7:9
    Jan NATOV
    (Řehoř)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Technology Florbal MB 7:9
branky: 12. Jan Šebesta, 15. Lukáš Hájek, 16. Jan Šebesta, 24. Josef Rýpar, 24. Jan Jastřembský, 36. Marek Bräuer, 54. Marek Bräuer - 2. Tadeáš Chroust, 8. Jiří Curney, 14. Jan Natov, 29. Tomáš Chroust, 34. Tadeáš Chroust, 37. Tomáš Chroust, 40. Jiří Curney, 48. Milan Tomašík, 60. Jan Natov; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:5 + Tomáš Novák (MLB) 5; využití: 4:3; diváků: 374; zásahy brankářů: Lukáš Souček 12 - Lukáš Bauer 24; po třetinách: 3:3, 3:4, 1:2
60:00 Vyjádření trenéra hostujícího celku pana Pazdery: Pro diváka nádherný zápas, ve kterém se dnes i díky přesilovkám více útočil než bránilo.Spousta emocí na obou stranách. My jsme si dnes především díky hře 5na5 vybojovali velice důležité tři body.
60:00 Vyjádření trenéra domácích Pavla Bruse: Dneska jsme měli dobré pasáže, ale i hodně nekvalitních. Ve chvíli kdy jsme mohli trefit 3 odkryté klece na konci, tak to nevyšlo, vyloučení za špatné stříání, 2 odrazy přímo na čepel soupeře. Dnes bohužel nevyšlo až příliš mnoho momentů, na to abychom uspěli. Přesto jsme byli blízko. Doladíme a budeme lepší.
60:00 Nejlepší hráč domácího celku 31 Josef Rýpar Nejlepší hráč hostujícího celku 14 Tomáš Chroust
60:00 Střely na branku celkově Vítkovice 31 Boleslav 21
60:00 Střely na branku Vítkovice 9 Boleslav 7
59:56 GÓL Technology Florbal MB! 7:9
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #18 Jan Řehoř (7:9)
59:56 A je po srandě Natov bere balon na vidle a háže ho do branky.
58:17 Vítkovice v šesti, Hubálek rádoby střelou jen do hnoje
57:29 Delong v přesilovce zkusil z vršku, těsně vedle
56:44 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
56:43 Vyloučen hráč #20 Martin Tokoš družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání
54:47 Vyloučen hráč #7 Tomáš Novák družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost
54:47 Novák se zahrubil jemu se ta židle tady líbí nebo co, dvojka
53:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #55 Jakub Hubálek (7:8)
53:57 Hájek Šebesta Hubálek Bräuer a počkej si .... gól Pěkná souhra, všehno z jedničky
53:30 Rýpar solidní bomba z leva, Bauer mu to chytl, Firda ho za to přetáhl přes helmu
51:07 Řezanina se vytočil na pravé straně křížem na Hájka na střelu z první, no jo, on to má přes ruku a s tím jeho hákem to na backhand asi moc není
50:57 Vítkovice kombinují, Řezenina zvolil narážečku o Chrousta
47:20 GÓL Technology Florbal MB! 6:8
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #71 Milan Tomašík, asistoval #20 Martin Tokoš (6:8)
46:04 Nový model hry s brankou hostů v rohu. Návrh z dílny Sladkého, které tímto pověřil někdo z obránců MB mocným žduchnutím do zad. Následující slovní výměna obsahovala 'Co jee!!!'
46:04 Sladký Delong bauerovo břicho. Oni mu ten oběd fakt nepřejou
44:50 Trestné střílení družstva Technology Florbal MB neproměnil #40 Jiří Curney.
44:20 Nárazově mají i Vítkovice nebezpečné družstvo na hřišti. Řezanina na Hajka za branku hostů na brankoviště Oborák do Bauera. Doufám, že oběd už strávil... jinak po té bombě nevím kde by skončil.
43:40 dá se říct, že Technology florbal MB patří k nebezpečnějším bolesalvským družstvům na hřišti
42:00 Vítkovičtí hráči si vyměňují Tokoše jako hračku, teď se s ním postrkal Šebesta
40:30 Jastřembský ve slibné pozici před Bauerem... ... a tak ne tentokrát jeho lišácký pokus, který projel pomalu pod položeným povrchem, Bauer očekával.
40:00 První buly vyhrál Curney, Rýpar si jenom škrtl
40:00 Střely po druhé třetině Vítkovice 6 Boleslav 7
39:25 GÓL Technology Florbal MB! 6:7
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #71 Milan Tomašík (6:7)
39:25 Curney je to střídání naučí, no
38:53 Vyloučen hráč #6 Marek Polášek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání
38:53 Ach ty počty, pět hráčů na hřišti a jeden golman v brance, těch šest je fakt moc
36:28 GÓL Technology Florbal MB! 6:6
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #33 Jan Jelínek (6:6)
36:28 Bräuer zabräusil do rozehrávky Boleslavi a sebral míček po pravém manťáku a vyvěsil Bauera
35:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer bez asistence (6:5)
35:00 Tento nářez sleduje 374 diváků. A slušné dusno. Mouchy jsou zavřené v popelnici.
33:54 GÓL Technology Florbal MB! 5:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #40 Jiří Curney (5:5)
33:54 Tadeáš Chroust svým druhým zásahem ukončil poslední kolo přesilovkové centrifugy.
33:40 Po další centrifuze kolem branky Součka odzvonil Tomašík poslední kolo o tyčku
33:00 Vyloučen hráč #11 Tomáš Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
33:00 Boleslavskou pouťovou atrakci ve formě kolotoče vypnul Sladký hasičskou sekerou
28:27 GÓL Technology Florbal MB! 5:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #24 Josef Pluhař (5:4)
28:27 Noo, takové situace mám velice rád, míček někde skáče nějak se odrazí někdo do něj plácne a..... najednou je v bráně, a to se můžeš třeba na hlavu postavit. Hubálek teĎ může vyprávět. Míček odskákal k Tomáši Chroustovi a ten odpálil do brány za Součka.
27:30 Přátelské shledání Tokoše s Rýparem u Součka. Návštěva na kafíčko to nebyla. Doslovný přepis rozhovoru se ztrácí v hvězdičkách...
23:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Jan Jastřembský, asistoval #88 Jiří Besta (5:3)
23:58 Jastřembský o sobě dal na hřišti vědět i jinak než štoucháním a věší další za Bauera
23:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #72 Adam Delong (4:3)
23:10 předtím z prava teď z leva, Delong doleva na Rýpara, který otevřel víko Bauerovy branky
22:19 Vyloučen hráč #18 Jan Řehoř družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost
22:19 Řehoř někoho pomasíroval v rohu, za masérské sloužby i řekl o dvojku na trestné
20:00 Buly Sladký Karas a sladká výhra
20:00 Střely na branku po první třetině Vítkovice 16 Boleslav 7
19:59 končí zajímavá první třetina stalo se v ní snad skoro všechno. góly, vyloučení, přesilovky, znovu góly a další vyloučení, let plavmo, kotoulmo i nekortolovalmo. Taky nějaká strkanice a sekanice. Diváci jsou ve varu.
15:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #31 Josef Rýpar (3:3)
15:42 Zmiňuji to proto, že Šebesta vypálil srovnávácí branku v přesilovce.
15:42 Fis je skvělá věc, když padne nadstandardní gól, třeba v přesilovce a já to tam zadám v pořadí střelec, asistence, typ branky, po zvolení branky v přesilovce mi fis smaže zvoleného střelce, a já myslel, že jsem chuj já....
14:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #72 Adam Delong (2:3)
14:51 Tak Boleslav jde do čtyř, no ne že by je vyloučili, ale Delong sehrál opět doprava na Hájka a ten dvacet nad led na zadní tyč posílá Kadlece do hry.
14:05 Vyloučen hráč #23 Tomáš Kadlec družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání
14:05 Pěkne se nám tady zatahuje, docela bouřlivo na hřišti nejprve Kadlec udělal z Řezaniny sekaninu, a při následné argumentaci použil Novák dost drsné srgumenty a za hrubost jde na pět
13:37 GÓL Technology Florbal MB! 1:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #40 Jiří Curney (1:3)
12:13 Vyloučen hráč #23 Martin Nehera družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
11:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #44 Lukáš Hájek (1:2)
11:00 Vyloučen hráč #40 Jiří Curney družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hra rukou
07:58 GÓL Technology Florbal MB! 0:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney bez asistence (0:2)
05:50 Zachycení Oboráka, odvážný výpad, pokus poslat míček k Hájkovi na pravou stranu, což teda těžce nevyšlo, ale i tak měl Bauer co dělat aby to chytil
04:45 Vítkovice vycestovaly na půlku Bolky se svým číslem 'rozherávka na právém rohu velkého brankoviště' hlavní účinkující Sladký s Delongem. no je to tak na 36% na CSFD. Hlavně ten konec.
03:00 Teď se trochu víc plácá kolem na půlce domácích přerušená hra míček v rohu vypadl ze hřiště a Hájek s Řehořem asi půjdou tančit nějaké lidové tance podle toho jak se drží za ruce.
01:56 GÓL Technology Florbal MB! 0:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #7 Tomáš Novák (0:1)
01:56 Boleslav po slabší minutovce ovládla tu druhou. Novák napálil míček od půlky před branku a je dochroustáno za Součka. Chroust Tadeáš byl dost důsletdný.
00:46 První pokus o ohrožení některé branky si připisují Vítkovice, nejprve pokus z prava Delonga v zápětí Delong opět z prava křižně na Jastřembského, po zemi do Bauera, skákající míček Nehera posílá vedle
00:00 Sladký obral na prvním buly Natova
00:00 Hala bouří při nástupu úvodní skupinky vítkovických hráčů.