• 30 29:17
    6:1
    (Maroszová)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FbC Asper Šumperk 6:1
branky: 7. Adriana Středulová, 15. Radka Niemczyková, 19. Nela Blažková, 22. Vendula Maroszová, 25. Anna Dobešová, 30. Adriana Středulová - 25. Klára Horčičková; rozhodčí: David Havlena - Petr Holan; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Eliška Pětvaldská ? - Dominika Vašíčková ?; po třetinách: 1:0, 3:0, 2:1
36:00 Ukončení 3. části
33:58 Náš spravovač mantinelů Barča odvádí excelentní práci. Naše Klárka je prostě výborná!
31:23 Cinká tyčka přes celou halu.
31:19 Holky bojují,v 9 lidech krásný výkon
29:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #13 Adriana Středulová, asistoval #7 Vendula Maroszová (6:1)
28:06 Dnešní rozhodčí nás rozhorčují rozhodnutími které nechápeme ani my ani ostatní okolo.
28:05 Vyloučen hráč #22 Eliška Koukolová družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
26:03 Celá tribuna fandí Asperu! Skvělá podpora děkujeme!
24:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #66 Anna Dobešová, asistoval #13 Adriana Středulová (5:1)
24:55 Opakované bully,podruhé na straně Šumperka vítězný.
24:26 Krásný jedovatá gól naší Klárušky!
24:17 GÓL FbC Asper Šumperk! 4:1
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #91 Klára Horčičková, asistoval #10 Dorota Vašíčková (4:1)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
21:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #7 Vendula Maroszová bez asistence (4:0)
19:25 Skvělá záchrana tutové šance Ostravy. Skvěle Dominičko!
18:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #86 Nela Blažková, asistoval #97 Andrea Luzarová (3:0)
18:07 Naše Karča opět předvedla svoje vesnické pudy,a vrhá se sekat protihráčky do mantinelu.
16:21 Výhoda pro domácí Šumperk.
15:17 Krásná střela ze strany domáciho Šumperka.
14:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #86 Nela Blažková (2:0)
13:53 Naše Drlas opět předvedla,že je skvělý střelec ale však chybělo štěstí.
12:01 První třetina byla zajímavá z obou stran. Z obou stran můžeme vidět krásné akce.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:59 Domácí Šumperská gólmanky drží Šumperský tým před každou střelou. Skvělá práce domácí gólmanky.
06:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #13 Adriana Středulová bez asistence (1:0)
03:32 Míček se pohybuje spíše na strašně Ostravy.
00:01 Pokřiky zní z obou stran hrací plochy.
00:01 Dobré odpoledne,vítáme vás u prvního zápasu dnešního dne.