4:9
    Matěj ČERMÁK
    (Riley)

FbC Plzeň - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:9
branky: 7. Jan Šůs, 8. Matěj Vošta, 12. Filip Nový, 28. Jiří Lauber - 11. Lukáš Kovařík, 12. Jiří Mutínský, 16. Petr Tlapa, 22. Vilém Kavan, 38. Vilém Kavan, 45. Jan Linhart, 47. Vilém Kavan, 51. Marek Veselý, 58. Matěj Čermák; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 81; zásahy brankářů: Pavel Plešák 26 - Filip Čermák 21; po třetinách: 3:3, 1:2, 0:4
60:00 Komentář trenéra hostí pana J. Berky: Odehráli jsme zde těžký zápas, soupeř hrál dvě třetiny v nasazení a na domácím hřišti nám hodně zatápěl. Rozhodla třetí třetina a naše i plzeňské přesilovky, kdy jsme dokázali skórovat
60:00 Komentář trenéra domacích pana V. Michálka: Dneska jsem na hráče hrdý, odehráli super zápas, který jsme mohli vyhrát. Bohužel rozhodla početní výhoda na hřišti. Děkuju všem divákům a Spartě přeji pěknou cestu domů. Zítra bych chtěl pozvat všechny na Slavii na Borech od 10h.
59:12 Sparta už kontroluje závěr zápasu a nepouští Plzeň do šancí.
57:30 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #42 Daniel Riley (4:9)
56:41 Plzni se nedaří udržet útočné pásmo.
53:18 Plzeň se snaží ještě něco s utkáním udělat, ale Sparta už je s výsledkem spokojená a brání.
50:45 Šance Plzně na zisk 3 bodů se vzdalují.
50:05 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #99 Marek Veselý, asistoval #46 Vilém Kavan (4:8)
48:40 Hlediště praská ve švech! Dnešní utkání sleduje astronomických 81 diváků.
48:02 Veselý nastřeluje tyč Plešákovy svatyně.
46:39 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #46 Vilém Kavan, asistoval #71 Jan Lang (4:7)
46:38 Kavan vstřelil již svou třetí branku a stává se adeptem na hráče utkání na straně Sparty.
45:45 Přemotivovaný Šůs nesmyslně vrazil do sparťanského útočníka.
44:41 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #62 Jan Linhart, asistoval #77 Jiří Mutínský (4:6)
42:21 Lauber trefil v těžkém postavení tyč.
41:55 Majer přestřelil bránu ve vyložené situaci.
40:40 Sparta vstoupila do 2. třetiny aktivněji, ale nedaří se jim překonat skvělého Plešáka.
40:00 Ve druhé třetině byla produktivnější Sparta, a proto po dvou třetinách vede v Plzni 5:4.
40:00 Střely po 2. třetině - 11:14
39:53 A k Horažďovskému se přidává i Vošta.
39:36 V závěru třetiny je Sparta pod tlakem.
39:06 Horažďovký se stává vrahem gólových situací! Nyní netrefil již zcela odkrytou sparťanskou branku.
37:52 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #46 Vilém Kavan, asistoval #42 Daniel Riley (4:5)
37:51 Kavan vymetl šibenici a střílí svůj druhý gól.
35:37 Sparta netrefila prázdnou bránu.
33:20 Střelu Vošty ze vzduchu skvěle zablokoval Čermák.
32:30 DJ DoDo prolomil hrobové ticho.
29:10 Plešák vytáhl dorážku z brankové čáry.
27:07 GÓL FbC Plzeň! 4:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #26 Jiří Lauber, asistoval #82 Petr Majer (4:4)
27:06 Majer perfektní přihrávkou našel Laubera a ten se nemýlil.
25:32 Majerova střela z úhlu skončila na betonu Čermáka.
24:02 Maska Plešáka zastavila dobrou střelu Sparty.
23:20 Dnešní utkání navštívili také hráči FBŠ Slávie Plzeň.
22:52 Většina šancí Sparty končí faulem Plzně.
21:30 Plešák chytil 100% šanci Sparty.
21:09 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #46 Vilém Kavan z trestného střílení (3:4)
20:00 Střely v 1. třetině - 11:13
20:00 Mohli jsme sledovat krásnou první třetinu, hra se přelévala ze strany na stranu. A proto jsme viděli hodně šancí a gólů.
18:31 Před prázdnou bránou přestřelil Rychtr.
15:41 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #25 Petr Tlapa, asistoval #74 Lukáš Kovařík (3:3)
15:40 Přihrávka z rohu končí po dobré střele vyrovnávacím gólem.
15:02 Kuneš se prokličkoval do dobré šance, ale trefil jen Čermáka.
13:43 Sparta obléhá bránu Plzně, ale do šancí se nedostává.
11:55 V rychlém časovém sletu padá již 3. gól.
11:52 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #77 Jiří Mutínský, asistoval #81 Matěj Čermák (3:2)
11:04 GÓL FbC Plzeň! 3:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (3:1)
10:57 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #74 Lukáš Kovařík, asistoval #46 Vilém Kavan (2:1)
10:56 Chybu Rybníkára potrestal Kovařík.
09:50 Dobrá střela z voleje překvapila gólmana Sparty.
07:36 GÓL FbC Plzeň! 2:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #42 Matěj Vošta, asistoval #66 Matěj Ševčík (2:0)
07:35 Ševčík skvělou přihrávkou našel Voštu a ten mazácky podstřelil gólmana.
06:02 GÓL FbC Plzeň! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #86 Jan Šůs bez asistence (1:0)
06:01 Špatnou rozehrávku Sparty potrestal krásnou střelou do šibenice Šůs.
04:34 Protiútok Plzně zmařilo špatné zpracování Beneše.
03:25 Sparta nyní kontroluje hru, ale nedostává se do 100% šancí.
02:05 Majer trefil z rychlého protiútoku tyčku.
01:18 Střela Vošty příliš brankáře Sparty nezaskočila.