43
  • 43 42:51
    Vysoké Mýto

FTC Vysoké Mýto - FBC Dobré 5:4
branky: 9. Tomáš Janiš, 11. Jan Vlček, 23. Jan Novák, 27. Vojtěch Novák, 33. Marek Cifra - 15. Tomáš Bárta, 19. Jakub Nosek, 27. Jakub Nosek, 36. Patrik Rašek; rozhodčí: Lukáš Drahný - Dominik Czeszewski; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Tomáš Vopršálek 11 - Jakub Ehl 21; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:1
44:00 Probíhá poslední minutka, ještě plno času pozměnit stav skóre
42:51 Timeout FTC Vysoké Mýto
40:13 Hráči co se dnes setkali na prvním dnešním zápase jsou velice sjednocení.
36:51 Vyloučen hráč #97 Miloslav Pop družstva FBC Dobré na 2 minuty za sekání
35:20 GÓL FBC Dobré! 5:4
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #12 Patrik Rašek, asistoval #11 Tomáš Bárta (5:4)
32:53 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Marek Cifra, asistoval #3 Jan Novák (5:3)
32:53 Mýto se cítí velmi jistě a neproměněnou situací si Mára Cifra zlepšuje pověst kdy navyšuje skóre
31:58 Skvělý zákrok, míček se točil pár centimetrů před čárou za vysokomýtským golmanem, jeho obratností se ale skóre nemění.
31:46 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #6 Marek Cifra.
31:07 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
29:59 Střely v druhé třetině, domácí hosté 8 : 5
29:05 Na tento zápas přihlíží 47 diváků, moc děkujeme
26:56 Rychlý obrat na straně Mýta, Mýto znovu ve vedení, tento zápas bude ještě zajímavý z obou stran.
26:55 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Vojtěch Novák, asistoval #21 Tomáš Vopršálek (4:3)
26:35 Je znovu vyrovnáno, po skvělém zákroku golmana Dobré přichází přihrávka přes půl hřiště, která prošla díky skvělé kličce až za Mýtského golmana
26:34 GÓL FBC Dobré! 3:3
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #17 Jakub Nosek, asistoval #91 Vojtěch Čtvrtečka (3:3)
22:56 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Jan Novák, asistoval #10 Jiří Novotný (3:2)
22:26 Nejen skóre je vyrovnané, ale i hra, ani jeden tým zatím nejeví známky únavy, asi se všichni vyspali do růžova
21:28 Skvělý zákrok domácího gomana Tomáše, z jedné strany se dostat na druhou a ještě zabránit střele, velký obdiv
20:29 Před vysokomýtskou bránou se nezastavila ani jedna hokejka, v chumlu 10 lidí se Dobré snažilo skórovat. Zatím neúspěšně
18:21 GÓL FBC Dobré! 2:2
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #17 Jakub Nosek, asistoval #11 Tomáš Bárta (2:2)
18:21 Mýto propustilo skrz obranu protihráče a Dobré toho na 100 % využívá
14:59 Střely domácí hostě 10 : 4
14:16 GÓL FBC Dobré! 2:1
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #11 Tomáš Bárta, asistoval #17 Jakub Nosek (2:1)
10:25 Dobré se ale nevzdává a bezfaulově se snaží získat míček, úspěšně
10:16 Mýto se dostává do dvougólového náskoku, jen tak dál kluci
10:15 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Jan Vlček, asistoval #23 Jan Ossendorf (2:0)
08:57 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Tomáš Janiš, asistoval #11 Kryštof Šebetka (1:0)
06:40 Hra se obrací z jedné strany na druhou, oba dva týmy předvádí skvělé zákroky
03:36 S ním se nedostává ani na půlící čáru a ztrácí
03:33 Přihrávka středem neprochází a Mýto získává míček.
03:25 A Dobré získává míček a středem se snaží zaútočit.
02:52 Výborná zeď na straně hostí, nepropustili zatím žádnou z pomyslných střel na bránu Mýta
01:38 Je vidět kdo je tu domácí, Mýto se drží na balónku a nechce ho postit.
00:01 Díky technických problémům se začátek zápasu posunul o 4 minutky. Za případné problémy se předem omlouváme.