(Vaněk)
  • 41 40:59
    Dominik ZLESÁK

FbK Orlicko-Třebovsko - FBK Kobra Tatran Hostinné 5:3
branky: 1. Vojtěch Šmíd, 25. Štěpán Kapoun, 38. Vojtěch Šmíd, 40. Tadeáš Vaněk, 41. Štěpán Kapoun - 9. Denis Horák, 28. Filip Čáp, 34. Adam Kaprál; rozhodčí: Michal Sotona - Ondřej Vašátko; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Aubus 25 - Matyáš Klázar 21; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:1
40:59 Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil #33 Dominik Zlesák.
40:34 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #29 Tadeáš Vaněk (5:3)
39:36 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #29 Tadeáš Vaněk, asistoval #6 Vojtěch Šmíd (4:3)
37:34 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Vojtěch Šmíd, asistoval #29 Tadeáš Vaněk (3:3)
33:30 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 2:3
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #63 Adam Kaprál bez asistence (2:3)
27:15 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 2:2
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #69 Filip Čáp, asistoval #1 Matyáš Klázar (2:2)
24:32 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun bez asistence (2:1)
22:25 Posledních pár minut je k vidění nezáživná hra se spoustou chyb, golmani se teď musí nudit.
18:40 Domácí drží vyrovnaný stav jen díky skvělému golmanovi.
15:45 Závar před brankou domácích, míček poskakoval před brankovou čarou, ale hostům se nepodařilo dostat míček za golmana domácích.
12:36 Skvělý zákrok maskou domácího golmana.
12:34 Zajímavá šance hostů, kteří rozehrávají volný úder v blízkosti branky soupeře.
09:19 Hostinné mají velkou převahu a spalují jednu šanci za druhou.
08:19 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:1
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #6 Denis Horák bez asistence (1:1)
00:55 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Vojtěch Šmíd, asistoval #21 Štěpán Kapoun (1:0)