• 60 59:26
    6:3
    (Zámečník)

FBC ZŠ Uničov - FBK Jeseník 6:3
branky: 22. Jiří Valigura, 30. Daniel Vaverka, 39. Jiří Valigura, 40. Josef Veselík, 54. Jiří Valigura, 60. Daniel Vaverka - 21. Martin Příhoda, 43. Ondřej Stavianis, 49. Martin Příhoda; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Jan Hublar 20 - Petr Bárta 18; po třetinách: 0:0, 4:1, 2:2
59:59 nejlepší hráč domácí: Valigura
59:59 Komentář domácí: po první špatné třetině jsme paradoxně začli hrát až po inkasovaném golu. Druhá třetina byla z naší strany nejlepší a v té poslední jsme soupeři nabídli zbytečnou možnost na lepší výsledek. Myslím, že naše výhra je zasloužená, děkuji soupeři za zápas.
59:59 Komentář Hosté: děkujeme soupeři za utkání. Nejlepší hráč: Petr Bárta č.1 ('G)
59:26 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #3 Daniel Vaverka, asistoval #68 Jakub Zámečník (6:3)
57:30 Jeseník v šesti,
56:54 Timeout FBK Jeseník
56:26 Třetí třetina je zatím nejživnější v tomhle zápase.
53:44 Dvojce Charvát a Valigura už po třetí davájí gól.
53:43 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #86 Jiří Valigura, asistoval #17 Jakub Charvát (5:3)
50:00 Jeseník ve třetí třetina hraje aktivněji a dostavá Uničov pod tlak.
48:15 GÓL FBK Jeseník! 4:3
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #42 Martin Příhoda z trestného střílení (4:3)
48:14 Opět chyba před brankou od Uničova.
42:34 Opět nedůraz před brankou Jana Hublara a Jeseník snižuje.
42:33 GÓL FBK Jeseník! 4:2
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #21 Ondřej Stavianis, asistoval #42 Martin Příhoda (4:2)
40:27 Do dvou brankových příležitostí se opět dostal ze začátku zápasu Jeseník.
39:47 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #75 Josef Veselík, asistoval #86 Jiří Valigura (4:1)
38:11 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:1
36:20 Jan Hublar dokázal vychytat samostatnou akci a následně dorážku.
33:00 Uničov jako v první třetině má pod kontrolou míček, ale nedaří se mu dostat ke střele.
29:44 Uničov dokázal využít svou přesilovou hru a navyšuje své skóre o jednobrankové vedení.
29:43 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #3 Daniel Vaverka, asistoval #7 Zdeněk Marčon (2:1)
28:17 Vyloučen hráč #13 Pavel Koriťák družstva FBK Jeseník na 2 minuty za špatné střídání
25:00 Druhá třetina nabízí více střel na branku, ale oba brankáři drží svůj tým.
21:07 Krásná akce od Charváta, který našel volného Valiguru před brankou, jenž zakončuje za záda brankáře Jeseníku.
21:06 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:1
20:04 Hned po rozehrání druhé třetiny Uničov zaspal a nedokázal ubranit Příhodu, který po třech vteřinách dává první gól zápasu.
20:03 GÓL FBK Jeseník! 0:1
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #42 Martin Příhoda bez asistence (0:1)
17:07 Střely od Jeseníku zabklokovali obránci Uničova.
14:21 Po dlouhé době se Uničov dostal ke střele, brankář však opět vychytal střelu.
10:13 Jakub Charvát opět zakončil do brankáře Jeseníku.
08:53 Uničov má pod kontrolou míček, ale nedaří se jim dostat ke střele.
06:50 Jan Hublar chytá všechny střely Jeseníku.
04:46 Jeseník nedokázal využít svou přesilovou hru.
02:46 Vyloučen hráč #17 Jakub Charvát družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
02:30 Do samostatného úniku se dostává Jakub Charvát, který neproměňuje.
01:00 Uničov tlačí Jeseník, ale bez střely na branku.