59
  • 59 58:52
    Chodov

FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:5
branky: 15. Tereza Urbánková, 21. Petra Beránková, 35. Petra Beránková, 35. Jana Vávrová - 2. Denisa Ferenčíková, 10. Natálie Martináková, 25. Kamila Paloncyová, 36. Veronika Třinecká, 55. Denisa Ferenčíková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Hana Ranochová 25 - Dagmar Šteglíková 30; po třetinách: 1:2, 3:2, 0:1
59:59 2/2 V závěru to bylo kdo s koho, celou třetí třetinu jsme tomu šli aktivitou více naproti, ale na druhou stranu jsme měli na konci řádnou porci štěstí. Rozhodně se do finále musíme zlepšit v disciplíně, ať neriskujeme problémy tam, kde vůbec nemusí být.
59:59 Komentář trenéra hostů, pana Veleckého: Pro nás strašně pdoobný zápas jako s Herbadentem minulý týden. Střídali jsme dobré pasáže spolu s těžce už asi předvánočními projevy, kdy jsme byli spíše u cukroví a salátu než na hřišti. :) 1/2
59:59 Komentář trenérů domácích, Michaely Marešové: Děkujeme soupeři za vyrovnaný zápas a gratulujeme.
59:59 Střely celkem Chodov 34 : Vítkovice 33
59:59 Střely ve třetí třetině: Chodov 15: Vítkovice 10
59:59 Chodov nastřeluje tyč a tímto je dán výsledek dnešního utkání.
59:30 Chodov boj o výsledek nevzdává. Hraje stále aktivně.
58:52 Timeout FLORBAL CHODOV
58:52 Blíží se poslední minuta tohoto zápasu.
57:34 Zraněná Ferenčíková v rukou zdravotnice.
57:00 Probíhají poslední 3 minuty poslední třetiny.
54:42 Domácí kombinují na polovině soupeře.
54:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:5
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #24 Denisa Ratajová (4:5)
53:01 Hra se opět přelévá ze strany na stranu.
50:01 Zastavena hra,Ranochová kulhá z brány ke střídačce svého týmu, Provázková ale nenastupuje, protože Ranochová přichází opět na hřiště.
49:12 Vítkovice nenechávají nic náhodě a domácí Chodov ze všech sil napadají.
48:37 Ratajová střílí na Ranochovou, ale míček letí vysoko nad bránu.
46:19 Ranochová míček nechytla do rukou, pouze vyrazila. Pohotová Vávrová míček střílí na druhou stranu k soupeřově bráně.
45:36 Vítkovice nastřelují tyč.
44:25 Prvních pět minut 3. třetiny a Ranochová zasahuje do hry svým zákrokem.
42:22 Další z pokusů Vítkovic vstřelit branku domácích, neprochází ani obranou.
41:21 Klímová maří pokus o gól hostujících Vítkovic.
40:00 Začíná 3. a poslední třetina tohoto zápasu.
39:59 Střely ve druhé třetině Chodov 9: Vítkovice 11
39:59 Jiráková v rukou fyzioterapeuta.
39:58 Ranochová vyráží všechny střely, které ohrožují naši branku a končí 2. třetina.
39:11 Vítkovice hrají v plném počtu.
37:57 Střela Jirákové na Velčovskou neprošla obranou.
35:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (4:4)
34:45 GÓL FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #24 Jana Vávrová, asistoval #16 Tereza Urbánková (4:3)
34:23 GÓL FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #12 Magdalena Klímová (3:3)
34:23 Zraněna kapitánka domácích Petra Beránková.
33:46 Martináková fauluje Urbánkovou při střele a je vyloučena za sekání.
32:36 Překombinovanou hru za brankou domácího Chodova zakončila Vítkovická Halfarová posláním míčku za mantinel.
29:41 Chodovské fanoušky je opravdu slyšet. Vytvářejí domácím skvělou atmosféru, možná i proto ženy hrají stále velice aktivně.
28:17 Rozhodčí odpískává trestnou chybu domácímu Chodovu.
24:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #29 Kamila Paloncyová, asistoval #24 Denisa Ratajová (2:3)
24:34 Ferenčíková vystřelila na bránu, ale Ranochová zkušeně tuto střelu vychytala.
22:22 Obě vyloučené hráčky Vítkovic jsou již ve hře, ale Chodov drží Vítkovice daleko od své branky.
20:29 GÓL FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #24 Jana Vávrová (2:2)
20:29 Jana Vávrová svou neproměněnou střelu na branku, zachránila asistencí na srovnávací gól Petře Beránkové.
19:59 Střely Chodov 10: Vítkovice 12
19:34 Trestná chyba hostů.
18:52 Trestné střílení družstva FLORBAL CHODOV neproměnil #16 Tereza Urbánková.
18:52 Urbánková neproměňuje nájezd.
18:52 Nájezd Chodova po faulu na Řepkovou.
18:12 Střele Vítkovic zabránila Syslová.
16:48 Pokus o gól Jany Vávrové neprošel přes golmanku Velčovskou.
14:20 GÓL FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Tereza Urbánková, asistoval #22 Martina Řepková (1:2)
14:20 Faulovaná Řepková asistovala Urbánkové.
13:07 Střela Vávrové neprošla obranou.
12:27 Trestná chyba domácích.
12:20 Trestná chyba hostů.
11:19 Akci Urbánkové s Řepkovou vychytává Vítkovická golmanka.
09:58 Trestná chyba hostů.
09:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #51 Natálie Martináková bez asistence (0:2)
08:24 Magdalena Plášková vystřeluje na bránu Vítkovic.
01:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
00:01 Úvodní buly vyhrál Chodov.