• 60 59:26
    2
    Václav LAUDA

FK Slovan J.Hradec - OLYMP FLORBAL 4:5
branky: 6. Ondřej Stloukal, 10. Kryštof Ille, 18. Ondřej Šimek, 36. Jan Procházka - 1. Jakub Jareš, 4. Ivan Petr, 7. Dan Moravec, 16. Ivan Petr, 46. Ivan Petr; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Petr Toman 20 - Filip Hejtík 35; po třetinách: 3:4, 1:0, 0:1
60:00 Komentář trenéra hostů: Tvrdá, ale férová hra. Z naší strany v některých momentech značně překombinované, což vedlo ke ztrátám míčku. Jinak stejně jako včera s Bohemkou byly opět ve hře vidět prvky na kterých pracujeme a naše hra se zvedá. Nicméně díky soupeři za odmakaný zápas a prověrku v obraně.
60:00 Komentář trenéra domácích: Nepovedený vstup do utkání, mnoho neproměněných šancí a naše chyby nabídnuté soupeři nás stály utkání. Škoda. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
59:26 Vyloučen hráč #47 Václav Lauda družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
58:36 Timeout FK Slovan J.Hradec
57:34 V souboji nervů vítězí golman Olympu.
57:33 Trestné střílení družstva FK Slovan J.Hradec neproměnil #8 Jan Procházka.
57:33 Nájezd pro domácí...to bude důležitý moment.
54:49 Domácí prohrávají o gól a ač se snaží, do gólovky se ne a ne dostat. Čas utíká, což přeje hostům.
45:56 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #47 Václav Lauda (4:5)
41:29 Začátek třetí třetiny zatím nabízí solidní tempo.
38:00 Aktivitu zvýšil i hostující tým a v závěru druhé třetiny se utkání začíná více rozjíždět.
36:57 Šimek z první od Procházky trefuje tyč!
36:35 Toman se včas přesunul ke své pravé tyči a kryl podařený pokus Olympu.
36:20 Vyrovnávací gól vlil krev do žil domácích a ti ožili.
35:06 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #8 Jan Procházka, asistoval #14 Jakub Tejnor (4:4)
34:21 Nepřesnosti na obou stranách při přihrávkách, stejně tak při zakončeních.
29:18 Závar před domácí klecí ke konci přesilovky vyřešen bez potíží.
27:14 Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře
25:41 Nemastný neslaný úsek zápasu.
20:32 Standartní situaci na polovině hostů vyřešili domácí pouhou střelou do postavené zdi.
20:20 Koutný zachytil křížnou přihrávku Olympu a získal míček pro Slovan.
17:36 Ondřej Šimek vymetá pavučinu po samostatné akci. Už je to opět jen o gól.
17:35 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #5 Ondřej Šimek bez asistence (3:4)
16:59 Hovorkova střela brankáři Olympu vypadla, ale před brankou nebyl nikdo, kdo by ji dorazil.
15:29 Procházka podklouzl na půlce a v následné situaci 2 na 1 si soupeř poradil.
15:28 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #37 David Jurášek (2:4)
10:00 Šuranský oddřel celou akci, kdy vybojoval balonek v rohu a předložil na velké brankoviště Illemu, který se nemýlil.
09:18 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #3 Kryštof Ille, asistoval #7 Marcel Šuranský (2:3)
08:30 Hradec zakládal útok, ale Pech na půlce upadl a tak u míčku opět hosté.
06:45 Moravec proběhl téměř celou polovinu domácího týmu a nikým neatakovaný propálil Tomana na bližší tyč.
06:44 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #32 Dan Moravec, asistoval #13 Jakub Jareš (1:3)
05:14 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #19 Ondřej Stloukal, asistoval #13 Jan Cihlář (1:2)
05:01 Vyloučen hráč #75 Michal Švec družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nesportovní chování
05:01 Vyloučen hráč #5 Ondřej Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nesportovní chování
03:05 Po závaru před domácí brankou bylo nařízeno trestné střílení, které Ivan Petr proměnil blafákem do pravého horního rohu.
03:04 GÓL OLYMP FLORBAL! 0:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #33 Ivan Petr z trestného střílení (0:2)
00:23 První střela hostů končí v síti domácího celku. Zatím je to taktická oťukávaná.
00:22 GÓL OLYMP FLORBAL! 0:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #13 Jakub Jareš, asistoval #33 Ivan Petr (0:1)