• 59 58:04
    8:3
    (Emlar)

TJ Sokol Jaroměř - TJ Slovan Havířov 8:3
branky: 14. Adam Kobr, 17. Michal Janeček, 32. Dominik Emlar, 37. Jakub Kopecký, 46. Tomáš Hejzlar, 53. Jakub Kopecký, 58. Michal Janeček, 59. Jakub Kopecký - 7. Vojtěch Vavrečka, 42. Marek Vylegala, 52. Patrik David; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 124; zásahy brankářů: Šimon Špaček 7, Dušan Völgyi 1, Šimon Špaček 3, Dušan Völgyi 1, Šimon Špaček 1 - Martin Zapletálek 20; po třetinách: 2:1, 2:0, 4:2
60:00 Komentář trenéra domácích Martina Klapky: Dnes jsme se od začátku zápasu trápili v rozehře a přechodu do útočné fáze. Naštěstí jsme od 2. třetiny zlepšili koncentraci a dotáhli zápas do vítězné fáze. Děkuji soupeři za zápas a divákům za atmosféru.
60:00 Komentář trenéra hostí Václava Komačky: Vedeli sme, že si tu dnes veľmi florbal nezahráme, ale dva góly z hry je proste málo. Chlapci bojovali, ale dnes to proste nešlo.
59:59 Střely celkem: domácí 27, hosté 22.
59:59 Střely ve 3. třetině: domácí12, hosté 7
58:04 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 8:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Jakub Kopecký, asistoval #29 Dominik Emlar (8:3)
57:46 Hosté zkouší přesilovku bez golmana.
57:45 Vyloučen hráč #72 Jakub Kárník družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za zdržování hry
57:34 Domácí Janeček vystřelil mimo bránu, míček se od zadního mantinelu odrazil k volnému Koubkovi, který nesobecky přenechal gól Janečkovi.
57:33 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Michal Janeček, asistoval #10 Milan Koubek (7:3)
56:48 Další nevyužitá přesilovka.
56:18 Hra se hodně odehrává na straně domácích, ač zajímavou šanci už měli.
56:15 Timeout TJ Slovan Havířov
54:47 Vyloučen hráč #10 Marek Vylegala družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
54:47 Šanci přesilové hry bude mít pro změnu Jaroměř.
54:04 A po návratu do plného počtu měla zajímavou šanci Jaroměř, avšak golman Zapletálek dobře zasáhl.
52:45 Dominik Emlar a Kuba Kopecký využili dobře únik 2 na 2.
52:44 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:3
52:44 Zatím pro Havířov bledě.
51:43 Jak dopadne další přesilovka Havířova?
51:42 Vyloučen hráč #72 Jakub Kárník družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
51:08 Patrik David teď backhandovou kličkou překonal Špačka a snižuje!
51:07 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Patrik David, asistoval #40 František Kyc (5:3)
50:33 Šance se sčítají, ale vyložených mnoho není.
45:54 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Šimon Špaček družstva TJ Sokol Jaroměř
45:54 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Dušan Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř
45:27 Michal Nožička se nadvakrát pokusil vystřelit na brankáře a nakonec jeho pokus ze vzduchu dorazil Tomáš Hejzlar, Jaroměř už vede opět o tři branky.
45:26 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Tomáš Hejzlar, asistoval #77 Michal Nožička (5:2)
45:15 Havířov měl už třetí nájezd. Podruhé na něj nastoupil Dušan Völgyi a zůstává nepřekonán.
45:14 Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil #91 Petr Řezáč.
41:15 Vylegala využil nedůrazu jaroměřského nedůrazného hráče, a tak proštouchl míček za záda golmana.
41:14 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #10 Marek Vylegala, asistoval #55 Patrik David (4:2)
40:06 Havířov nevyužil krátkou přesilovku na začátku třetiny.
39:59 Střely ve 2. třetině - domácí 7, hosté 10.
39:50 Jaroměř je ale moc do ničeho nepouští, i když nějaké šance byly.
38:06 Adam Kobr teď sekl do hostujícího brankáře a přichází první přesilovka Havířova.
38:05 Vyloučen hráč #94 Adam Kobr družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
36:47 Brankář i obránce se položili do střely Kuby Kopeckého, ale ani jeden mu nezabránil skórovat a domácí tak navyšují své vedení.
36:46 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:1
34:02 Do brány šel na nájezd Dušan Völgyi a nejen že nájezd chytil, ale soupeř z něj odchází se zlomenou florbalkou.
34:01 Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil #25 Vojtěch Vavrečka.
34:01 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Šimon Špaček družstva TJ Sokol Jaroměř
34:01 A máme tu další nájezd pro Slovan!
31:11 Petr Hofman našel chytře krosem z jedné strany velkého brankoviště na druhou Dominika Emlara, který odkrytou bránu neminul!
31:10 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Dominik Emlar, asistoval #21 Petr Hofman (3:1)
30:09 Už se zas hraje ve standardním počtu.
29:50 Ale aktivita ani jednomu týmu nechybí, hra se přelévá ze strany na stranu, abychom nevynechali klišé.
29:09 Po minutě bez šancí.
28:09 Jak si týmy povedou při hře 4 na 4?
28:08 Vyloučen hráč #69 Jakub Kopecký družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
28:08 Vyloučen hráč #76 Kryštof Malina družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
28:08 Souboj před bránou končí vyloučením pro obě strany.
27:30 Ale jinak je o tutovky docela nouze.
25:50 Šimon Špaček teď zahasil problém obrany, když vyrazil střelu z okraje velkého brankoviště.
22:20 A teď jsme to zakřikli, oba brankáři teď vyřešili ne úplně lehké situace, složitější to o kousek měl ten domácí.
22:04 Brankáři si zatím na míček nesáhli.
19:59 Střely v 1. třetině: Domácí 8 Hosté 5
16:30 Michal Janeček nadvakrát překonal hostujícího brankáře a dostává domácí do vedení!
16:29 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Michal Janeček, asistoval #2 Daniel Škeřík (2:1)
15:50 Domácí Černý teď zabránil unikajícímu havířovskému Prorokovi v zakončení.
13:28 Janeček našel z rohu Kobra před velkým brankovištěm, který s přehledem zakončil mimo dosah brankáře.
13:27 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #94 Adam Kobr, asistoval #33 Michal Janeček (1:1)
11:50 V zajímavém úniku, ale pod tlakem, byl chvíli poté domácí Kopecký, ale neuspěl.
11:00 Domácím se moc nedaří dostávat se do šancí.
07:59 Šimon Špaček, domácí brankář, pohodově vyrazil nohama napřed a vykopl míček havířovskému hráči, který běžel sám na bránu!
07:45 Mimochodem první havířovská střela při jejich oslabením byla první střelou v zápase, co prošla až na golmana!
07:31 Domácím se první přesilovka nepodařila.
06:35 Vavrečka se příliš nezaobíral nějakou složitou kličkou a míček poslal přesně do růžku.
06:34 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka z trestného střílení (0:1)
06:34 A máme tu nájezd pro Havířov!
06:00 Domácí nemají klid na balónku.
05:31 A máme tu první vyloučení, ale první zákrok si při něm připsal domácí brankář.
04:50 Vyloučen hráč #90 Radim Ivan družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:00 Více se poslední dobou hraje na půlce hostí.
02:00 Zatím se neudála žádná vážná šance.
00:00 Dobrý večer dámy a pánové, vítáme Vás u online přenosu ze zápasu TJ Sokol Jaroměř x TJ Slovan Havířov.