8:1
    Adam DELONG
    (Nehera)

1. SC TEMPISH Vítkovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:1
branky: 8. Marek Bräuer, 11. Jan Jastřembský, 16. Martin Tokoš, 20. Jakub Hubálek, 40. Josef Rýpar, 49. Jan Jastřembský, 50. Lukáš Hájek, 55. Adam Delong - 51. Filip Horák; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 123; zásahy brankářů: Lukáš Souček 13 - Jiří Skácelík 11, Jan Hándl 4; po třetinách: 4:0, 1:0, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Dneska zodpovědnější výkon. Každopádně je stále co zdokonalovat. Budeme makat dále. Přejeme soupeři pohodovou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů, pana Jana Šťastníka: Výsledek vypadá až příliš jednoznačně. Domácí tým hrál velmi soustředěně a zodpovědně, když soupeř hraje takto dobře tak bychom k úspěchu potřebovali Součkův slabší den, Souček měl dnes dobrý den a vylapal ty naše zajímavé příležitosti a tak je skore takové jaké je... Díky hráčům za to, že bojovali do poslední minuty.
60:00 Nejlepší hráč domácí - 71 Jan Jastřembský Nejlepší hráč hostí - 13 Filip Horák.
60:00 Střely ve 3. třetině: Vítkovice 9, Znojmo 4. Střely celkem: Vítkovice 23, Znojmo 14.
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:54 Číhal číhal před bránou avšak minul.
57:20 Šebesta mohl zvýšit.
54:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 8:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #23 Martin Nehera (8:1)
54:20 V oslabení zvyšuje Delong.
53:53 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
53:53 Znojmo si zahraje druhou přesilovku.
53:34 Hra se uklidnila.
50:29 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #13 Filip Horák, asistoval #17 Petr Sláma (7:1)
50:29 Po standardce Horák prostřeluje Součka
49:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #55 Jakub Hubálek (7:0)
49:46 Po přihrávce Hubálka, Hájek zakončuje do prázdné.
48:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Jan Jastřembský, asistoval #4 Petr Jankulár (6:0)
48:52 Střídání brankáře. Nový brankář #55 Jan Hándl družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
48:52 Na 6:0 zvyšuje Jastřembský.
48:01 Tokoš minul branku backendem.
46:33 Šindelář ve velké šanci ale Součka nepřestřelil.
43:22 Hraje se nahoru dolů.
40:01 Buly třetí třetiny vyhráli Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. třetině: Vítkovice 5, Znojmo 5.
39:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #44 Lukáš Hájek (5:0)
39:00 Konec třetiny se odehrál na půlce Znojma.
37:22 Vítkovice tlačí Znojmo.
35:03 Dnešní utkání sleduje 123 diváků.
35:00 Rýpar mimo.
34:23 Tokoš do boční síťky.
32:47 Huby po lajně do rohu na Firdu, ten sklepává na střed na Rýpara, který přestřeluje.
28:48 Vilím trefuje Skácelíkovu hruď.
28:17 Juříček od mantinelu míří vedle.
26:44 Vítkovice si ke konci oslabení vytvořily nejspíš více šancí než samotné Znojmo.
25:56 Novák z první vedle.
24:34 Brauerovu nahrávku na číhajícího Tokoše u levé tyčky Skácelíka zachytil jeden z bránících hráčů.
23:46 Hájek z bezprostřední blízkosti těsně míjí.
23:01 Palát do boční síťky.
20:00 Střely ve 1. třetině: Vítkovice 9, Znojmo 5.
19:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #72 Adam Delong (4:0)
19:32 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #44 Lukáš Hájek.
19:32 Uvidíme trestné střílení pro Vítkovice, které provede Lukáš Hájek
17:03 Krejčíř trefuje pouze chumel hráčů před Součkem.
15:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #11 Tomáš Sladký (3:0)
15:32 Sladký vyslal dopředu Tokiho a ten bez problémů posílá Vítkovice do třígólového vedení.
14:58 Procházka zkoušel beckhand, Souček na svém místě.
12:17 Tokoš našel před bránou Brauera, ten však tečoval jeho skákavou nahrávku vedle Skácelíkovy brány.
11:21 Vítkovice vzaly Znojmo na kolotoč, na jehož konci střílel Hubálek ve velké šanci mimo.
10:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Jan Jastřembský, asistoval #88 Jiří Besta (2:0)
10:23 Besta z mantinelu sklepl na střed na Jastřembského a ten tahem zvyšuje na 2:0 pro Vítkovice.
09:25 Palát z otočky míjí Součkovu bránu.
08:55 Šebesta ze středu do Skácelíka.
07:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #72 Adam Delong (1:0)
07:04 Delong našel Brauera před bránou, druhý jmenovaný prostřelil Skácelíka.
04:28 Besta projel půlku hřiště a našel na levém mantinelu Hrubého, který trefuje Skácelíka.
03:39 Sladký zblokoval střelu Procházky.
01:57 Besta v první větší šanci mimo.