58
  • 58 57:52
    Jičín

Tatran Střešovice - KM automatik FBK Jičín 5:3
branky: 17. Daniela Reindlová, 26. Daniela Reindlová, 27. Barbora Zabavská, 32. Liana Matěvosova, 39. Karolína Vachušková - 18. Gabriela Žůrková, 46. Markéta Kosová, 55. Nikola Kuchařová; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Hana Ranochová 25 - Veronika Samková 25; po třetinách: 1:1, 4:0, 0:2
60:02 Komentář vedoucího družstva domácích: Pro nás důležité tři body. Zápas byl plný soubojů a emocí, ale vše v rámci fair-play. Ve třetí třetině nás soupeř zatlačil, ale díky výbornému týmovému výkonu bereme všechny body. Děkujeme soupeřům a výborným fanouškům!
60:01 Komentář vedoucího družstva hostů Martina Petrgála: Velmi důrazné a často přerušované utkání v hokejové atmosféře nám dvě třetiny nechutnalo. Holky však zabojovaly a v posledním dějství se hrálo de facto na polovině Tatranu. Trápení v koncovce přineslo nakonec 3 body domácím, kterým tímto gratulujeme k vítězství.
58:07 Jičín to zkouší v šesti.
57:52 Timeout KM automatik FBK Jičín
56:30 Dva dobře postavené bloky teď nyní dělily Jičín od jednobodového rozdílu skore.
55:29 Se snižujícím se náskokem Tatranu začíná atmosféra ve Stodole houstnout.
54:26 GÓL KM automatik FBK Jičín! 5:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #20 Nikola Kuchařová bez asistence (5:3)
54:19 Ranochová teď zastavuje balonek na poslední chvíli na brankové čáře.
52:53 Timeout Tatran Střešovice
52:53 Tatran si bere svůj oddechový čas, zřejmě aby uklidnil hru.
52:26 Bohužel ani tuto přesilovku nedokázal hostující celek využít.
51:10 A máme tu další jičínskou přesilovku. Povede se mu vstřelit branku zabojovat o návrat do zápasu?
50:14 Vyloučen hráč #6 Karolína Vachušková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hra rukou
48:10 Jičín stále 100% co se týče držení balonku při přesilovkách, gól ale pořád nikde.
46:28 Vyloučen hráč #64 Natálie Houžvičková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
46:19 Jičín se snaží zvrátit nepřiznivý vývoj zápasu a hodně kombinuje na polovinvě soupeře.
45:55 GÓL KM automatik FBK Jičín! 5:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #88 Markéta Kosová, asistoval #46 Zuzana Svobodová (5:2)
45:26 Hra se ke konci utkání trochu přiostřuje.
43:02 Fanoušci domácích se po celou dobu neúnavně ozývají a chtějí svůj celek dovést do vítězného konce.
40:10 Jičín se hned v úvodu snaží donat manko a již v prvních vteřinách prověřuje pozornost Ranochové
39:47 Pár sekund před koncem mohla jedna z tatranských navýšit, ale nabídnuté šance do odkryté branky nevyužila.
38:39 GÓL Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Karolína Vachušková bez asistence (5:1)
38:30 Tatran také dominuje při své přesilovce a nepouští soupeře k balonku.
38:06 Vyloučen hráč #85 Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky
34:23 Jičín během své přesilovky dominuje, ale kýžený g=ó se mu nedaří vstřelit-
32:44 Vyloučen hráč #20 Monika Zikmundová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
31:03 GÓL Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #70 Liana Matěvosova, asistoval #42 Eliška Machková (4:1)
30:20 Samková si teď připsala pěkný zákrok, když zlikvidovala únik jedné z tatranských útočnic.
28:58 Ranochová teď musela hasit nepříjemnou akci na jeden dotek od soupeře. Připisuje si tak další zákrok.
26:50 Aktuálně má navrch Jičín, potvrzuje to několika vypálenými střelami na branku domácích.
26:27 GÓL Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #12 Daniela Reindlová (3:1)
26:08 Jedna z jičínských hráček teď diskutuje s rozhodčím jeho verdikt, ten však ukazjuje kdo tu rozhoduje a nic nemění.
25:49 Tatran se po několikátém ataku branky, ujímá vedení.
25:29 GÓL Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Daniela Reindlová, asistoval #44 Barbora Zabavská (2:1)
24:50 Tatran ostřeluje jičínskou svatyni ale vstřelit gól se mu tuto třetinu zatím nepovedlo.
23:44 Další velká šance Vachuškové, která ale míjí levou tyč o pár centimetrů.
22:06 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu a ani jednomu z celků se nedaří podržet balonek delší dobu.
20:54 Velká šance Jičína po individuální chbybě tatranské obránkyně. Situaci zachraňuje Ranochová.
18:50 Ve velké šanci Vachušková, bohužel pro ní golmanka Jičina vytáhla pěkný zákrok
18:00 Hráčky Tatranu teď nesouhlasí s verdiktem sudího, který dává možnost rozehry Jičínu nan jejich polovině.
17:09 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #6 Anet Jarolímová (1:1)
16:12 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Daniela Reindlová, asistoval #6 Karolína Vachušková (1:0)
14:00 Reková teď vyslala pěknou střelu na svatyni soupeře ale o pár centimetrů přestřelila.
12:50 Jičín je teď dlouho na balonku a Tatranu se nedaří dostat se z vlastní poloviny.
11:50 Vachušková vybojovala velkou příležitost pro svoji spoluhráčku, ale ta nabídnutou příležitostí před bránu neproměnila.
09:55 Hraje je po první polovině první třetina zatím relativně vyrovnaná.
07:00 Tatran zatím svou přesilovku nekontroluje moc přesvědčivě a hostující celek set tak dostává do několika šancí.
05:21 Vyloučen hráč #88 Markéta Kosová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
05:15 Rozhodčí zvedá ruku a domácí můžou jít do 6. Kosová se provinila sekáním a pokud Tatran nedá gól, tak si půjde odpočinout na 2 minuty.
04:08 První velké šance se dočkal i domácí celek, ale bez gólového výsledku.
02:23 Další pěkná akce hostujícího celku. Bohužel pro ně, sejako další balonku ujala Hana Ranochová
00:33 První velká šance hostí, střelu z půlky však golmanka domácích zpracovala.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.