4:1
    Markéta KONDERLOVÁ
    (Iwanuszek)

FBC Přerov - FBC Ossiko Třinec 4:1
branky: 5. Tereza Čevelová, 8. Michaela Kachlíková, 19. Jana Dreiseitlová, 20. Kateřina Galnorová - 35. Markéta Konderlová; rozhodčí: Marek Jeřábek - Tomáš Křivohlávek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Johana Pfeilerová ? - Beata Kostková ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 0:1
36:00 Ukončení 3. části
34:57 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #11 Markéta Konderlová, asistoval #23 Agnieszka Iwanuszek (4:1)
34:57 A první 0 to nebude.....hostující hráčka vymetá všechny pavučiny domací branky 4:1
34:00 Pfeilerová stále drží hostující hráčky na uzdě
33:17 3na1 ani tento poměr nevedl k zisku míčku u mantinelu
32:04 Timeout FBC Ossiko Třinec
32:04 Domácí trenér krapet zvyšuje hlas a nabádá svěřenkyně v kolektivní pojetí hry
31:50 A zase nám to tu zvoní....Vaculová trefuje spojnici
30:00 I domácí zkouší zvonkohru máme tu snad již třetí tyč
29:19 Krásná akce Přerova na jeden dotek,měla malou nepatrnou chybu- bohužel nekončí brankou
27:40 Bohužel ani po třetí to nevyšlo Vaculové
26:13 Střela Galnarové...... minula branu o pár centimetrů...bylo jich ovšem vela
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
21:02 Vaculová se snaží najít svoji spoluhráčku Gaborovou poslepu ale dle sluchu......nepovedlo se
19:09 GÓL FBC Přerov! 4:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #87 Kateřina Galnorová, asistoval #31 Jana Dreiseitlová (4:0)
19:09 Kateřina Galnarová rodačka z nedalekých Kozlovic využívá standartní situace a skóruje do prázdné branky 4:0
18:18 GÓL FBC Přerov! 3:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #31 Jana Dreiseitlová, asistoval #11 Viktorie Hoferková (3:0)
18:10 Hráčka Dreisetlová zvyšuje na 3:0 pro Přerov.Byla to krásná střela z dálky
17:00 Utkání přihlíží 47 diváků,ale prozátím slyšíme jen hostující trio..... snad se Přerované nenechají zahanbit
16:19 Hráčka Dubačová stále v ošetřování místní zdravotnice
14:39 Hráčka č. 8 Vaculová již podruhé zkouší zasunout míček z pozabrány,ale zatím neúspěšně. Uvidíme zda se potvrdí pravidlo do třetice všeho dobrého
13:06 Tvrdý zákrok hostujících hráček...dle mínění rozhodčích čistý....
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:59 Kontrola online zápisu je v pořádku mi hlásí maminky domácích hráček
10:11 Vyloučen hráč #8 Gabriela Vaculová družstva FBC Přerov na 2 minuty za zvedání florbalky
09:50 Hráčky Třince hrají domácí golmance zvonkohru.....máme tu břevno
09:38 Ostrá ale nepřesná střela domácí hráčky č. 87
07:10 GÓL FBC Přerov! 2:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #19 Michaela Kachlíková, asistoval #14 Božena Gaborová (2:0)
07:10 A máme tu 2:0 pro domácí......
04:16 GÓL FBC Přerov! 1:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #16 Tereza Čevelová bez asistence (1:0)
04:16 Sotva jsem dopsal větu tak první střela mezi tři tyče rozvlnila síť hostující svatyně. Přerov jde do zaslouženého vedení
03:58 Domácí hráčky jsou aktivní v přesilové hře obstřeluji branku,ale trenér Janošek jim asi zapomněl říci....... trefujte zařízení.....
02:54 Vyloučen hráč #4 Kateřina Szymiková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za blokování florbalky
01:25 A máme tu první zákrok domácí brankářky