3:7
    Karel ŤOPEK
    (Hrubý)

BILLY BOY Mladá Boleslav - 1. SC WOOW Vítkovice 3:7
branky: 32. Ondřej Fojta, 33. Radim Křenek, 53. Ondřej Fojta - 7. Patrik Suchánek, 10. Milan Tomašík, 22. Jan Jelínek, 31. Jakub Hubálek, 52. Karel Ťopek, 59. Martin Tokoš, 59. Karel Ťopek; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 272; zásahy brankářů: Pavel Krézek 16 - Roman Ciompa 22; po třetinách: 0:2, 2:2, 1:3
60:00 Nejlepší hráči utkání Fojta (MB) a Ciompa (Vítkovice).
60:00 Trenér domácích Kolář k utkání: 'Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství ve svátečním čase, zápas rozhodl nedůraz v osobních soubojích.' Trenér hostů Mrázek k zápasu: 'Pro nás byl dnes důležitý zejména výkon brankáře v prvních dvou třetinách a střelecká nemohoucnost domácích. Všem přeju pevné zdraví do nového roku.'
60:00 Na střely ve třetí třetině 10 - 5, 25 - 21 celkem.
58:47 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:7
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #14 Karel Ťopek, asistoval #2 Lukáš Hrubý (3:7)
58:12 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Martin Tokoš, asistoval #13 Radim Polášek (3:6)
57:05 Timeout BILLY BOY Mladá Boleslav
52:49 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 3:5
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #92 Ondřej Fojta, asistoval #50 Štěpán Slaný (3:5)
51:13 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:5
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #14 Karel Ťopek, asistoval #12 Patrik Suchánek (2:5)
40:00 Na střely ve druhé třetině 10 - 9.
32:54 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:4
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #8 Pavel Bouška (2:4)
31:57 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 1:4
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #92 Ondřej Fojta, asistoval #29 Radim Křenek (1:4)
30:24 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #5 Jakub Hubálek, asistoval #2 Lukáš Hrubý (0:4)
21:18 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #3 Jan Jelínek, asistoval #14 Karel Ťopek (0:3)
20:00 Na střely v první třetině 5 - 7.
09:22 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #13 Radim Polášek (0:2)
06:26 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #13 Radim Polášek (0:1)
04:01 Trestné střílení družstva 1. SC WOOW Vítkovice neproměnil #7 Milan Tomašík.
04:01 Tomašík neproměnil trestné střílení.
00:00 LINE-UP domácích: Krézek - Tůma, Motejzík - Novotný (C), Ekl, J. Bouška LINE-UP hostů: Ciompa - P. Suchánek, Heczko - Tomašík, Polášek, Tokoš
00:00 Video přenos dnešního utkání tradičních rivalů můžete sledovat živě na WWW.TVMB.CZ/ZIVE.