5:10
    Nikola KŘEMENÁKOVÁ
    (Drugdová)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FbŠ Bohemians 5:10
branky: 9. Ivana Drugdová, 18. Michaela Mašková, 25. Anna Alexandra Suková, 52. Kateřina Mainer, 60. Nikola Křemenáková - 4. Hana Poláková, 10. Anna-Marie Divišová, 16. Anna-Marie Divišová, 28. Jessica Zlámalová, 30. Andrea Kadidlová, 30. Aneta Toulová, 32. Adéla Bočanová, 34. Hana Poláková, 46. Hana Poláková, 58. Adéla Bočanová; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; diváků: 81; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 34 - Daniela Kreisingerová 32; po třetinách: 2:3, 1:5, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích :(Vít Procházka): Po většinu zápasu jsme odvedli dobrý výkon, osudnou se nám stala pětiminutovka v polovině zápasu. Bohužel jsme dnes hráli příliš mnoho oslabení, která Bohemka znamenitě trestala. I přes pět vstřelených branek stále nemůžeme být spokojeni s koncovkou, snad budeme příští víkend zase o kousek lepší. Díky soupeři i divákům.
60:00 Komentář trenéra hostí (Tomáš Grigar): Dneska můžeme být spokojeni tak maximálně s přesilovkou, která nás v první polovině zápasu držela. Poté jsme proměnili šance a zápas rozhodli. Soupeř předvedl velmi dobrý výkon a hrozil z brejků, kterých jsme mu umožnili strašně moc. Děkuji soupeři za utkání a přeji mu udržení v extralize.
60:00 Střely na branku: domácí - 10, hosté - 14
59:25 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #3 Nikola Křemenáková, asistoval #21 Ivana Drugdová (5:10)
59:25 Perfektní přihrávka Drugdové, přesně na čepel Křemenákové a ta měla dost času na zakončení.
57:36 GÓL FbŠ Bohemians! 4:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #17 Hana Poláková (4:10)
57:36 Desátý gól Bohemians přidává Bočanová.
55:55 Volný úder domácích z blízkosti brankoviště, míček po teči vyletěl vysoko do vzduchu nakonec, ale spadl až za branku.
55:21 Mašková opět sama před Kreisingerovou a opět míček mimo hřiště.
55:06 Hezký zákrok Fišerové, která teď podržela domácí.
51:09 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #27 Kateřina Mainer, asistoval #9 Karolína Vostracká (4:9)
51:09 Další střela Šnebergrové byla úspěšnější, skoro z nulového úhlu dokázala využít toho, že se golmanka nestihla přesunout a poslala míček k tyčce.
50:46 Hezká střela Šnebergrové.
48:24 Hosté hrají v plném počtu.
47:26 Domácí kombinují, ale Bohemians se daří dobře číst následující krok domácích a díky tomu dobře bránit i přes početní nevýhodu.
46:24 Vyloučen hráč #12 Hai Ly Nguyenová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
46:24 Svou první přesilovou hru si zahrají i hráčky Plzně.
45:38 GÓL FbŠ Bohemians! 3:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #94 Adéla Bočanová (3:9)
45:38 Poláková si odstoupila, udělala si prostor a s klidem měla čas zakončit.
45:04 Volkamnnová přidělala svou střelou od půlky Kreisingerové hodně práce.
44:35 Na balonku se střídají oba celky ani jeden se nedostává do výraznějších šancí.
43:35 Denková míří jen těsně nad břevno,
42:05 Urbanová zpět na hřišti, domácím se podařilo toto oslabení uhrát bez inkasovaného gólu.
40:00 Střely na branku: domácí - 19, hosté - 12.
39:59 Ještě více než minuta trestu Urbanové se přenese do třetí třetiny.
39:05 Vyloučen hráč #46 Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
39:05 Do poslední minuty druhé třetiny vstoupily domácí hráčky dalším dvouminutovým trestem.
38:30 Volkmannová na Staňkovou ta střílí a míček i přes to, že skákal brankovištěm si cestu za brankovou čáru nenašel.
37:30 Střelu Maškové vyráží ramenem Kreisingerová.
33:55 GÓL FbŠ Bohemians! 3:8
33:55 A další odskočení se podařilo Polákové.
31:19 GÓL FbŠ Bohemians! 3:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #14 Eliška Vrátná (3:7)
31:19 Bočanová si připisuje gól a zvyšuje náskok hostů.
29:57 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
29:57 GÓL FbŠ Bohemians! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #16 Aneta Toulová, asistoval #70 Jessica Zlámalová (3:6)
29:57 Rychlý gól hostujících. Toulová z půlky nenápadně vystřelila a její střela zaplula až do sítě za Fišerovou.
29:25 GÓL FbŠ Bohemians! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Andrea Kadidlová, asistoval #94 Adéla Bočanová (3:5)
29:25 Že přísloví nedáš - dostaneš platí si teď na vlastní kůži vyzkoušeli domácí hráčky.
29:12 Křemenáková se snažila trefit Kreisingerové mezi nohy, ta ale byla rychlejší a nenechala se překvapit.
27:49 GÓL FbŠ Bohemians! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #70 Jessica Zlámalová, asistoval #77 Anna-Marie Divišová (3:4)
27:49 A ani tato přesilovka Bohemians nezůstala nevyužita.
26:36 I přes oslabení se dostala Krňoulová až před Kreisingerovou, ale zakončení tak úplně neklaplo a míček vyletěl ven z hřiště.
26:17 Vyloučen hráč #51 Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:34 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #51 Anna Alexandra Suková, asistoval #12 Julie Svítilová (3:3)
24:34 Z volného úderu se po domluvené akci trefuje z otočky Suková. A je srovnáno !
23:07 Několik po sobě jdoucích střel domácích z nichž se ale ani jedna nedostala ke golmance.
22:07 Vaníčkové se ne a ne podařit najít po druhém křídle nabíhající Maškovou.
20:34 Kadidlová z těsné blízkosti trefuje pouze reklamní banner nad brankou.
20:00 Střely na branku: domácí - 8, hosté - 18
17:17 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #33 Gabriela Vaníčková (2:3)
17:17 Křemenáková poslala míček na Maškovou a ta z dálky střílí.
15:18 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Anna-Marie Divišová, asistoval #94 Adéla Bočanová (1:3)
15:18 Už to vypadalo, že toto vyloučení zůstane nepotrestáno, když se trefila opět Divišová.
13:30 Vyloučen hráč #2 Aneta Nachtmanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
09:48 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
09:48 Z trestu Bohmové neuběhlo ani 15 vteřin a hostujícím už se podařilo své početní převahy využít.
09:34 Vyloučen hráč #22 Helena Böhmová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
09:34 Bohmová se snažila zastavit Vrátnou,
08:37 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Ivana Drugdová, asistoval #92 Barbora Krňoulová (1:1)
08:37 Krňoulová zpoza branky našla přesně Drugodovou a té se podařilo přehodit už ležící golmanku hostů.
08:03 Bohmová těsně před brankou promáchla.
07:37 Kadidlové se podařilo dostat do volného prostoru před brankou, ale trefuje akorát břevno.
07:08 Na druhé straně jen o chlup neprošla střela Císařové.
06:07 Volkmannová střílí od půlky, moc nechybělo aby míček skončil v brance.
05:10 Ani tři pokusy nestačily Šindelářové na to, aby míček dostala za Fišerovou.
03:22 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #14 Eliška Vrátná (0:1)
03:22 Skóre dnešního utkání otevírají hosté, konkrétně Polákové se podařilo překovat Fišerovou.
02:10 Mašková sama před Kreisingerovou, ale netrefila balon ideálně a ten končí v rohu.
01:30 Zlámalová se neúspěšně snažila kličkou obejít obranu domácích,.
00:57 Volkamannová hledala Sukovou, míček zastavila obrana hostů.