43
  • 43 42:28
    Boleslav

Technology Florbal MB Black - OpenCamps Tatran Střešovice 4:5
branky: 10. Jakub Pařízek, 17. Zdeněk Vyhnánek, 29. Štěpán Švejda, 29. Jan Zoufalý - 2. Ondřej Fous, 2. Ivan Tomčo, 24. David Chochlovský, 31. Michael Kočandrle, 39. Tomáš Navrátil; rozhodčí: Filip Leibl - Jan Strnad; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík 16 - Lukáš Kříž 23; po třetinách: 1:2, 3:1, 0:2
45:00 Komentář trenéra Technology Florbal Mladá Boleslav Tomáše Nováka: 'Úvod zápasu nám nevyšel a po minutě jsme prohrávali 0:2. Je škoda, že jsme nevstřelili více gólů ve druhé třetině, během které jsme Tatran jednoznačně přehrávali. Ještě jsme se dostali do vedení 4:3, ale na konci už jsme neměli dostatek sil, abychom zápas dovedli k bodům.'
45:00 Počet střel na bránu - 9:5
42:28 Timeout Technology Florbal MB Black
38:55 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 4:5
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #50 Matěj Moravec (4:5)
30:58 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 4:4
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #21 Michael Kočandrle, asistoval #52 David Chochlovský (4:4)
30:00 Počet střel na bránu - 11:8
28:52 GÓL Technology Florbal MB Black! 4:3
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #75 Sebastián Šlechta (4:3)
28:42 GÓL Technology Florbal MB Black! 3:3
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #23 Matěj Prokorát (3:3)
23:11 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #52 David Chochlovský, asistoval #21 Michael Kočandrle (2:3)
16:00 GÓL Technology Florbal MB Black! 2:2
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #75 Sebastián Šlechta (2:2)
15:00 Počet střel na bránu - 7:8
09:32 GÓL Technology Florbal MB Black! 1:2
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #48 Jakub Pařízek, asistoval #24 Marek Korych (1:2)
01:43 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #91 Ivan Tomčo, asistoval #53 Jakub Kerzel (0:2)
01:35 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #78 Ondřej Fous, asistoval #44 Jan Faitenhanzl (0:1)