2

3.

série

FC Bučis Team - SK Florbal Benešov 5:4pn
branky: 7. Erik Papež, 15. Tomáš Matoulek, 15. Michal Soukup, 56. Tomáš Matoulek, N Michal Soukup - 3. Petr Vachtl, 48. Marek Vachoušek, 49. David Lukáš, 51. Marek Garreis; rozhodčí: Martin Pavlík - Martin Jirka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Jan Hlinák 20 - Lukáš Brož 28; po třetinách: 3:1, 0:0, 1:3, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #9 Martin Jaeger , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč #44 Michal Soukup a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #63 Petr Tůma a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč #14 Tomáš Vondruška a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #14 Ladislav Vorel a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč #4 Adam Drastich a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
64:56 Timeout FC Bučis Team
60:00 Komentář trenéra hostů: Odehrálo se opět nádherné utkání s dobře připraveným soupeřem, do kterého se nám podařilo vrátit ve 3. třetině, děkujeme soupeři a divákům za utkání
60:00 Komentář trenéra domacích: Zajímavý zápas se vším všudy, musí nás především mrzet 2 neproměněné nájezdy během utkání, o to je zajímavější, že jsme proměnili všechny 3 nájezdy v penaltovém rozstřelu
58:37 Timeout SK Florbal Benešov
55:28 GÓL FC Bučis Team! 4:4
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #22 Tomáš Matoulek, asistoval #14 Tomáš Vondruška (4:4)
54:10 Trestné střílení družstva FC Bučis Team neproměnil #22 Tomáš Matoulek.
53:40 Od dorovnání je zápas na obou stranách dost vyhrocen
50:01 GÓL SK Florbal Benešov! 3:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #10 Marek Garreis, asistoval #9 Martin Jaeger (3:4)
48:32 GÓL SK Florbal Benešov! 3:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #26 David Lukáš, asistoval #14 Ladislav Vorel (3:3)
47:29 Vyloučen hráč #37 Antonín Šiška družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře
47:01 GÓL SK Florbal Benešov! 3:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #31 Marek Vachoušek, asistoval #14 Ladislav Vorel (3:2)
31:15 dnešnímu zápasu přihlíží skoro 70 diváků
27:55 Honza Pohořalý neproměnil samostatný nájezd
25:45 Od začátku 2. třetiny probíhá urputný boj o každý metr hřiště, šance se střídají na obou stranách
17:38 Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
14:48 GÓL FC Bučis Team! 3:1
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #44 Michal Soukup, asistoval #32 Tomáš Filip (3:1)
14:04 GÓL FC Bučis Team! 2:1
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #22 Tomáš Matoulek, asistoval #96 Jan Štědrý (2:1)
07:40 Od začátku zápasu se hraje ve velkém tempu s množstvím osobních soubojů
06:52 GÓL FC Bučis Team! 1:1
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #77 Erik Papež, asistoval #4 Adam Drastich (1:1)
04:20 Trestné střílení družstva FC Bučis Team neproměnil #44 Michal Soukup.
02:18 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #47 Petr Vachtl, asistoval #63 Petr Tůma (0:1)