• 60 59:05
    1:8
    (Krzyžanek)

AC Sparta Praha Florbal - FBC Remedicum Ostrava 1:8
branky: 59. Ondřej Svatoš - 17. Pavel Machala, 30. Petr Skácel, 31. Petr Krzyžanek, 35. Petr Skácel, 44. Petr Skácel, 52. Zdeněk Žák, 58. Dominik Hanic, 60. Dominik Hanic; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 130; zásahy brankářů: Vladan Dřízhal 28, Jan Borák 5 - Vít Schulmeister 40; po třetinách: 0:1, 0:3, 1:4
60:00 Komentář trenéra domácích Václava Culky: Dneska jsme si rozhodně nezasloužili vyhrát. Podali jsme doslova ostudný výkon. Naši hráči se pravděpodobně zapomněli na horách, dvě třetiny nehráli s nasazením, nehráli srdcem a pak nefungovalo to, co mělo.
60:00 Komentář trenéra hostů Martina Smetáka: Po celý zápas jsme měli hru pod kontrolou, kluci podali zodpovědný výkon. Jsem s nimi spokojen, vezeme domů tři důležité body.
60:00 Nejlepšími hráči utkání se stali Ondra Svatoš ze Sparty a Petr Skácel z Ostravy.
60:00 Střely celkem: Sparta - 37, Ostrava - 41
60:00 Střely po třetí třetině: Sparta - 9, Ostrava- 12
59:05 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 1:8
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #15 Dominik Hanic, asistoval #20 Petr Krzyžanek (1:8)
58:12 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 1:7
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #44 Ondřej Svatoš, asistoval #49 Michal Vrtiška (1:7)
57:00 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 0:7
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #15 Dominik Hanic, asistoval #18 Jiří Curney (0:7)
51:22 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 0:6
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #8 Zdeněk Žák, asistoval #7 Petr Skácel (0:6)
51:22 Střídání brankáře. Nový brankář #96 Jan Borák družstva AC Sparta Praha Florbal
43:40 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 0:5
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #7 Petr Skácel, asistoval #4 Tomáš Vojtíšek (0:5)
40:00 Střely po druhé třetině: Sparta - 8, Ostrava - 13
34:35 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 0:4
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #7 Petr Skácel, asistoval #11 Robin Žydel (0:4)
30:49 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 0:3
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #20 Petr Krzyžanek, asistoval #8 Zdeněk Žák (0:3)
29:35 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #7 Petr Skácel, asistoval #5 Pavel Machala (0:2)
20:00 Střely po první třetině: Sparta - 13, Ostrava - 16
16:37 GÓL FBC Remedicum Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil #5 Pavel Machala, asistoval #4 Tomáš Vojtíšek (0:1)
00:00 Line up Sparty: Dřízhal, Ježek, Vaculík, Soukup, Pavlis, Pacan
00:00 Line up Ostravy: Schulmeistr, Dziurdzik, Křižánek, Courney, Hanic, Šmída