• 57 56:35
    2
    Jan ZEDNÍK

FBC Ossiko Třinec - FBC ZŠ Uničov 7:3
branky: 15. Michal Badura, 16. Lukáš Tomiczek, 23. Dominik Kupczak, 25. Jan Fiedor, 25. Filip Turoň, 42. Marcel Galuszka, 57. Marcel Galuszka - 19. Michal Dohnal, 40. Michal Dohnal, 51. Jakub Zámečník; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 4:4; využití: 0:2; diváků: 131; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 25 - Adam Doušek 33; po třetinách: 2:1, 3:1, 2:1
60:01 komentář trenéra hostí Jemelky: Dneska jednoznačně lepší domácí tým. Našim nejlepším hráčem byli fanoušci, kterým za to děkuji. Soupeři a pořadelům děkuji za pěkný zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: 'Až na občasné výpadky jsme dnes předvedli slušný výkon zakončený třemi body. Na rok 2019 budeme určitě vzpomínat pozitivně. Jsem rád, že kluci na sobě chtějí stále pracovat. Přeji pokojné vánoce všem a děkuji za dnešní povedenou akci!'
59:59 Střely domácích: 12 Střely hostujících:12
56:35 Vyloučen hráč #19 Jan Zedník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za bránění ve hře
56:21 GÓL FBC Ossiko Třinec! 7:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #86 Marcel Galuszka, asistoval #16 Lukáš Tomiczek (7:3)
53:33 Vyloučen hráč #17 Filip Turoň družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání
51:31 Skvělý zákrok Douška.
50:24 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #68 Jakub Zámečník, asistoval #7 Zdeněk Marčon (6:3)
49:31 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:01 Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:16 Vyloučen hráč #19 Jan Zedník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za vysoká florbalka
45:14 Hloužek v samostatném úniku neuspěl.
41:23 GÓL FBC Ossiko Třinec! 6:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #86 Marcel Galuszka, asistoval #68 Lukáš Marthaus (6:2)
41:23 Marthaus našel před bránou volného Galuszku a ten navyšuje skóre.
39:59 Střely domácích: 14 Střely hostujících: 9
39:13 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #48 Michal Dohnal, asistoval #68 Jakub Zámečník (5:2)
37:51 Vyloučen hráč #14 Vladimír Hloužek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hra bez florbalky
37:01 Batura trefuje opět tyč.
35:25 Galuszka velmi dobrým příklepem z první netrefuje těsně bránu.
34:32 Vyloučen hráč #17 Jakub Charvát družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
28:35 Uničovští fanoušci se nevzdávají a nadále podporují svůj tým hlasitým fanděním.
24:39 GÓL FBC Ossiko Třinec! 5:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #21 Tomáš Sikora (5:1)
24:12 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #23 Michał Martynek (4:1)
22:18 GÓL FBC Ossiko Třinec! 3:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #27 Jan Fiedor (3:1)
20:11 Třinec vletěl do této třetiny aktivně.
19:59 Střely domácích: 14 Střely hostujících: 6
18:50 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #48 Michal Dohnal, asistoval #9 Josef Veselík (2:1)
18:50 Dohnal trefuje úplně přesně jedinou skulinku v Piškové brán+.
15:30 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #16 Lukáš Tomiczek bez asistence (2:0)
15:30 Tomiczek ukázal co umí a skvělým bekendem přidává další gól.
14:10 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #74 Michal Badura bez asistence (1:0)
14:10 Badura byl důrazný před bránou. A tím dostává svůj tým do vedení!
13:31 Domácí jsou více na míčku.
09:20 Třinečtí po luxusní akci trefují pouze horní tyč.
07:29 Vyloučen hráč #7 Zdeněk Marčon družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost
04:53 Třinec dobře napadá a vytváří si tak gólové šance.
04:19 Dobrou střelu Galuszky gólman vyráží.
01:34 Hráči obou týmu se zatím snaží dostat do zápasového tempa.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým Uničova