• 45 44:59
    8:12
    (Kuchyňa)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - PSKC Okříšky 8:12
branky: 7. Stanislav Doležal, 9. Václav Venzhöfer, 19. Václav Strašík, 19. Adam Veselovský, 23. Jiří Lapeš, 26. Adam Křepinský, 30. Jiří Lapeš, 33. Michal Veselovský - 6. Michal Pařízek, 7. Martin Noháček, 9. Vojtěch Adam, 15. Petr Pojer, 24. Vojtěch Adam, 28. Tomáš Kuchyňa, 32. Tomáš Kuchyňa, 34. Tomáš Kuchyňa, 34. Tomáš Kuchyňa, 37. Tomáš Kuchyňa, 38. Martin Noháček, 45. Vojtěch Adam; rozhodčí: David Štos - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:3 + Martin Veselý 5 + TT; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Lukáš Fortelný ?; po třetinách: 2:4, 5:2, 1:6
44:59 GÓL PSKC Okříšky! 8:12
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #73 Vojtěch Adam, asistoval #56 Tomáš Kuchyňa (8:12)
44:12 Timeout PSKC Okříšky
42:46 Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
38:49 Vyloučen hráč #47 Petr Pojer družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za sekání
37:46 GÓL PSKC Okříšky! 8:11
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #57 Martin Noháček, asistoval #56 Tomáš Kuchyňa (8:11)
36:27 GÓL PSKC Okříšky! 8:10
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #56 Tomáš Kuchyňa, asistoval #57 Martin Noháček (8:10)
33:49 GÓL PSKC Okříšky! 8:9
33:32 GÓL PSKC Okříšky! 8:8
32:35 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 8:7
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #44 Michal Veselovský, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (8:7)
31:48 GÓL PSKC Okříšky! 7:7
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #56 Tomáš Kuchyňa bez asistence (7:7)
31:48 Vyloučen hráč #9 Jiří Lapeš družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za vysoká florbalka
29:45 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:6
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #9 Jiří Lapeš, asistoval #77 Adam Veselovský (7:6)
28:37 Vyloučen hráč #74 Martin Veselý družstva PSKC Okříšky do konce utkání - technický trest
28:37 Vyloučen hráč #74 Martin Veselý družstva PSKC Okříšky na 5 minuty za nesportovní chování
27:23 GÓL PSKC Okříšky! 6:6
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #56 Tomáš Kuchyňa, asistoval #74 Martin Veselý (6:6)
27:14 Vyloučen hráč #47 Petr Pojer družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:11 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 6:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #27 Adam Křepinský, asistoval #76 Jakub Hart (6:5)
23:33 GÓL PSKC Okříšky! 5:5
22:05 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #9 Jiří Lapeš, asistoval #33 Josef Dvořák (5:4)
20:03 Vyloučen hráč #9 Jiří Lapeš družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:51 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #77 Adam Veselovský, asistoval #31 Václav Venzhöfer (4:4)
18:40 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #23 Václav Strašík bez asistence (3:4)
14:27 GÓL PSKC Okříšky! 2:4
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #47 Petr Pojer, asistoval #74 Martin Veselý (2:4)
08:12 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #31 Václav Venzhöfer bez asistence (2:3)
08:05 GÓL PSKC Okříšky! 1:3
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #73 Vojtěch Adam, asistoval #74 Martin Veselý (1:3)
06:23 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #85 Stanislav Doležal, asistoval #33 Josef Dvořák (1:2)
06:13 GÓL PSKC Okříšky! 0:2
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #57 Martin Noháček bez asistence (0:2)
05:49 Trestné střílení družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons neproměnil #77 Adam Veselovský.
05:35 GÓL PSKC Okříšky! 0:1
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #59 Michal Pařízek, asistoval #56 Tomáš Kuchyňa (0:1)
05:03 Vyloučen hráč #31 Václav Venzhöfer družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení