5:6
    Jan LOUVAR
    (Ryneš)

Sokol Pardubice - FBC Kladno 5:6
branky: 20. Petr Jelínek, 28. Karel Brychta, 47. Štěpán Vacík, 56. Filip Bahník, 59. Filip Bahník - 3. Ondřej Slivka, 14. Jan Louvar, 23. Tomáš Leipner, 41. Tomáš Leipner, 45. Marek Sluka, 60. Jan Louvar; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Vidlař; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 197; zásahy brankářů: Roman Vítek 22 - Martin Beneš 36; po třetinách: 1:2, 1:1, 3:3
59:59 Komentář domácího trenéra Janovského: O body jsme přišli jenom prostou nedisciplinovaností našeho hráče, který jen bezhlavě oplácel. Komentář hostujícího trenéra Janečka: Dobře rozehrané utkání jsme si zbytečně zkomplikovali vlastními chybami, druhou půlku utkání byl soupeř lepší.
59:59 Nejlepší hráči utkání: Pardubice- Bahník, Kladno- Kozák
59:59 Střely na branku: Pardubice 14, Kladno 9, celkově Pardubice 41, Kladno 28
59:45 Pro Pardubice určitě nepříjemná situace, zkoušejí hrát v 6
59:44 Timeout Sokol Pardubice
59:44 GÓL FBC Kladno! 5:6
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #27 Martin Ryneš (5:6)
59:44 Nakonec to bylo o jedné střele Louvara, která končí v pardubické brance
59:33 Přesilovka je zatím bez střely
58:58 Timeout FBC Kladno
58:58 Hosté mají asi poslední šanci, aby získali celé tři body
58:28 GÓL Sokol Pardubice! 5:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #11 Filip Bahník, asistoval #7 Adam Šťastný (5:5)
58:28 Bahník ze vzduchu trefuje míček do branky
57:00 Pardubice mají tři minuty na vyrovnání, zdá se to jako spousta času
55:51 GÓL Sokol Pardubice! 4:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #11 Filip Bahník, asistoval #84 Marek Ďopan (4:5)
55:51 Bahník využívá přesilovku 4 sekundy před koncem
54:29 Dvě krásné střely Šťastného po nahrávkách Kosejka gólme nekončí
53:55 Velká šance Pardubic při přesilovce
52:49 Luxusní zákrok Vítka, který drží ještě pardubické šance
52:12 Po nepovedené střele Granece šel sám na gólmana Louvar, ale přestřeluje branku
50:22 Bahník v další vyložené šanci, ale Beneš drží dvougólový náskok Kladna
47:45 Kosejk si připusuje už druhý čistý hit rameno na rameno a kolem něj kladenští hráči jen odlítávají
46:41 GÓL Sokol Pardubice! 3:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #10 Štěpán Vacík, asistoval #29 Michal Janeček (3:5)
46:41 Standartní situace na pardubické straně také končí gólem
44:03 GÓL FBC Kladno! 2:5
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #15 Marek Sluka, asistoval #22 Marek Zapletal (2:5)
44:03 Nenápadné nahození Sluky končí ve Vítkově brance
42:29 Pardubice by si chtěly vypracovat větší tlak, ale Kladno drží míček v rohu
40:45 GÓL FBC Kladno! 2:4
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #14 Tomáš Leipner, asistoval #32 Jan Rössler (2:4)
40:45 Kladno ze standartní akce dává 4.gól
40:27 Slivkovu střelu od půlky musel Vítek chytat, ale aspoň ho prověřila v pozornosti
39:59 Střely na branku: Pardubice 16, Kladno 11
37:59 Druhá třetina se celkově nesla v poklidném tempu
35:25 Třetí lajna domácích si vytvořila jasné šance, nejprve střilel z otočky Vacík, tak se snažil Moravec procpat míček pod nohou Beneše, ale neúspěšně
34:49 Opět sehrávka vzduchem a opět u střely končil Svoboda, střelu Beneš dobře pokryl
34:22 Na obou stranách je jakoby klid před bouří, tak snad se té bouře dočkáme
30:46 Souhrávka pardubické druhé lajny skončila Svobodovou střelou nad kladenskou branku
29:25 Pardubice teď něco málo přes minutu tlačilo Kladno, ale gól z tohoto tlaku nebyl
27:24 GÓL Sokol Pardubice! 2:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #14 Karel Brychta, asistoval #7 Adam Šťastný (2:3)
27:24 Nejdříve individuální průnik Bahníka, poté znovuvybojování míčku a zpětná příhrávka Šťastného na Brychtu, který dává gól do prázdné brány
25:42 Vacík v pěkné šanci proti Benešovi, ale míček si poslal moc dopředu a nestihl ho doběhnout
23:32 Šťastný našel vzdušnou přihrávkou Vichra, který tečoval míček, a Beneš měl plné ruce práce
22:44 GÓL FBC Kladno! 1:3
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #14 Tomáš Leipner, asistoval #45 Ondřej Kozák (1:3)
22:44 Vítek proti této střele neměl moc šancí, neboť byla přesně umístěná do růžku jeho branky
21:33 Pardubická přesilovka nevyužita
21:03 Vlček šetří čas za pardubickou brankou
20:27 Bahníkova střela, kterou Beneše vyráží rukou
19:59 Střely na branku: Pardubice- 11, Kladno- 8
19:27 Pardubice mají šanci na konci třetiny vyrovnat po faulu Sluky na Šťastného
19:01 GÓL Sokol Pardubice! 1:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #73 Petr Jelínek, asistoval #84 Marek Ďopan (1:2)
19:01 Pardubice na konci třetiny snižují na rozdíl jedné branky zásluhou Jelínkovy povedené střely
18:33 Leipnerova přihrávka z půlky, která našla Kozáka, ale Vítek je velmi pozorný
18:07 Krásná Šťastného nastřelená přihrávka, kterou tečoval před brankou Beneše Brychta, ovšem neúspěšně
17:01 Utkání nemá zatím moc vysokou úroveň, hra je plná nepřesností, hlavně na pardubické straně
14:21 V šanci dva na jednoho Vacík trefuje Beneše
13:45 GÓL FBC Kladno! 0:2
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #85 Jan Louvar bez asistence (0:2)
13:45 Po Svobodově chybě u mantinelu skóruje Louvar
13:01 Reymarova střela od půlky doplachtila až k Vítkovi, ten s touto střelou neměl mnoho práce
11:41 Nebezpečná Jelínkova střela backhandem, Beneš na ni reagoval velmi rychle a vyráží mimo hřiště
10:23 Kladenská přesilovka zatím nepřinesla žádnou výraznější šanci
09:32 Střela Davida Ryneše orazítkovala Vítkovu branku
08:48 Vidíme první potyčku mezi hráči, nakonec je vyloučen jen Vichr za nedolovené bránění
07:51 Zapletal krásně našel Sluku, ale Vítek chytá náročnou dorážku
06:59 Rychlá souhra Janečka na Vacíka, ale ideálně netrefil míček
04:59 Po dlouhém výhozu Vítka se dostal do šance Bahník, ale Beneš je připraven
03:29 Pardubice se po inkasovaném gólu snaží aktivně napadat a hned vyrovnat
02:20 GÓL FBC Kladno! 0:1
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #4 Ondřej Slivka, asistoval #14 Tomáš Leipner (0:1)
02:20 Kladno hned otáčí na druhou strnu a z protiútoku střílí gól, pardubická obrana nebyla dobře zformovaná
02:06 První zákrok kladenského Beneše, ale chytá střelu Vacíka
00:57 V první minutě můžeme vidět počáteční napětí a nepřesné příhrávky
00:01 Úvodní buly vyhrálo Kladno
00:00 Line up domácího týmu: Vítek- Šťastný, Kosejk- Vichr, Bahník, Brychta. Line up hostujícího týmu: Beneš- Slivka, Ryneš Ma.- Louvar, Reymar, Šikola
00:00 Dobrý den, vítáme Vás u 13.kola Fortuna extraligy- zápas mezi Pardubicemi a Kladnem