• 51 50:39
    8:3
    (Jiráková)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - KM automatik FBK Jičín 8:3
branky: 10. Jana Vávrová, 11. Martina Řepková, 16. Jana Vávrová, 25. Daniela Frantíková, 26. Karolína Suchá, 37. Petra Beránková, 50. Karolína Suchá, 51. Petra Beránková - 18. Gabriela Žůrková, 39. Kristýna Bachmaierová, 42. Kristýna Bachmaierová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Kristýna Provázková 20 - Veronika Samková 28; po třetinách: 3:1, 3:1, 2:1
60:00 Komentář k utkání domácí - Lukáš Procházka: 'Chceme od sebe mnohem více a dokážeme hrát lépe. Potřebujeme přenést tempo a nasazení z tréninku do zápasů a ne úplně se nám to daří. Hra byla bez tempa, pomalá. V play-off se musíme prezentovat mnohem lepšími výkony! Soupeři přejeme hodně štěstí v další fázi.'
60:00 Komentář k utkání hosté - Martin Petrgál: 'Domácí zaslouženě zvítězili, my jsme jim to však značně ulehčili, některé branky byly opravdu laciné. Chodovu přejeme hodně štěstí v play-off, děkujeme divákům a pořadatelům za fajn utkání a rychle běžíme sledovat volbu soupeřů.'
60:00 Střely na branku celkem: Chodov - 36; Jičín - 23.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 11; Jičín - 7.
59:00 Poslední minuta utkání.
52:42 Pekárková dobře pálí, ale trefuje Samkovou pouze do masky.
51:11 Mrázková T. běžela skoro sama ale v rozhodující chvíli jí bohužel balonek sjel z čepele a Provázková ho v klidu sebrala.
50:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #9 Nela Jiráková (8:3)
50:39 Beránková pěkně trefuje a přidává svojí druhou branku v utkání - 8:3!
49:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #18 Magdaléna Plášková (7:3)
49:16 Plášková našla krásně volnou Suchou na středu hřiště, ta z první trefuje parádně přímo na vzdálenější tyč - 7:3!
47:54 Žůrková zpět ve hře, oba týmy v plném počtu.
47:44 Plášková trefuje břevno hostující brány!
46:25 Chodov v plném počtu a jde zkusit využít zkrácenou přesilovku.
46:15 Máme tu vyrovnanou situaci 4 na 4.
45:54 Vyloučen hráč #10 Gabriela Žůrková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
45:38 Odložené vyloučení za faul Žůrkové.
44:25 Vyloučen hráč #19 Nikol Pekárková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:25 Pekárková zbytečně dohrála souboj u mantinelu a půjde si odpočinout.
43:15 Preisslerová s Hanzlíkovou v přečíslení 2 na 1, první jmenovaná ale situaci zazdila, protože ve chvíli kdy mohla střílet místo toho nahrávala.
41:22 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #25 Lucie Paulovičová (6:3)
41:22 Ale v zápětí mě vyvedla z omylu Bachmaierová, když využila nabídku od Paulovičové a skóruje - 6:3!
41:09 Přesilovka hostí zatím bez šťávy.
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 12; Jičín - 10.
39:53 Vyloučen hráč #19 Nikol Pekárková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry
39:25 Ještě jedna šance pro Jičín, ale Provázková pozorná.
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:17 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (6:2)
38:17 Žůrková pěkně našla volnou Bachmaierovou na brankovišti, druhá jmenovaná pěkně poslala backhandem míček do levé šibenice - 6:2!
36:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #30 Tereza Peštová (6:1)
36:23 Beránková nakonec uklidila odražený míček za Samkovou - 6:1!
36:21 Pekárková s Beránkovou v přečíslení, ale zbytečně si dávaly přednost.
33:03 Několik zajímavých šancí na straně Chodova, nyní také Jičín zahrozil, ale nic z toho.
28:23 Suchá na konci pěkné kombinace domácích zahodila šanci a posílá míček pouze vedle branky.
26:33 Preisslerová pálí z úhlu, Samková si pohlídala prostor mezi tělem a tyčkou.
25:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #41 Markéta Svačinová (5:1)
25:51 Suchá se prosazuje pěknou ranou z výběhu - 5:1!
24:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Daniela Frantíková, asistoval #9 Nela Jiráková (4:1)
24:23 Frantíková využívá přesilovou hru - 4:1!
24:02 První půlka přesilovky domácích dobře odehraná na hostující polovině, poté ale Jičín zahrozil dvěma protiútoky, skóre se nemění.
22:33 Vyloučen hráč #88 Markéta Kosová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
21:43 Jarolímová v úniku ve snaze dloubnout balonek přes Provázkovou neuspěla.
20:22 Jarolímová vybíhá od mantinelu ale trefuje pouze Provázkovou.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 13; Jičín - 6.
19:00 Poslední minuta první třetiny.
17:30 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #6 Anet Jarolímová (3:1)
17:30 Žůrková využívá standardní situace a snižuje stav - 3:1!
15:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #24 Jana Vávrová, asistoval #10 Daniela Frantíková (3:0)
15:54 Vávrová trefuje balonek ve vzduchu a se štěstím překonává Samkovou po třetí - 3:0!
14:03 Žůrková znovu středem pozornosti, tentokrát pálí nad branku.
12:42 Žůrková skvěle našla volnou Bachmaierovou, která trefila míček z voleje, Provázková opět pozorná.
10:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #41 Markéta Svačinová (2:0)
10:26 Řepková v úniku si poradila náramně a v podstatě oběhla Samkovou a zavěsila do odkryté brány - 2:0!
10:15 Žůrková pálí pouze do obránkyně Chodova.
09:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #24 Jana Vávrová, asistoval #21 Eva Preisslerová (1:0)
09:25 Vávrová otevírá skóre - 1:0!
09:00 Zablokovaná střela Řepkové, Chodov rozehrává z rohu.
06:57 Bachmaierová a její dobrá individuální akce, Provázková viděla její střelu a vyrazila míček.
06:11 Zvoní tyč za zády Samkové po dobré střele od Suché.
04:52 Žůrková pěkně hledala číhající Jarolímovou před brankou Provázkové, ta však situaci dobře přečetla a vyrazila míček mimo dosah druhé jmenované.
04:16 Jiráková zastavuje slibně vypadající akci hostí.
02:50 Chodov na balonku, zatím mají herní převahu.
00:01 Úvodní buly pro hráčky Jičína.