6:5
    Jan ŠEBESTA
    (Rýpar)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice  7:5
branky: 8. Martin Koutný, 9. Marek Matejčík, 18. Martin Koutný, 22. Tom Ondrušek, 31. Tom Ondrušek, 31. Mikuláš Krbec, 59. Marek Matejčík - 22. Josef Rýpar, 26. Jan Šebesta, 44. Adam Delong, 54. Jakub Hubálek, 59. Jan Šebesta; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 261; zásahy brankářů: Jan Barák 17 - Lukáš Souček 21; po třetinách: 3:0, 3:2, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: 'Po dlouhé době jsme byli na zápas ready v hlavě a v začátku nám to hodně pomohlo. Díky vedení se nám pak samozřejmě hrálo lépe. Ve třetí třetině Vítkovice tlačili a my jsme neproměnili některé protiútoky, takže to nakonec bylo slušné drama.'
60:00 Komentář k utkání hostujícího trenéra Pavla Bruse: ' Bohužel jsme přijeli s tím, že se nám nemůže nic stát a prohrávali jsme 4:0. Od druhé třetiny už lepší a poslední třetina škoda šancí. Dneska z naší strany hodně profesorské každopádně. Dobrá facka před play-off. '
60:00 Střely celého zápasu: Chodov 28:22 Vítkovice
60:00 Střely po třetí třetině: Chodov 7:10 Vítkovice
59:59 Domácí to ubránili a získávají všechny 3 body.
58:46 Kašovský získal balonek a Matejčík s pomocí tyček trefuje prázdnou branku.
58:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Marek Matejčík, asistoval #12 Dan Kašovský (7:5)
58:10 Vítkovice snižují na rozdíl jednoho gólu. To bude ještě zajímavé!
58:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #31 Josef Rýpar (6:5)
57:30 Hosté to zkouší v 6. Koutný mohl završit hattrick, ale prázdnou bránu netrefil.
55:55 Barák chytá a Vítkovice pokračují v tlaku.
55:51 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
55:50 Nebezpečnou standartní situaci si vyzkouší hosté.
54:59 Po sporných zákrocích na obou stranách se ke střele dostal Brauer a snižuje na rozdíl dvou branek.
53:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #44 Lukáš Hájek (6:4)
53:15 Vávru fanstasticky vychytal Souček.
52:00 Hájkovu backhandovou střelu chytá Barák.
50:20 Brauer netrefil ideálně přihrávku Hájka a střela končí v rohu.
49:30 Barák vytáhl skvělý zákrok Proti střele Hubálka.
48:20 Před Hubálkem číhala prázdná branka, hostující striker ale nedokázal zamířit přesně.
47:29 Pražák při návratu nešikovně sekl zezadu hostujícího hráče a Vítkovice budou mít přesilovku.
47:28 Vyloučen hráč #23 Petr Pražák družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
44:30 Tlak Chodova byl bez střely a hosté se dostávají k balónku.
43:30 Odražený balónek doskákal k Delongovi a ten se z velkého brankoviště nemýlil.
43:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #71 Jan Jastřembský (6:3)
42:30 Rýpar napřáhl z půlky, ale jeh střela proletěla těsně vedle branky Baráka.
40:01 Úvodní buly opět pro domácí a začínají na balonku.
40:00 Střely po druhé třetině: Chodov 10:6 Vítkovice
38:45 Hostující tlačí Chodov na jejich polovině, ale zatím bez šance.
36:30 Utkání se nám trochu přiostřuje, Delong hodil Maxu za mantinel.
34:25 Ondrušek skvěle našel Vávru, jeho střela skončila na tyčce.
33:37 Sladký v souboji přitvrdil a půjde si odpykat trest.
33:16 Vyloučen hráč #11 Tomáš Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
30:45 Švajný našel skvěle postaveného Krbce a ten už do prázdné branky neměl problém vsítit gól.
30:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #43 Marek Švajný (6:2)
30:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek z trestného střílení (5:2)
30:09 Ondrušek se dostal do svkělé pozice, ale byl faulován hostujícím Rýparem. Uvidíme nájezd!
28:50 Skvělý blok Doubka teď zastavil hostující střelu mířící do odkryté branky.
27:30 Chodov drží balonek na svých holích a uklidňuje hru.
25:22 Hosté využívají přesilovou hru a stahují náskok na rozdíl dvou gólů.
25:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:2
25:05 Vávra starší zastoupil Baráka a na brankové čáře odpálil balonek do bezpečí.
24:45 Hájek se dostal k nebezpečné střele, Barák však připraven.
23:48 Vyloučen hráč #93 Ondřej Plíhal družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
23:20 Hosté mají výhodu za nepovolenou vzdálenost Plíhala.
22:00 Pepa Rýpar našel skulinku na přední tyči a Vítkovice stahují náskok domácích.
21:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #71 Jan Jastřembský (4:1)
21:39 Ondrušek natáhl a trefil víko. 4:0
21:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #21 Marek Vávra (4:0)
21:00 Domácí uzavřeli zámek a hosté se zmohli na jedno vyhození.
20:01 Úvodní buly vyhráli domácí a začínají přesilovku s balonkem na holi.
20:00 Střely po první třetině: Chodov 11:6 Vítkovice
19:44 Vyloučen hráč #88 Jiří Besta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
19:15 Zbytečná dohrávka na ležícího Baráka a domácí hrají ve výhodě.
17:34 Koutný mířil, našel skulinku a překonal hostující zeď. 3:0!
17:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #32 Martin Koutný, asistoval #43 Marek Švajný (3:0)
17:25 Vávra mladší poslal do brankoviště ostrou přihrávku. Hosté se proviňili proti pravidlům a domácí budou mít nebezpečnou standartku.
14:50 Vávra našel skvěle postaveného Voštu, jeho střela však mířila do skvěle postaveného Součka.
12:50 Pražan skvěle odbránil přečíslení 2 na 1 a získává balonek pro domácí.
11:40 Černý z rychlé otočky trefil pouze boční síťku Barákovi branky.
10:50 Dlouhá přihrávka Kašovského našla pouze rukavice Součka.
09:45 Sladký skvěle přečetl Švajnýho pas a zahrál balonek do bezpečí.
08:55 Herblich prověřil Barákovo postavení a domácí brankář si připisuje první zákrok.
08:04 Další zaváhání hostující obrany trestá ze samotného úniku Matejčík a Chodov odskakuje.
08:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Marek Matejčík bez asistence (2:0)
07:26 Koutný stál na správném místě, vítkovická obrana mu předložila míček na podnose a pavučinky v pravém rohu Součkovi branky už neexistují.
07:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #32 Martin Koutný bez asistence (1:0)
06:00 Bratři Sojkové zatím nechávají utkání volný spád, kráse florbalu to skvěle prospívá.
05:30 Matejčík získal balonek po špatné rozehrávce a svižným zápěstíčkem prověřil Součka.
04:40 Každý chvilku tahá pilku, Chodov však vybojoval míček v rohu a elitní lajny odchází střídat.
02:50 Mikešova střela olízla tyčku hostující svatyně.
01:10 Z obou stran zatím opatrný florbal. Hlavně neudělat chybu.
00:10 Hosté se ale vysokým pressingem dostali k balonku.
00:01 Úvodní buly zápasu ovládli domácí a začnou na balonku.