pražák; rozhodčí: Martin Sýkora - Ondřej Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 2:2; diváků: 158; zásahy brankářů: Jan Binder 21, Jan Barák 1 - Lukáš Bábíček 23; po třetinách: 1:0, 3:3, 2:1
60:00 Komentář k utkání trenéra domácích Lukáše Procházky: 'Já myslím, že to bylo z obou stran výborné utkání, ve kterém rozhodlo, že jsme si vypracovali více čistých gólových situací, které jsme si vytvořili, a také proměnili. Velkou váhu také měly naše výkony v přesilovkách a oslabeních.'
60:00 Komentář k utkání trenéra hostů Filipa Vítka: 'Dnes vyrovnaný zápas, Chodov šťastnější. Od vítězství nás stejně jako proti Tatranu dělila koncovka.'
60:00 Nejlepší hráči utkání: Pražák-Kadlec.
60:00 Střely ve třetí třetině/celkem: Chodov 7/29; Brno 7/26.
57:45 Knotek na poslední chvíli vypinkl Šochmanův pokus, který mířil do prázdné branky hostí.
57:28 Timeout Bulldogs Brno
57:28 Hosté opět bez brankáře.
56:09 Domácí hrají v plném počtu.
54:30 Hosté hrají bez brankáře.
53:45 Podhráský sám před brankářem Bábíčkem těsně minul míček.
48:13 GÓL TJ JM Chodov! 6:4
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #8 Matěj Jendrišák, asistoval #23 Petr Pražák (6:4)
48:13 Účastník posledního mistrovství světa Matěj Jendrišák nabral míček na čepel a zastavil ho až hvizd rozhodčího oznamující vstřelenou branku domácích. Stav utkání 6:4.
46:32 GÓL TJ JM Chodov! 5:4
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #13 Petr Šochman, asistoval #23 Petr Pražák (5:4)
46:32 První formace domácích všem přítomným divákům předvedla velmi pohlednou akci, kterou by někteří mohli označit jako 'ze švédského šuplíku'. Šochman baseballovým úderem zvyšuje na 5:4.
44:45 GÓL Bulldogs Brno! 4:4
Vlastní branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #23 Petr Pražák (4:4)
43:30 Cepek ze slibného úhlu orazítkoval tyč.
43:15 Rozehrávku hostí provází řada osobních chyb, které však domácí nedokáží trestat.
41:08 Přečíslení domácích po ose Pražák-Jendrišák-Šochman nedokázal poslední jmenovaný úspěšně zakončit do prázdné branky.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: Chodov 10; Brno 13.
39:50 Dnešní utkání sleduje 158 diváků. Děkujeme.
39:43 Binder dalším skvělým zákrokem drží hosty na rozdíl branky.
37:30 GÓL TJ JM Chodov! 4:3
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #23 Petr Pražák, asistoval #12 Radim Cepek (4:3)
37:30 Chodov využívá přesilovou hru a již poněkolikáté v dnešním utkání se dostává do vedení zásluhou Petra Pražáka. Stav utkání 4:3.
36:10 Komínek neudržel nervy na uzdě, což ocenili sudí dvěma minutami odpočinku na trestné lavici.
34:52 Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil #24 Ondřej Vrána.
34:52 Střídání brankáře. Nový brankář #90 Jan Barák družstva TJ JM Chodov
34:52 Jelikož si Vrána nedokázal poradit s trestným střílením je nařízena přesilová hra.
34:06 GÓL TJ JM Chodov! 3:3
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #8 Matěj Jendrišák, asistoval #13 Petr Šochman (3:3)
34:06 Šochmanův pokus ještě skončil na tyči, ale Jendrišákova dorážka si již cestu za Bábíčkova záda našla.
29:49 Chodov hraje v plném počtu.
28:31 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Ondřej Fabián, asistoval #7 Petr Kadlec (2:3)
28:31 Fabián napřáhl na půlící čáře a když jeho projektil několikrát změnil směr skončil nakonec za Binderovými zády.
27:22 Komínek přestřeluje odkrytou Binderovu branku.
24:20 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Radim Komínek, asistoval #83 Michal Kotlas (2:2)
24:20 Buldoci využívají přesilovou hru a opět srovnávají stav utkání.
23:25 GÓL TJ JM Chodov! 2:1
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #23 Petr Pražák, asistoval #8 Matěj Jendrišák (2:1)
23:25 Matěj Jendrišák si pohrál s obránci hostů a naservíroval přihrávku Pražákovi, který se zakončením do prázdné branky neměl sebemenší potíže.
22:56 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #7 Petr Kadlec bez asistence (1:1)
21:45 Flousek orazítkoval spojnici Bábíčkovy branky.
21:09 Adam Štegl nabral balonek na čepel za vlastní brankou a dokázal ho zastavit až faul Veslého, který si na dvě minuty odpočine.
20:00 První třetina přinesla divácky atraktivní florbal nahoru-dolů. Nechyběly pohledné akce ani tvrdé osobní souboje. Uvidíme jak se hosté dokáží vypořádat s nepříznivým stavem ve druh třetině.
20:00 Střely na branku v první třetině: Chodov 12; Brno 6.
19:21 Jendrišák přesně našel rozeběhnutého Pražáka, který však mířil vysoko nad.
16:37 GÓL TJ JM Chodov! 1:0
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #13 Petr Šochman, asistoval #96 Radek Vaňáč (1:0)
16:37 Brněnská obrana pozapomněla na zabíhajícího Šochmana, kterého našel přesnou přihrávkou Vaňáč. Kapitán domácích již se zakončením neměl nejmenší problémy. Stav utkání 1:0.
15:26 Kadlec míří od mantinelu vysoko nad.
14:20 Nikým nehlídaný Šochman nedokázal usměrnit balonek do prázdné branky hostí.
13:22 Koutný nedokázal přesně umístit skákaví balonek do odkryté Binderovy branky.
11:00 Cepek zakončil svůj individuální průnik vysoko nad branku hostů.
08:35 Dvojice brněnských se utrhla domácí obraně, ale Binder jejich plány na skórování zhatil jistým zákrokem.
06:35 Na půlící čáře natáhl ke střele domácí Flousek. Balonek mu však na poslední chvíli sjel z čepele a jeho pokus končí pouze v rohu hřiště.
05:20 Jeski sám před Binderem nedokázal trefit letící míček.
04:30 Vaňáč málem překvapil domácího brankáře svou pohotovou střelou, kterou vytěsnil Bábíček na poslední chvíli ramenem.
01:50 Podhráský střelou z otočky jen těsně minul levou ty Bábíčkovy branky.
01:05 Zozulákova pohotová střela od mantinelu skončila pouze na hrudi Bábíčka.
00:00 Line-up hosté: Bábíček; Jeski, Kotlas; Kadlec, Koutný, Koňařík.
00:00 Line-up domácí: Binder; Hanic, Vaňáč; Šochman, Jendrišák, Pražák.
00:00 Dobrý sobotní podvečer dámy a pánové. Dovolte mi, abych Vás přivítal u on-line textového přenosu z 15. kola florbalové Fortuna extraligy. Dnes své síly pod střechou nové haly na Jižním Městě změří domácí TJ JM Chodov a hosté Bulldogs Brno.