• 43 42:37
    3:8
    (Mlejnková)

Crazy girls FBC Liberec - Ivanti Tigers Jižní Město 3:8
branky: 6. Michaela Mlejnková, 20. Michaela Mlejnková, 43. Hana Uimonen - 2. Dagmar Surá, 5. Eliška Chudá, 14. Simona Pálková, 16. Adéla Polívková, 18. Lucia Jelínková, 20. Lucia Jelínková, 21. Kateřina Kovaříková, 35. Nikola Hermannová; rozhodčí: Jiří Jelínek - Robert Kusek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Martina Lerchová 8, Marcela Velzelová 16 - Kristýna Karli 10; po třetinách: 2:6, 0:2, 1:0
60:00 Komentář trenéra domácích(Jakub Procházka): Úvod do zápasu se nám nepovedl, ale postupem času jsme se dostali do hry. Rozhodla první třetina. Soupeři děkujeme za zápas a příjemnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů:(Karolína Šatalíková): Dnes se nám povedl začátek zápasu, ale naše tempo bohužel místo gradování upadalo. Jsme rádi za výhru, soupeřkám děkujeme a Liberci přejeme dalších pětadvacet!
60:00 Střely celkem: Liberec: 13 , Jižní Město: 32.
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 5 , Jižní Město: 7.
60:00 Nejlepší hráčky utkání: Liberec: Mlejnková Michaela , Jižní Město: Hermannová Nikola.
59:04 Probíhá poslední minuta třetí třetiny v klidnějším tempu už.
58:09 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:06 Domácí Dostalíková vystřelila, ale střela šla po odrazu nad branku.
55:51 Hostující Kubišová se ocitla před brankou, vystřelila, ale střela šla nad.
55:27 Domácí Zelníčková proběhla hřiště a vystřelila, ale brankářka hostů skvěle zasáhla.
51:48 Další rychlý brejk domácí Mlejnkové, ale brankářka Karli skvěle chytá.
49:19 Domácí Mlejnková páchla v úniku, ale její střelu brankářka vyrazila.
48:25 Hostující Hermannová se dostala do šance, ale bohužel v šanci přestřelila.
46:20 Teď vidíme šance i na druhé straně, ale budu se opakovat, obrana i brankářka skvěle fungují.
45:30 Hostující hráčky momentálně tlačí Liberec, ale obrana společně s brankářkou fungují skvěle.
42:38 Po samostatném úniku pěknou kličkou snižuje domácí kapitánka Koníčková.
42:37 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:8
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #66 Michaela Mlejnková (3:8)
41:06 Dnešní utkání sleduje 150 diváků.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhráli hráčky Jižního Města.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 4 , Jižní Město: 11.
39:04 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:36 Ostrá střela hostující Beránkové, ale brankářka zasáhla helmou.
37:26 Pohodový zákrok předvedla domácí brankářka proti střele Jižního Města.
35:28 Z ostřejšího rohu střílela domácí Mlejnková, ale její střela šla nad branku.
34:38 Vyloučen hráč #22 Michaela Šulanová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za zvedání florbalky
34:09 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:8
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #2 Nikola Hermannová, asistoval #24 Lucia Jelínková (2:8)
33:25 Vidíme skvělé zákroky na druhé straně i, brankářka Karli také předvedla skvělé zákroky.
32:32 Skvělý zákrok předvedla domácí brankářka Štěpánová, když proti samostatnému nájezdu skvěle přesunem zasáhla.
29:21 Z rychlého protiútoku byla v šanci domácí Mlejnková, ale její střela šla mimo branku.
27:50 Po již vypršeném trestu hostující hráčky uvidíme další přesilovou hru hostujícího týmu, za hru rukou.
27:26 Vyloučen hráč #14 Adéla Dlouhá družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou
26:48 Ke střele se dostala domácí kapitánka Koníčková, ale její střela se zastavila o první obránkyni.
25:35 A tentokrát uvidíme přesilovou hru na druhé straně.
25:34 Vyloučen hráč #23 Dominika Kubišová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání
25:13 Teď domácí zachránila tyč od rizika pěti brankového manka.
24:42 Domácí hráčky zvládli oslabení a hrají v plném počtu.
22:42 Uvidímě první přesilovou hru v zápase, zahraje si jí tým hostů.
22:41 Vyloučen hráč #12 Hana Uimonen družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:37 Šance na druhé straně, ale brankářka Karli skvěle zasáhla.
21:14 První zákrok si připsala nově příchozí brankářka Štěpánová, když zlikvidovala střelu z dálky rukou.
20:23 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:7
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #10 Iveta Jedličková (2:7)
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #23 Marcela Velzelová družstva Crazy girls FBC Liberec
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 4 , Jižní Město: 14.
19:32 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:6
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #24 Lucia Jelínková, asistoval #15 Vendula Beránková (2:6)
19:15 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #12 Hana Uimonen (2:5)
19:01 Probíhá poslední minuta první periody.
18:57 Z dálky pálila hostující Polívková, ale střela šla nad branku.
18:00 Další šance domácích, ale brankářka Karli zasáhla helmou.
17:16 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:5
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #24 Lucia Jelínková, asistoval #10 Iveta Jedličková (1:5)
16:34 Šance domácích, když pálila Mlejnková, ale přímo brankářce Karli do rukou.
15:45 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:4
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #64 Adéla Polívková, asistoval #23 Dominika Kubišová (1:4)
13:58 Další velká šance hostujícího týmu, ale domácí brankářka Leierová drží domácí.
13:21 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:3
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #13 Simona Pálková, asistoval #14 Denisa Billá (1:3)
11:32 Domácí kapitánka Koníčková měla šanci, když stála sama před brankařkou hostů, ale netrefila branku.
10:46 Skvělý zákrok předvedla domácí Leierová, když ramenem vyslala střelu nad.
09:01 Liberecké hráčky si zakládají hodně na protiútocích, hrají proti poměrně silnějšímu soupeři a je možné že tohle je klíč.
07:45 Hostující Pálková se dostala ke střele, ale obrana domácích skvěle funguje.
05:48 Po rychlém protiútoku Liberec snižuje na 1:2.
05:47 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:2
04:51 Po dvou vstřelených brankách hrají hosté hodně vysoko a tvrdě napadají rozehrávku Liberce.
04:16 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 0:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #95 Eliška Chudá bez asistence (0:2)
02:17 Ke střele z dálky se dostala domácí Dlouhá, ale její střela neprošla přes blok obránkyň.
01:36 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 0:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #7 Dagmar Surá, asistoval #46 Petra Šebestová (0:1)
00:27 Hned v úvodu hostující tým trefil tyčku, od které míček vyletěl mimo branku, o to se postarala hráčka Beránková.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým z Jižního Města.