8:1
    Tereza MIKULOVÁ
    (Šibrová)

FBC Ossiko Třinec - FBC Dobruška 8:1
branky: 4. Lucie Mišúnová, 6. Adéla Šibrová, 8. Sabina Zoubková, 22. Zuzana Mieszek, 29. Jana Nogawczyková, 36. Pavla Kajfoszová, 43. Adéla Šibrová, 51. Tereza Mikulová - 27. Nikola Andršová; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Dagmar Šteglíková 28 - Tereza Svobodová 37; po třetinách: 3:0, 3:1, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: 'Super zápas ve vysokém tempu jsme zvládli na jedničku. Souhlasím s kolegou, že takový zápas bych bral daleko častěji. Naše práce je znát v každém zápase a věřím, že to holky samy vnímají. Tak hurá pokračovat v práci, ať si 1.místo pohlídáme i do nového roku. Děkujeme skvělým fanouškům a soupeři.'
60:00 Komentář hostujícího týmů 2/2:.Díky za zápas, a našim fanouškům, kteří dorazili až sem. Alespon na tribuně jsme zvítězili dnes my.
60:00 Komentář hostujícího týmů 1/2: V dnešním zápase jsme dokázali držet krok s domácími pouze první třetinu. I přes obdržené branky jsme myslím byli nebezpeční dopředu. Bohužel od druhé třetiny jsme v útoku jakoby nebyli, těžko jsme se dostávali do šancí a stálo nás to hodně sil. Třinec úplně někde jinde na hokejkách a to bylo od půlky zápasu vidět. Každopádně takový zápas bych bral každý týden místo tréninku.
59:59 Nejlepší hráčka domácích č.40 Adéla Šibrová. Nejlepší hráčka hostů č.44 Adéla Vávrová.
59:59 Střely domácích: 16 Střely hostujícíh: 8
58:58 Kajfoszová (Endži) v šanci na gól, ale golmanka Dobrušky byla lepší.
57:31 Třinec je více na míčku.
54:22 Hra je na obou polovinách.
50:43 GÓL FBC Ossiko Třinec! 8:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #72 Tereza Mikulová, asistoval #40 Adéla Šibrová (8:1)
50:43 Skvělá střela v přesilovce Mikulové (Pandina) končí gólem.
49:58 Gólová šance Mikulové (Pandina) ale bez gólů.
48:57 Vyloučen hráč #44 Adéla Vávrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
48:57 Začala další přesilovka Třince
48:24 Hrobařová (Čivava) zachránila gólovou šanci Dobrušky.
47:12 Třinec nevyužil svojí přesilovku.
45:12 Timeout FBC Ossiko Třinec
45:12 Vyloučen hráč #14 Vanesa Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hra rukou
45:12 Třinec začal čtvrtou přesilovku.
42:53 GÓL FBC Ossiko Třinec! 7:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #70 Lenka Šnajdrová (7:1)
42:53 Dobrá střela Šibrové (Áďa) končí gólem.
42:35 Mikulová (Pandina) přestřelila bránu.
42:10 Dobrý zákrok golmanky Dobrušky.
41:15 Dobruška od začátku třetiny je zatím více na míčků.
40:01 Buly vyhrál tým FBC Ossiko Třinec.
39:59 Střely domácích: 16 Střely hostujícíh: 10
38:31 Třinec nevyužil svojí třetí přesilovku.
36:31 Vyloučen hráč #15 Karolína Flídrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
36:31 Další přesilovka Třince
35:52 GÓL FBC Ossiko Třinec! 6:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #77 Pavla Kajfoszová, asistoval #32 Vladimíra Skalíková (6:1)
35:52 Neskutečná střela nad nohou Kajfoszové (Endži) končí gólem.
34:31 Vyloučen hráč #27 Nikola Andršová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:31 Třinec začal další přesilovku.
34:05 Třinec drží Dobrušku v obraném pásmu.
32:30 Dobruška skvělé blokuje Třinecké střely.
31:35 Třinec nedokázal využít svojí přesilovku.
30:35 Třinec se snaží prosadit, ale bez úspěchů.
29:35 Vyloučen hráč #17 Diana Peterová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
28:48 GÓL FBC Ossiko Třinec! 5:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #27 Jana Nogawczyková, asistoval #17 Michaela Turoň (5:1)
28:48 Skvělá střela Nogawczykové (Pštros) končí gólem
28:00 Dobruška se konečně probudila ,ale Dobrušský fanoušek Paťas ještě spí :(
26:33 GÓL FBC Dobruška! 4:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #27 Nikola Andršová bez asistence (4:1)
25:20 Důležitý zákrok Šteglíkové.
23:05 Třinečtí od začátků třetiny jsou lepší.
21:51 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #7 Zuzana Mieszek, asistoval #18 Natálie Kawuloková (4:0)
21:51 Skvělá střela z první Wojnarové (Hadik) končí gólem.
20:46 Dobruška nevyužila svojí první přesilovku.
20:01 Buly vyhrál tým FBC Dobruška.
19:59 Střely domácích: 13 Střely hostujícíh: 11
19:30 Třinec statečně brání a podkládá se do střel
18:36 Vyloučen hráč #14 Petra Bieleszová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za držení
17:15 Dobruška se tlačí do pásma ale bez nějaké gólové šance.
13:55 Třinec je lepší od začátků zápasů.
12:31 Nádherný zákrok Šteglíkové.
07:57 GÓL FBC Ossiko Třinec! 3:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #14 Petra Bieleszová (3:0)
07:57 Dorážka Zoubkové (Tuňák) končí gólem.
07:02 Dobruští fanoušci v hale dělají pořádný rozruch.
05:42 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #32 Vladimíra Skalíková (2:0)
05:42 Skvělá sólová akce Šibrové (Áďa) končí gólem.
05:00 Dobruška tlačí tým Třince do obranného pásma.
04:30 Dobrá šance Dobrušky nekončí gólem.
03:22 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #40 Adéla Šibrová (1:0)
03:22 Skvělá střela Mišúnové (Mišun) končí gólem.
01:58 Třinec se tlačí více do zakončení.
01:00 Hra se přelívá na obě strany.
00:01 Úvodní buly vyhral tým FBC Ossiko Třinec.