• 45 44:21
    5:5
    (Maňour)

Technology Florbal MB Black - Start98 Praha-Kunratice 5:5
branky: 7. Sebastián Šlechta, 11. Zdeněk Vyhnánek, 14. Zdeněk Vyhnánek, 19. Daniel Martínek, 23. Zdeněk Vyhnánek - 2. Kryštof Maňour, 8. Patrik Černý, 8. Lukáš Dubský, 27. Lukáš Dubský, 45. Lukáš Dubský; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Bezděk ? - Jan Buzík ?; po třetinách: 3:3, 2:1, 0:1
44:21 GÓL Start98 Praha-Kunratice! 5:5
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil #40 Lukáš Dubský, asistoval #56 Kryštof Maňour (5:5)
43:00 Timeout Start98 Praha-Kunratice
41:54 Timeout Technology Florbal MB Black
35:57 Hra je velmi vyrovnaná, strřely létají každou půl minutu. Brankáři se určitě zapotí
26:43 GÓL Start98 Praha-Kunratice! 5:4
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil #40 Lukáš Dubský, asistoval #47 Adam Kocián (5:4)
22:29 GÓL Technology Florbal MB Black! 5:3
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #39 Jan Zoufalý (5:3)
18:05 GÓL Technology Florbal MB Black! 4:3
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #65 Daniel Martínek, asistoval #37 Štěpán Švejda (4:3)
13:15 GÓL Technology Florbal MB Black! 3:3
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #75 Sebastián Šlechta (3:3)
10:50 GÓL Technology Florbal MB Black! 2:3
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #48 Jakub Pařízek (2:3)
07:54 GÓL Start98 Praha-Kunratice! 1:3
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil #40 Lukáš Dubský, asistoval #46 Matěj Vosátka (1:3)
07:12 GÓL Start98 Praha-Kunratice! 1:2
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil #45 Patrik Černý, asistoval #56 Kryštof Maňour (1:2)
06:03 GÓL Technology Florbal MB Black! 1:1
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #75 Sebastián Šlechta, asistoval #25 Ondřej Pužman (1:1)
01:28 GÓL Start98 Praha-Kunratice! 0:1
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil #56 Kryštof Maňour, asistoval #7 Lukáš Polidar (0:1)